Muži - články 2022/2023

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Sokol Konice - TJ Tatran Litovel 0:4 (0:3)
Litovel jela do Konice uhrát dobrý výsledek, neboť jen ten zaručoval Tatranu setrvání v krajském přeboru. Litovelští zahráli dobře a zajistili si tím i účast v příštím ročníku soutěže!
29.4.2023 | Tatran Litovel | Přečteno: 311x | Komentáře:

FC Kostelec na Hané - TJ Tatran Litovel 1:1 (1:1)
V sobotu litovelští hostili druhý celek KP, který stále koketuje s postupem do divize. Tatran podal dobrý výkon a zejména v prvním poločase nebylo vůbec poznat, že hraje druhý tým s předposledním a Litovel šla nakonec v 34.min. do vedení, když se prosadil S. Bohanos.
29.4.2023 | Tatran Litovel | Přečteno: 331x | Komentáře:

SK Lipová - TJ Tatran Litovel 4:1 (1:0)
V zápase s Lipovou jsme po celou dobu utkání tahali za kratší konec a nakonec prohráli 1:4. Soupeř byl aktivnější, u všeho dříve a vyhrál zaslouženě. Jedinou naši branku vstřelil po hezké akci a přihrávce od Bednáře Daniel Smrček.
29.4.2023 | Tatran Litovel | Přečteno: 231x | Komentáře:

TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Bohuňovice 3:1 (2:1)
Litovel šla do utkání konečně v lepší sestavě (chyběl Baránek a Knebl) a na její hře to bylo ihned znát. Od počátku byla lepším týmem a ve 23.min. šla do vedení, když P. Dragon využil nedorozumění hostující obrany a otevřel skóre utkání. Bohužel hosté brzy srovnali, když se nečekaně z dálky trefil k pravé tyči po zemi kapitán hostí A. Fryčák. S Tatranem to, ale vůbec nic neudělalo a pokračoval dále v nátlakové hře a vypracovali si i šance.
29.4.2023 | Tatran Litovel | Přečteno: 364x | Komentáře:

TJ Tatran Litovel - TJ Jiskra Rapotín 0:4 (0:2)
Utkání s Rapotínem jsme prohráli 0:4, když soupeř vstřelil po dvou brankách v každém z poločasů.
29.4.2023 | Tatran Litovel | Přečteno: 214x | Komentáře:

SK Sulko Zábřeh - TJ Tatran Litovel 6:1 (4:0)
Tatran jel do Zábřehu tradičně v hodně okleštěné sestavě. Hodně chyběl potrestaný kapitán M. Jindra, R. Bednář, P. Kvapil, J. Pěček, L. Ďurďa, M. Knebl a M. Miklánek. Tedy celkem sedm hráčů. Za muže proto museli nastoupit i dva dorostenci, kteří měli v nohách dopolední úspěšný zápas za dorost! Hra litovelských se zhroutila zhruba po dvaceti minutách, kdy Tatran během čtyř minut inkasoval tři branky! Nakonec z toho byl šestigólový příděl, který kosmeticky až v 73.min. upravil M. Kučera.
29.4.2023 | Tatran Litovel | Přečteno: 295x | Komentáře:

TJ Tatran Litovel - Velké Losiny 0:0 (0:0)
S Velkými Losinami jsme na domácím hřišti prohráli 0:3 po hattricku hostujícího Jankoviče. Ten otevřel skóre v 5. minutě zápasu, kdy využil nepřesné rozehrávky domácích na pravé straně hřiště. V 54. minutě pak dostal červenou kartu kapitán Martin Jindra a Litovel dohrávala v deseti. Druhou a třetí branku domácí inkasovali až 5 minut před koncem zápasu.
17.4.2023 | Tatran Litovel | Přečteno: 262x | Komentáře:

FK Jeseník - TJ Tatran Litovel 3:0 (3:0)
Vloženou středeční předehrávku 30. kola v Jeseníku jsme z důvodu velké marodky a po červených kartách potrestaných hráčích odehráli pouze v 10 lidech, protože dorostenci hráli také. Domácí se dostali do tříbrankového vedení do 25. minuty zápasu a v prvním poločase byli jasně lepším týmem. Po pauze se hra ale překvapivě velmi vyrovnala a hrálo se otevřené utkání. Další branka už nepadla.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní