TJ Tatran Všechovice - TJ Tatran Litovel 1:1 (5:3 na penalty)

V zápase proti třetímu týmu tabulky jsme museli dotahovat vedení domácích. Podařilo se nám to ještě do poločasu zásluhou Dragona po hezké průnikové přihrávce od Šroma. V druhém poločase i přes šance na obou stranách další branky nepadly a utkání tak skončilo remízou. V penaltách byli šťastnější domácí, kteří proměnili všech pět penalt. Naše jediné zaváhání tak rozhodlo o zisku bonusového bodu pro Všechovice.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta:

"V příjemném přátelském prostředí všechovického areálu jsme to chtěli domácímu favoritovi od začátku znepříjemnit a to se myslím povedlo. Změnili jsme rozestavení, k tomu Petr Dragon tvrdil muziku tentokráte už od začátku zápasu a domácí celek myslím může být při vší úctě za dva body docela rád. Mužstvo se vydalo ze všech sil, že bylo na závěr těžké sehnat pět lidí na penalty. Dokázali jsme si, že při správném přístupu a nasazení v kompletní sestavě máme možnost zabodovat s kýmkoliv. To, že jsme tentokráte po fyzické stránce byli naprosto konkurenceschopní ukazuje, jak moc dělá hlava a její nastavení. Dnešní bod má myslím více než cenu do tabulky do pohody v týmu a smysluplnosti dělat fotbal. Remíza je zřejmě zasloužená, protože šance to rozhodnout měli obě strany. Osobně se ještě podívám na video z konce prvního poločasu, kdy si myslím, že se za ruku ve zdi dala písknout pro nás penalta. Rozhodčí byli ovšem jinak bezchybní. "

Sestava a statistiky utkání: TJ Tatran Všechovice - TJ Tatran Litovel 1:1 (5:3 na penalty)

Příští utkání odehrajeme na domácí půdě proti Zábřehu. Výkop je naplánován na sobotních 15:30.