Muži - články 2012/2013

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Litovel na závěr podlehla Kralicím. Bude to jen lepší a lepší, předpovídá kouč !
Litovel - Rozloučení se sezonou nebylo podle představ, ale i tak vládla v Litovli spokojenost. Fotbalisté se zachránili v krajském přeboru, i když v poslední kole prohráli doma s Kralicemi 1:3.
23.6.2013 | Jiří Fišara - Olomoucký deník | Přečteno: 992x | Komentáře:

Litovel trápila lídra, ale nakonec prohrála s Určicemi 2:3
Litovel - Fotbalisté Litovle podlehli v krajském přeboru v pohledném zápase již jistému postupujícímu z Určic. Hlavní postavou utkání byl útočník Petr Vodák, který dvěma brankami udělal mezi vyrovnanými soupeři rozdíl. Určice porazily Litovel 3:2.
16.6.2013 | Jiří Fišara - Olomoucký deník | Přečteno: 1377x | Komentáře:

Zlaté Hory bez potíží porazily Litovel
Fotbalisté Zlatých Hor si ve středeční dohrávce 21. kola krajského přeboru relativně v klidu poradili s Litovlí. V tabulce si tak polepšily na jedenáctou příčku.
13.6.2013 | Tatran Litovel | Přečteno: 995x | Komentáře:

Litovel brzy prohrávala o dva góly, přesto ale zápas vyhrála
Velké Losiny/Litovel - Fotbalisté Velkých Losin prohospodařili v domácím zápase s Litovlí dvougólové vedení a vinou slabé koncovky ve druhé půli tak nakonec všechny tři body berou hosté.
10.6.2013 | Tatran Litovel | Přečteno: 1008x | Komentáře:

Litovel v závěru šance nevyužila a se Šternberkem remizovala
Litovel/Šternberk - Remízovým výsledkem 1:1 se v krajském přeboru rozešli fotbalisté Litovle a Šternberka. V zápase hraném za vytrvalého deště měli v závěru k vítězství o fous blíž domácí.
2.6.2013 | Jiří Fišara - Olomoucký deník | Přečteno: 972x | Komentáře:

4x  Muži: Focení mužů 1.6.2013
2.6.2013 | Tatran Litovel | Přečteno: 1233x | Komentáře:

Litovel hrála jednoduše a rozstřílela Želatovice
Želatovice - Další neúspěch. Fotbalisté Želatovic prožívají rozpačité období. Na senzační výhru z Určic doposud nedokázali navázat. Po porážkách s Opatovicemi a Ústím selhali i ve středeční dohrávce doma proti Litovli, kdy prohráli jednoznačně 0:3.
30.5.2013 | Tatran Litovel | Přečteno: 1322x | Komentáře:

Střídající Svozil zajistil Dolanům tři body s Litovlí
Gólem střídajícího Jana Svozila v posledních minutách hry rozhodli fotbalisté Dolan o cenném domácím vítězství nad Tatranem Litovel. Hosté šli do souboje 27. kola krajského přeboru z pozice favorita, především kvůli nevydařené druhé půli se z hřiště celku ze spodního patra tabulky vraceli s prázdnou.
26.5.2013 | Tatran Litovel | Přečteno: 972x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  >  >>