Muži - zápasy 2017/2018

<< Tým Zápasy Tabulky Soupiska Statistika Články Fotogalerie >>
Jen utkání domácího týmu

ALEA sportswear 1.A třída sk.A (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.8. 17:00 Chválkovice FK Slavonín - : -  (- : -)
5.8. 17:00 TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Paseka - : -  (- : -)
5.8. 17:00 Sokol Bohuňovice 1.FC Maletín - : -  (- : -)
5.8. 17:00 SK Haňovice Sokol Konice - : -  (- : -)
5.8. 17:00 SK Řetězárna Česká Ves Tatran Litovel - : -  (- : -)
5.8. 17:00 SK Bělkovice-Lašťany FK Hlubočky - : -  (- : -)
5.8. 17:00 SK Náměšť n. H. FK Bohdíkov - : -  (- : -)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.8. 17:00 FK Slavonín FK Bohdíkov - : -  (- : -)
12.8. 17:00 FK Hlubočky SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
12.8. 17:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
12.8. 17:00 Sokol Konice SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
12.8. 17:00 1.FC Maletín SK Haňovice - : -  (- : -)
12.8. 17:00 Sokol Paseka Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
12.8. 17:00 Chválkovice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.8. 16:30 TJ Granitol Moravský Beroun FK Slavonín - : -  (- : -)
19.8. 16:30 Sokol Bohuňovice Chválkovice - : -  (- : -)
19.8. 16:30 SK Haňovice Sokol Paseka - : -  (- : -)
19.8. 16:30 SK Řetězárna Česká Ves 1.FC Maletín - : -  (- : -)
19.8. 16:30 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Konice - : -  (- : -)
19.8. 16:30 SK Náměšť n. H. Tatran Litovel - : -  (- : -)
19.8. 16:30 FK Bohdíkov FK Hlubočky - : -  (- : -)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.8. 16:30 FK Slavonín FK Hlubočky - : -  (- : -)
26.8. 16:30 Tatran Litovel FK Bohdíkov - : -  (- : -)
26.8. 16:30 Sokol Konice SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
26.8. 16:30 1.FC Maletín SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
26.8. 16:30 Sokol Paseka SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
26.8. 16:30 Chválkovice SK Haňovice - : -  (- : -)
26.8. 16:30 TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.9. 16:00 Sokol Bohuňovice FK Slavonín - : -  (- : -)
2.9. 16:00 SK Haňovice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
2.9. 16:00 SK Řetězárna Česká Ves Chválkovice - : -  (- : -)
2.9. 16:00 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Paseka - : -  (- : -)
2.9. 16:00 SK Náměšť n. H. 1.FC Maletín - : -  (- : -)
2.9. 16:00 FK Bohdíkov Sokol Konice - : -  (- : -)
2.9. 16:00 FK Hlubočky Tatran Litovel - : -  (- : -)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.9. 16:00 FK Slavonín Tatran Litovel - : -  (- : -)
10.9. 16:00 Sokol Konice FK Hlubočky - : -  (- : -)
10.9. 16:00 1.FC Maletín FK Bohdíkov - : -  (- : -)
10.9. 16:00 Sokol Paseka SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
10.9. 16:00 Chválkovice SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
10.9. 16:00 TJ Granitol Moravský Beroun SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
10.9. 16:00 Sokol Bohuňovice SK Haňovice - : -  (- : -)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.9. 15:30 SK Haňovice FK Slavonín - : -  (- : -)
16.9. 15:30 SK Řetězárna Česká Ves Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
16.9. 15:30 SK Bělkovice-Lašťany TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
16.9. 15:30 SK Náměšť n. H. Chválkovice - : -  (- : -)
16.9. 15:30 FK Bohdíkov Sokol Paseka - : -  (- : -)
16.9. 15:30 FK Hlubočky 1.FC Maletín - : -  (- : -)
16.9. 15:30 Tatran Litovel Sokol Konice - : -  (- : -)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 15:30 FK Slavonín Sokol Konice - : -  (- : -)
23.9. 15:30 1.FC Maletín Tatran Litovel - : -  (- : -)
23.9. 15:30 Sokol Paseka FK Hlubočky - : -  (- : -)
23.9. 15:30 Chválkovice FK Bohdíkov - : -  (- : -)
23.9. 15:30 TJ Granitol Moravský Beroun SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
23.9. 15:30 Sokol Bohuňovice SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
23.9. 15:30 SK Haňovice SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 15:00 SK Řetězárna Česká Ves FK Slavonín - : -  (- : -)
30.9. 15:00 SK Bělkovice-Lašťany SK Haňovice - : -  (- : -)
30.9. 15:00 SK Náměšť n. H. Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
30.9. 15:00 FK Bohdíkov TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
30.9. 15:00 FK Hlubočky Chválkovice - : -  (- : -)
30.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Paseka - : -  (- : -)
30.9. 15:00 Sokol Konice 1.FC Maletín - : -  (- : -)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.10. 15:00 FK Slavonín 1.FC Maletín - : -  (- : -)
7.10. 15:00 Sokol Paseka Sokol Konice - : -  (- : -)
7.10. 15:00 Chválkovice Tatran Litovel - : -  (- : -)
7.10. 15:00 TJ Granitol Moravský Beroun FK Hlubočky - : -  (- : -)
7.10. 15:00 Sokol Bohuňovice FK Bohdíkov - : -  (- : -)
7.10. 15:00 SK Haňovice SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
7.10. 15:00 SK Řetězárna Česká Ves SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.10. 15:00 SK Bělkovice-Lašťany FK Slavonín - : -  (- : -)
14.10. 15:00 SK Náměšť n. H. SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
14.10. 15:00 FK Bohdíkov SK Haňovice - : -  (- : -)
14.10. 15:00 FK Hlubočky Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
14.10. 15:00 Tatran Litovel TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
14.10. 15:00 Sokol Konice Chválkovice - : -  (- : -)
14.10. 15:00 1.FC Maletín Sokol Paseka - : -  (- : -)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.10. 14:30 FK Slavonín Sokol Paseka - : -  (- : -)
22.10. 14:30 Chválkovice 1.FC Maletín - : -  (- : -)
22.10. 14:30 TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Konice - : -  (- : -)
22.10. 14:30 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel - : -  (- : -)
22.10. 14:30 SK Haňovice FK Hlubočky - : -  (- : -)
22.10. 14:30 SK Řetězárna Česká Ves FK Bohdíkov - : -  (- : -)
22.10. 14:30 SK Bělkovice-Lašťany SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.10. 14:30 SK Náměšť n. H. FK Slavonín - : -  (- : -)
28.10. 14:30 FK Bohdíkov SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
28.10. 14:30 FK Hlubočky SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
28.10. 14:30 Tatran Litovel SK Haňovice - : -  (- : -)
28.10. 14:30 Sokol Konice Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
28.10. 14:30 1.FC Maletín TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
28.10. 14:30 Sokol Paseka Chválkovice - : -  (- : -)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.11. 14:00 FK Slavonín Chválkovice - : -  (- : -)
4.11. 14:00 Sokol Paseka TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
4.11. 14:00 1.FC Maletín Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
4.11. 14:00 Sokol Konice SK Haňovice - : -  (- : -)
4.11. 14:00 Tatran Litovel SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
4.11. 14:00 FK Hlubočky SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
4.11. 14:00 FK Bohdíkov SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
31.3. 15:30 FK Bohdíkov FK Slavonín - : -  (- : -)
31.3. 15:30 SK Náměšť n. H. FK Hlubočky - : -  (- : -)
31.3. 15:30 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel - : -  (- : -)
31.3. 15:30 SK Řetězárna Česká Ves Sokol Konice - : -  (- : -)
31.3. 15:30 SK Haňovice 1.FC Maletín - : -  (- : -)
31.3. 15:30 Sokol Bohuňovice Sokol Paseka - : -  (- : -)
31.3. 15:30 TJ Granitol Moravský Beroun Chválkovice - : -  (- : -)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.4. 15:30 FK Slavonín TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
7.4. 15:30 Chválkovice Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
7.4. 15:30 Sokol Paseka SK Haňovice - : -  (- : -)
7.4. 15:30 1.FC Maletín SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
7.4. 15:30 Sokol Konice SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
7.4. 15:30 Tatran Litovel SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
7.4. 15:30 FK Hlubočky FK Bohdíkov - : -  (- : -)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.4. 15:30 FK Hlubočky FK Slavonín - : -  (- : -)
14.4. 15:30 FK Bohdíkov Tatran Litovel - : -  (- : -)
14.4. 15:30 SK Náměšť n. H. Sokol Konice - : -  (- : -)
14.4. 15:30 SK Bělkovice-Lašťany 1.FC Maletín - : -  (- : -)
14.4. 15:30 SK Řetězárna Česká Ves Sokol Paseka - : -  (- : -)
14.4. 15:30 SK Haňovice Chválkovice - : -  (- : -)
14.4. 15:30 Sokol Bohuňovice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.4. 16:00 FK Slavonín Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
21.4. 16:00 TJ Granitol Moravský Beroun SK Haňovice - : -  (- : -)
21.4. 16:00 Chválkovice SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
21.4. 16:00 Sokol Paseka SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
21.4. 16:00 1.FC Maletín SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
21.4. 16:00 Sokol Konice FK Bohdíkov - : -  (- : -)
21.4. 16:00 Tatran Litovel FK Hlubočky - : -  (- : -)

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 16:00 Tatran Litovel FK Slavonín - : -  (- : -)
28.4. 16:00 FK Hlubočky Sokol Konice - : -  (- : -)
28.4. 16:00 FK Bohdíkov 1.FC Maletín - : -  (- : -)
28.4. 16:00 SK Náměšť n. H. Sokol Paseka - : -  (- : -)
28.4. 16:00 SK Bělkovice-Lašťany Chválkovice - : -  (- : -)
28.4. 16:00 SK Řetězárna Česká Ves TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
28.4. 16:00 SK Haňovice Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.5. 16:30 FK Slavonín SK Haňovice - : -  (- : -)
6.5. 16:30 Sokol Bohuňovice SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
6.5. 16:30 TJ Granitol Moravský Beroun SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
6.5. 16:30 Chválkovice SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
6.5. 16:30 Sokol Paseka FK Bohdíkov - : -  (- : -)
6.5. 16:30 1.FC Maletín FK Hlubočky - : -  (- : -)
6.5. 16:30 Sokol Konice Tatran Litovel - : -  (- : -)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.5. 16:30 Sokol Konice FK Slavonín - : -  (- : -)
12.5. 16:30 Tatran Litovel 1.FC Maletín - : -  (- : -)
12.5. 16:30 FK Hlubočky Sokol Paseka - : -  (- : -)
12.5. 16:30 FK Bohdíkov Chválkovice - : -  (- : -)
12.5. 16:30 SK Náměšť n. H. TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
12.5. 16:30 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
12.5. 16:30 SK Řetězárna Česká Ves SK Haňovice - : -  (- : -)

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.5. 17:00 FK Slavonín SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
20.5. 17:00 SK Haňovice SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
20.5. 17:00 Sokol Bohuňovice SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
20.5. 17:00 TJ Granitol Moravský Beroun FK Bohdíkov - : -  (- : -)
20.5. 17:00 Chválkovice FK Hlubočky - : -  (- : -)
20.5. 17:00 Sokol Paseka Tatran Litovel - : -  (- : -)
20.5. 17:00 1.FC Maletín Sokol Konice - : -  (- : -)

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.5. 17:00 1.FC Maletín FK Slavonín - : -  (- : -)
26.5. 17:00 Sokol Konice Sokol Paseka - : -  (- : -)
26.5. 17:00 Tatran Litovel Chválkovice - : -  (- : -)
26.5. 17:00 FK Hlubočky TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
26.5. 17:00 FK Bohdíkov Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
26.5. 17:00 SK Náměšť n. H. SK Haňovice - : -  (- : -)
26.5. 17:00 SK Bělkovice-Lašťany SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.6. 17:00 FK Slavonín SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
3.6. 17:00 SK Řetězárna Česká Ves SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
3.6. 17:00 SK Haňovice FK Bohdíkov - : -  (- : -)
3.6. 17:00 Sokol Bohuňovice FK Hlubočky - : -  (- : -)
3.6. 17:00 TJ Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel - : -  (- : -)
3.6. 17:00 Chválkovice Sokol Konice - : -  (- : -)
3.6. 17:00 Sokol Paseka 1.FC Maletín - : -  (- : -)

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.6. 17:00 Sokol Paseka FK Slavonín - : -  (- : -)
9.6. 17:00 1.FC Maletín Chválkovice - : -  (- : -)
9.6. 17:00 Sokol Konice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
9.6. 17:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
9.6. 17:00 FK Hlubočky SK Haňovice - : -  (- : -)
9.6. 17:00 FK Bohdíkov SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
9.6. 17:00 SK Náměšť n. H. SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.6. 17:30 FK Slavonín SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
17.6. 17:30 SK Bělkovice-Lašťany FK Bohdíkov - : -  (- : -)
17.6. 17:30 SK Řetězárna Česká Ves FK Hlubočky - : -  (- : -)
17.6. 17:30 SK Haňovice Tatran Litovel - : -  (- : -)
17.6. 17:30 Sokol Bohuňovice Sokol Konice - : -  (- : -)
17.6. 17:30 TJ Granitol Moravský Beroun 1.FC Maletín - : -  (- : -)
17.6. 17:30 Chválkovice Sokol Paseka - : -  (- : -)

[Nahoru] | [Tisk]

Zápasy

Muži
5.8. V SK Řetězárna
Starší­ dorost
20.8. V Příkazy-Náklo
Starší žáci
3.9. D Hněvotín
Mladší žáci
3.9. V Troubelice

Události

<<  <>  >>Červenec 2017
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři:

[Nahoru]