V KP mužů odloženo i další kolo...

Další odložené kolo KP mužů donutilo fotbalisty TJ Tatran Litovel sehrát přátelské utkání. Soupeřem mu byli fotbalisté Hvozdu.

Hned ze začátku utkání se našim fotbalistům podařilo vstřelit 2 rychlé branky, které určily očekávaný vývoj utkání. Po skvělém startu však následovala slabší část zápasu, kdy náš tým dovolil fotbalistům hvozdu několik samostatných akcí, ze kterých pramenilo snížení Hvozdu brankou po hezké kolmé přihrávce za obranu. Po další podobné přihrávce a faulu v pokutovém území zahrávali hráči Hvozdu pokutový kop. Nabídku ke srovnání však nevyužili, střílející hráč branku přestřelil. Poté byl zápas plně v režii Litovelských hráčů, kteří do poločasu zvýšili skóre zápasu na 4:1.

Druhý poločas pokračoval v nastoleném trendu. Ojedinělou šanci Hvozdu - hezkou střelu Petra Coufala, bývalého hráče Litovle, z přímého kopu však dokázal Procházka zneškodnit. Jinak byl druhý poločas plně v režii Litovle, jejíž hrači přidali dalších 6 gólů. Velkou měrou se na tom podílel navrátilec do sestavy, Petr Dragon, který vstřelil hattrick.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní