Mladši benjamínci - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

BML 10-A (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.9. 12:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 3:5 (2:2)
3.9. 12:00 Uničov Sokol Újezd u Uničova 13:3 (6:1)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.9. 12:00 Sokol Vilémov Sokol Újezd u Uničova 16:0 (7:0)
3.9. 12:00 Tatran Litovel Uničov 7:3 (4:2)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.9. 12:00 Uničov Sokol Vilémov 6:8 (3:3)
3.9. 12:00 Sokol Újezd u Uničova Tatran Litovel 1:7 (1:3)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.9. 09:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 10:0 (4:0)
9.9. 09:00 Sokol Újezd u Uničova Uničov 1:9 (1:4)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.9. 09:00 Sokol Újezd u Uničova Sokol Vilémov 2:10 (1:6)
9.9. 09:00 Uničov Tatran Litovel 11:1 (6:1)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.9. 09:00 Sokol Vilémov Uničov 10:4 (5:2)
9.9. 09:00 Tatran Litovel Sokol Újezd u Uničova 3:2 (2:1)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 09:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 0:4 (0:1)
17.9. 09:30 Uničov Sokol Újezd u Uničova 8:1 (3:1)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 09:30 Sokol Vilémov Sokol Újezd u Uničova 20:1 (11:1)
17.9. 09:30 Tatran Litovel Uničov 5:6 (3:2)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 09:30 Uničov Sokol Vilémov 0:5 (0:3)
17.9. 09:30 Sokol Újezd u Uničova Tatran Litovel 1:3 (0:1)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 10:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 0:0 (0:0)
23.9. 10:00 Sokol Újezd u Uničova Uničov 0:0 (0:0)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 10:00 Sokol Újezd u Uničova Sokol Vilémov 0:0 (0:0)
23.9. 10:00 Uničov Tatran Litovel 0:0 (0:0)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 10:00 Sokol Vilémov Uničov 0:0 (0:0)
23.9. 10:00 Tatran Litovel Sokol Újezd u Uničova 0:0 (0:0)

BML 10-A1 (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 09:30 Uničov FK Šternberk 2:22 (1:10)
30.9. 09:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 3:11 (1:5)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 09:30 FK Šternberk Sokol Vilémov 15:1 (5:1)
30.9. 09:30 Uničov Tatran Litovel 8:3 (2:2)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 09:30 Tatran Litovel FK Šternberk 0:16 (0:9)
30.9. 09:30 Sokol Vilémov Uničov 11:4 (5:2)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.10. 12:00 FK Šternberk Uničov 18:2 (8:0)
8.10. 12:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 10:1 (5:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.10. 12:00 Sokol Vilémov FK Šternberk 4:8 (3:5)
8.10. 12:00 Tatran Litovel Uničov 6:5 (3:4)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.10. 12:00 FK Šternberk Tatran Litovel 14:1 (6:1)
8.10. 12:00 Uničov Sokol Vilémov 7:15 (3:9)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 10:00 Uničov FK Šternberk 2:7 (0:3)
15.10. 10:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 0:9 (0:4)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 10:00 FK Šternberk Sokol Vilémov 3:5 (1:2)
15.10. 10:00 Uničov Tatran Litovel 5:2 (2:0)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 10:00 Tatran Litovel FK Šternberk 2:10 (0:6)
15.10. 10:00 Sokol Vilémov Uničov 14:1 (4:0)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.10. 13:00 FK Šternberk Uničov 8:0 (4:0)
22.10. 13:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 4:1 (2:0)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.10. 13:00 Sokol Vilémov FK Šternberk 3:6 (1:3)
22.10. 13:00 Tatran Litovel Uničov 0:4 (0:2)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.10. 13:00 FK Šternberk Tatran Litovel 12:0 (7:0)
22.10. 13:00 Uničov Sokol Vilémov 4:14 (0:5)

Mladší benjamínci (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.4. 09:30 Tatran Litovel Sigma Olomouc 2:16 (1:7)
8.4. 09:30 Sigma Lutín Velký Týnec 9:1 (3:0)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.4. 09:30 Sigma Olomouc Velký Týnec 11:3 (8:2)
8.4. 09:30 Tatran Litovel Sigma Lutín 0:14 (0:9)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.4. 09:30 Sigma Lutín Sigma Olomouc 9:6 (7:2)
8.4. 09:30 Velký Týnec Tatran Litovel 5:4 (1:1)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.4. 10:00 Sigma Olomouc Tatran Litovel 16:3
21.4. 10:00 Velký Týnec Sigma Lutín 0:4

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.4. 10:00 Velký Týnec Sigma Olomouc 2:14
21.4. 10:00 Sigma Lutín Tatran Litovel 10:1

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.4. 10:00 Sigma Olomouc Sigma Lutín 7:3
21.4. 10:00 Tatran Litovel Velký Týnec 2:2

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 09:30 Tatran Litovel Sigma Olomouc 5:11
28.4. 09:30 Sigma Lutín Velký Týnec 5:3

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 09:30 Sigma Olomouc Velký Týnec 8:3
28.4. 09:30 Tatran Litovel Sigma Lutín 1:6

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 09:30 Sigma Lutín Sigma Olomouc 8:4
28.4. 09:30 Velký Týnec Tatran Litovel 2:5

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.5. 09:00 Sigma Olomouc Tatran Litovel 19:2
6.5. 09:00 Velký Týnec Sigma Lutín 7:3

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.5. 09:00 Velký Týnec Sigma Olomouc 5:6
6.5. 09:00 Sigma Lutín Tatran Litovel 6:3

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.5. 09:00 Sigma Olomouc Sigma Lutín 3:3
6.5. 09:00 Tatran Litovel Velký Týnec 2:6

Utkání

Muži
11.11. V Šternberk 1:0 p.
30.3. D HFK Olomouc
Starší­ dorost
3.11. V volno - NEPLATNÝ TÝM
31.3. V Příkazy-Náklo
Starší žáci
3.11. D Haňovice 3:4 p.
Mladší žáci
3.11. D Haňovice 2:1 p.
Starší benjamínci
21.10. V Bohuňovice 8:1
21.10. D Šternberk 2:2
21.10. V Dolany 6:0
Mladši benjamínci
21.10. D Uničov 4:5
21.10. V Újezd u Uničova 4:3
21.10. D Šternberk 5:3

Události

<<  <>  >>Prosinec 2018
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: