FK Medlov - TJ Tatran Litovel 2:1 (0:0)

Ze smolného utkání v Medlově odjíždíme s porážkou. Naši převahu zúročil v 58. minutě v úvodní branku zápasu Bohanos. Přestože jsme herně byli aktivnějším a po většinu času také lepším týmem, inkasovali jsme gól z penalty a následně ještě z dorážky po přímém kopu soupeře sedm minut před koncem zápasu.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: Jsem na kluky hrdý, sehráli jsme od našeho návratu do krajského přeboru s tímto soupeřem zřejmě nejlepší zápas a donutili ho třást se o výsledek do poslední vteřiny. Sice to na body nestačilo, ale jde vidět, že jdeme správným směrem.

Do každé řady nám navíc chyběli ať už ze zdravotních, či pro mě doposud neznámých důvodů tři kvalitní hráči, kteří by nám ještě více pomohli. S tím, co potkalo Martina Miklánka, který si odpykal jednozápasový trest a nemohl nastoupit ani do dalšího zápasu, tak s tím jsem se ještě v životě nesetkal a jsem zvědav,co nám k tomu na svazu řeknou...

I tak jsme podali slušný výkon, nastřelili jsme tyč, břevno, v poslední minutě měl vyrovnání na hlavě Tomanec, takže i trochu štěstí chybělo. Ze hry jsme vypadli asi na 15 minut po vyrovnávací brance domácích, která s náma trochu otřásla. Je to složité se k penaltě vyjádřit, jako trenér jsem od toho 50 metrů, pomezní 20 metrů a hlavní 3 metry. Že pak neplatí rozhodnutí hlavního, který to má nejblíž a ukáže na roh, je sice kontroverzní, ale na druhé straně i sporné situace k fotbalu patří a minulý týden se podobně u nás mohli cítit Bohunovice, takže si nechci stěžovat. Hlavní rozhodčí i slečna na pomezí byli jinak bezchybní.

Domácí těžili především z výborně zahrávaných standardních situací Marka Okrouhlého, je to jejich silná zbraň, kterou si dokázali pomoct i ve chvílích, kdy to nebylo herně ono a pro soupeře je to těžko bránitelné.

Sestava a statistika z utkání FK Medlov - TJ Tatran Litovel 2:1 (0:0).

V tomto týdnu nás čeká vložené středeční utkání Hanáckého poháru. V něm poměříme síly s celkem z nižší soutěže - TJ Sokol Příkazy. Utkání se odehraje na půdě soupeře ve středu 14.8. od 17:00.

Druhé domácí utkání této sezóny odehrajeme v sobotu 17.8. od 16:30 proti ambicióznímu Šternberku.
TJ Tatran Litovel. (zdroj: Miroslav Mazal / Olomoucký deník)

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní