Mladší žáci - utkání 2015/2016

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

II. třída ml. žáků, sk. B (Olomoucký kraj)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Haňovice Sokol Slavonín "B" 6:4 (4:2)
Slatinice Troubelice 3:1 (2:1)
Sokol Drahanovice FC Hněvotín 0:10 (0:7)
Sokol Náklo SFK Nedvězí 5:3 (3:2)
Tatran Litovel FC Kostelec n. H. 0:7 (0:3)
Sokol Těšetice Sokol Pňovice 1:6 (1:2)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Slavonín "B" Sokol Pňovice 4:4 p. (4:0, : - 4:2)
FC Kostelec n. H. Sokol Těšetice 17:0 (10:0)
SFK Nedvězí Tatran Litovel 1:3 (1:1)
FC Hněvotín Sokol Náklo 1:4 (0:1)
Troubelice Sokol Drahanovice 20:0 (9:0)
Haňovice Slatinice 1:7 (0:3)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Slatinice Sokol Slavonín "B" 6:2 (1:0)
Sokol Drahanovice Haňovice 2:7 (0:5)
Sokol Náklo Troubelice 6:4 (1:2)
Tatran Litovel FC Hněvotín 7:1 (4:1)
Sokol Těšetice SFK Nedvězí 1:1 p. (1:0, : - 3:0)
Sokol Pňovice FC Kostelec n. H. 2:11 (1:6)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Slavonín "B" FC Kostelec n. H. 1:7 (1:3)
SFK Nedvězí Sokol Pňovice 3:1 (2:0)
FC Hněvotín Sokol Těšetice 6:0 (5:0)
Troubelice Tatran Litovel 1:1 p. (0:1, 1:1 - 3:2)
Haňovice Sokol Náklo 3:2 (3:1)
Slatinice Sokol Drahanovice 19:0 (8:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Drahanovice Sokol Slavonín "B" 1:18 (1:11)
Sokol Náklo Slatinice 4:3 (3:1)
Tatran Litovel Haňovice 1:4 (0:3)
Sokol Těšetice Troubelice 0:9 (0:5)
Sokol Pňovice FC Hněvotín 7:3 (6:2)
FC Kostelec n. H. SFK Nedvězí 5:1 (3:1)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Slavonín "B" SFK Nedvězí 1:4 (1:1)
FC Hněvotín FC Kostelec n. H. 1:5 (1:2)
Troubelice Sokol Pňovice 4:0 (3:0)
Haňovice Sokol Těšetice 9:1 (5:0)
Slatinice Tatran Litovel 0:4 (0:1)
Sokol Drahanovice Sokol Náklo 0:30 (0:14)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Náklo Sokol Slavonín "B" 11:0 (3:0)
Tatran Litovel Sokol Drahanovice 18:0 (11:0)
Sokol Těšetice Slatinice 1:7 (0:3)
Sokol Pňovice Haňovice 2:3 (2:0)
FC Kostelec n. H. Troubelice 3:1 (1:0)
SFK Nedvězí FC Hněvotín 1:2 (1:1)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Slavonín "B" FC Hněvotín 0:1 (0:1)
Troubelice SFK Nedvězí 1:0 (1:0)
Haňovice FC Kostelec n. H. 1:10 (0:4)
Slatinice Sokol Pňovice 10:1 (5:0)
Sokol Drahanovice Sokol Těšetice 1:7 (0:4)
Sokol Náklo Tatran Litovel 1:2 (1:0)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Tatran Litovel Sokol Slavonín "B" 9:0 (5:0)
Sokol Těšetice Sokol Náklo 2:3 (2:2)
Sokol Pňovice Sokol Drahanovice 7:2 (2:0)
FC Kostelec n. H. Slatinice 3:5 (0:3)
SFK Nedvězí Haňovice 3:3 p. (1:2, 3:3 - 2:4)
FC Hněvotín Troubelice 1:6 (1:2)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Slavonín "B" Troubelice 3:5 (1:1)
Haňovice FC Hněvotín 3:1 (2:0)
Slatinice SFK Nedvězí 8:0 (4:0)
Sokol Drahanovice FC Kostelec n. H. 1:25 (0:11)
Sokol Náklo Sokol Pňovice 16:0 (5:0)
Tatran Litovel Sokol Těšetice 10:1 (2:0)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Těšetice Sokol Slavonín "B" 2:7 (0:3)
Sokol Pňovice Tatran Litovel 1:5 (0:3)
FC Kostelec n. H. Sokol Náklo 7:1 (2:1)
SFK Nedvězí Sokol Drahanovice 4:0 (3:0)
FC Hněvotín Slatinice 1:2 (0:1)
Troubelice Haňovice 5:0 (2:0)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Slavonín "B" Haňovice 0:2 (0:2)
Troubelice Slatinice 2:5 (1:2)
FC Hněvotín Sokol Drahanovice 15:0 (10:0)
SFK Nedvězí Sokol Náklo 0:7 (0:4)
22.5. 10:00 FC Kostelec n. H. Tatran Litovel 3:2 (1:1)
Sokol Pňovice Sokol Těšetice 4:2 (1:2)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Pňovice Sokol Slavonín "B" 3:4 (2:3)
Sokol Těšetice FC Kostelec n. H. 2:14 (0:7)
28.5. 12:30 Tatran Litovel SFK Nedvězí 1:1 p. (1:0, 1:1 - 2:0)
Sokol Náklo FC Hněvotín 4:0 (2:0)
Sokol Drahanovice Troubelice 1:13 (0:6)
Slatinice Haňovice 6:0 (0:0)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Slavonín "B" Slatinice 0:8 (0:3)
Haňovice Sokol Drahanovice 18:0 (7:0)
Troubelice Sokol Náklo 2:6 (1:1)
4.6. 10:00 FC Hněvotín Tatran Litovel 3:5 (0:4)
SFK Nedvězí Sokol Těšetice 5:1 (2:1)
FC Kostelec n. H. Sokol Pňovice 12:1 (7:0)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Kostelec n. H. Sokol Slavonín "B" 16:1 (9:0)
Sokol Pňovice SFK Nedvězí 5:2 (2:2)
Sokol Těšetice FC Hněvotín 3:1 (1:0)
11.6. 12:30 Tatran Litovel Troubelice 3:0 (1:0)
Sokol Náklo Haňovice 3:2 (1:1)
Sokol Drahanovice Slatinice 4:21 (1:13)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Slavonín "B" Sokol Drahanovice 12:2 (6:1)
Slatinice Sokol Náklo 2:1 (1:1)
3.4. 11:30 Haňovice Tatran Litovel 1:0 (0:0)
Troubelice Sokol Těšetice 2:0 (1:0)
FC Hněvotín Sokol Pňovice 7:0 (0:0)
SFK Nedvězí FC Kostelec n. H. 0:5 (0:1)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SFK Nedvězí Sokol Slavonín "B" 0:0 p. (0:0, : - 3:1)
FC Kostelec n. H. FC Hněvotín 13:0 (3:0)
Sokol Pňovice Troubelice 2:3 (0:0)
Sokol Těšetice Haňovice 2:3 (0:2)
9.4. 14:00 Tatran Litovel Slatinice 1:2 (0:1)
Sokol Náklo Sokol Drahanovice 10:0 (4:0)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Slavonín "B" Sokol Náklo 0:7 (0:5)
17.4. 10:00 Sokol Drahanovice Tatran Litovel 1:14 (0:6)
Slatinice Sokol Těšetice 8:3 (4:0)
Haňovice Sokol Pňovice 2:4 (0:2)
Troubelice FC Kostelec n. H. 1:4 (1:1)
FC Hněvotín SFK Nedvězí 4:0 (2:0)

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Hněvotín Sokol Slavonín "B" 3:5 (1:2)
SFK Nedvězí Troubelice 0:10 (0:4)
FC Kostelec n. H. Haňovice 2:1 (0:0)
Sokol Pňovice Slatinice 1:3 (1:1)
Sokol Těšetice Sokol Drahanovice 8:1 (6:0)
23.4. 14:00 Tatran Litovel Sokol Náklo 1:1 p. (1:1, 1:1 - 1:2)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.4. 10:00 Sokol Slavonín "B" Tatran Litovel 0:12 (0:6)
Sokol Náklo Sokol Těšetice 6:0 (0:0)
Sokol Drahanovice Sokol Pňovice 1:16 (0:7)
Slatinice FC Kostelec n. H. 2:4 (0:2)
Haňovice SFK Nedvězí 9:2 (2:0)
Troubelice FC Hněvotín 4:4 p. (1:1, 4:4 - 3:5)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Troubelice Sokol Slavonín "B" 8:0 (4:0)
FC Hněvotín Haňovice 2:4 (2:2)
SFK Nedvězí Slatinice 0:4 (0:0)
FC Kostelec n. H. Sokol Drahanovice 3:0 (0:0)
Sokol Pňovice Sokol Náklo 2:7 (2:2)
10.5. 17:00 Sokol Těšetice Tatran Litovel 3:9 (1:4)

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Slavonín "B" Sokol Těšetice 6:4 (5:1)
14.5. 12:30 Tatran Litovel Sokol Pňovice 6:0 (1:0)
Sokol Náklo FC Kostelec n. H. 1:5 (1:3)
Sokol Drahanovice SFK Nedvězí 1:8 (0:3)
Slatinice FC Hněvotín 5:0 (1:0)
Haňovice Troubelice 4:0 (3:0)

Utkání

Muži
18.8. D Všechovice 1:5
26.8. V Zábřeh
Starší­ dorost
25.8. V Dolany
Starší žáci
1.9. D Horka-Chomoutov
Mladší žáci
1.9. D Červenka

Události

<<  <>  >>Srpen 2018
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook