Mladší žáci - utkání 2012/2013

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

II. třída (Olomouc, sk. B)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.10. 10:00 FK Šternberk TJ Štěpánov 1:10 (1:6)
14.10. 13:00 Sokol Náklo FK Autodemont Horka n. M. 14:1 (2:1)
14.10. 13:00 Sokol Příkazy Tatran Litovel 1:5 (0:4)
14.10. 10:45 SK Šumvald Sokol Paseka 4:1 (3:1)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.9. 14:30 TJ Štěpánov Sokol Paseka 6:1 (2:1)
29.9. 10:00 Tatran Litovel SK Šumvald 2:2 (2:1)
29.9. 14:00 FK Autodemont Horka n. M. Sokol Příkazy 0:3 (0:0)
30.9. 10:00 FK Šternberk Sokol Náklo 0:17 (0:7)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.10. 13:30 Sokol Náklo TJ Štěpánov 5:0 (5:0)
7.10. 13:30 Sokol Příkazy FK Šternberk 4:2 (2:0)
7.10. 14:00 SK Šumvald FK Autodemont Horka n. M. 4:6 (3:2)
7.10. 14:00 Sokol Paseka Tatran Litovel 0:9 (0:4)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.9. 15:00 TJ Štěpánov Tatran Litovel 2:1 (0:1)
1.9. 12:00 FK Autodemont Horka n. M. Sokol Paseka 1:12 (0:5)
1.9. 11:00 FK Šternberk SK Šumvald 2:3 (1:1)
2.9. 14:30 Sokol Náklo Sokol Příkazy 0:1 (0:1)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.9. 14:30 Sokol Příkazy TJ Štěpánov 0:3 (0:3)
9.9. 12:15 SK Šumvald Sokol Náklo 2:6 (2:3)
8.9. 13:30 Sokol Paseka FK Šternberk 3:2 (2:1)
8.9. 10:00 Tatran Litovel FK Autodemont Horka n. M. 15:3 (8:0)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.9. 14:30 TJ Štěpánov FK Autodemont Horka n. M. 3:0 (0:0)
16.9. 13:30 FK Šternberk Tatran Litovel 1:3 (1:2)
16.9. 14:00 Sokol Náklo Sokol Paseka 13:0 (9:0)
16.9. 14:00 Sokol Příkazy SK Šumvald 2:4 (1:2)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 11:45 SK Šumvald TJ Štěpánov 1:3 (1:2)
6.10. 14:00 Sokol Paseka Sokol Příkazy 4:1 (2:0)
22.9. 10:00 Tatran Litovel Sokol Náklo 4:7 (3:2)
22.9. 11:30 FK Autodemont Horka n. M. FK Šternberk 2:3 (2:0)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.5. 15:00 TJ Štěpánov FK Šternberk
25.5. 12:00 FK Autodemont Horka n. M. Sokol Náklo
25.5. 10:00 Tatran Litovel Sokol Příkazy 4:0
26.5. 15:00 Sokol Paseka SK Šumvald

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.5. 15:00 Sokol Paseka TJ Štěpánov
12.5. 12:15 SK Šumvald Tatran Litovel
12.5. 14:30 Sokol Příkazy FK Autodemont Horka n. M.
12.5. 14:30 Sokol Náklo FK Šternberk

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.5. 15:00 TJ Štěpánov Sokol Náklo
19.5. 13:30 FK Šternberk Sokol Příkazy
18.5. 12:00 FK Autodemont Horka n. M. SK Šumvald
18.5. 10:00 Tatran Litovel Sokol Paseka

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.4. 10:00 Tatran Litovel TJ Štěpánov 4:3 (2:0)
14.4. 15:00 Sokol Paseka FK Autodemont Horka n. M. 0:10 (0:4)
14.4. 11:45 SK Šumvald FK Šternberk 6:4 (5:2)
14.4. 14:30 Sokol Příkazy Sokol Náklo 0:7 (0:4)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.4. 14:30 TJ Štěpánov Sokol Příkazy
21.4. 14:30 Sokol Náklo SK Šumvald
20.4. 12:00 FK Šternberk Sokol Paseka
20.4. 12:00 FK Autodemont Horka n. M. Tatran Litovel

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.4. 12:00 FK Autodemont Horka n. M. TJ Štěpánov
27.4. 10:00 Tatran Litovel FK Šternberk
28.4. 15:00 Sokol Paseka Sokol Náklo
28.4. 11:45 SK Šumvald Sokol Příkazy

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.5. 15:00 TJ Štěpánov SK Šumvald 2:2
5.5. 14:30 Sokol Příkazy Sokol Paseka 5:2
5.5. 14:30 Sokol Náklo Tatran Litovel 3:3
5.5. 13:30 FK Šternberk FK Autodemont Horka n. M. 4:10

Události

<<  <>  >>Září 2019
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: