Muži - zápasy 2017/2018

<< Tým Zápasy Tabulky Soupiska Statistika Články Fotogalerie >>
Jen utkání domácího týmu

FGP studio 1.A třída sk.A (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Chválkovice FK Slavonín 2:3  (0:2)
FK Bohdíkov Sokol Paseka 3:1  (2:0)
Sokol Bohuňovice 1.FC Maletín 1:2  (1:0)
SK Haňovice Sokol Konice 0:2  (0:0)
5.8. 17:00 SK Řetězárna Česká Ves Tatran Litovel 2:1  p. (1:1, 1:1 - 4:3)
SK Bělkovice-Lašťany FK Hlubočky 1:2  (1:1)
SK Náměšť n. H. TJ Granitol Moravský Beroun 6:2  (2:1)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín TJ Granitol Moravský Beroun 1:3  (0:0)
FK Hlubočky SK Náměšť n. H. 2:3  (0:1)
12.8. 17:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany 7:0  (6:0)
Sokol Konice SK Řetězárna Česká Ves 6:1  (3:0)
1.FC Maletín SK Haňovice 6:1  (3:0)
Sokol Paseka Sokol Bohuňovice 3:2  (0:2)
Chválkovice FK Bohdíkov 0:1  (0:1)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Bohdíkov FK Slavonín 3:0  (1:0)
Sokol Bohuňovice Chválkovice 2:3  (1:1)
SK Haňovice Sokol Paseka 4:2  (2:0)
SK Řetězárna Česká Ves 1.FC Maletín 0:2  (0:2)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Konice 3:2  p. (2:2, 2:2 - 5:4)
19.8. 16:30 SK Náměšť n. H. Tatran Litovel 1:3  (1:2)
TJ Granitol Moravský Beroun FK Hlubočky 4:5  p. (2:2, 4:4 - 4:5)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín FK Hlubočky 3:2  (1:2)
26.8. 16:30 Tatran Litovel TJ Granitol Moravský Beroun 4:1  (3:1)
Sokol Konice SK Náměšť n. H. 2:3  (0:1)
1.FC Maletín SK Bělkovice-Lašťany 4:1  (3:0)
Sokol Paseka SK Řetězárna Česká Ves 3:2  (1:1)
Chválkovice SK Haňovice 3:0  (0:0)
FK Bohdíkov Sokol Bohuňovice 4:0  (1:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Bohuňovice FK Slavonín 2:0  (1:0)
SK Haňovice FK Bohdíkov 1:0  (0:0)
SK Řetězárna Česká Ves Chválkovice 2:4  (1:2)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Paseka 1:4  (0:2)
SK Náměšť n. H. 1.FC Maletín 2:5  (2:3)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Konice 3:5  (0:4)
2.9. 16:00 FK Hlubočky Tatran Litovel 2:6  (1:3)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.9. 16:00 FK Slavonín Tatran Litovel 1:4  (0:2)
Sokol Konice FK Hlubočky 4:1  (2:0)
1.FC Maletín TJ Granitol Moravský Beroun 9:3  (5:2)
Sokol Paseka SK Náměšť n. H. 4:1  (3:0)
Chválkovice SK Bělkovice-Lašťany 2:3  (1:2)
FK Bohdíkov SK Řetězárna Česká Ves 3:0  (2:0)
Sokol Bohuňovice SK Haňovice 0:1  p. (0:0, 0:0 - 3:5)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Haňovice FK Slavonín 1:4  (1:1)
SK Řetězárna Česká Ves Sokol Bohuňovice 1:0  (1:0)
SK Bělkovice-Lašťany FK Bohdíkov 2:1  (1:0)
SK Náměšť n. H. Chválkovice 3:2  p. (1:1, : - 4:2)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Paseka 1:7  (0:1)
FK Hlubočky 1.FC Maletín 3:2  (3:1)
16.9. 15:30 Tatran Litovel Sokol Konice 2:1  (2:0)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Konice - : -  (- : -)
23.9. 15:30 1.FC Maletín Tatran Litovel 2:1  p. (1:1, 1:1 - 4:2)
Sokol Paseka FK Hlubočky - : -  (- : -)
Chválkovice TJ Granitol Moravský Beroun 4:3  (0:2)
FK Bohdíkov SK Náměšť n. H. 1:0  (0:0)
Sokol Bohuňovice SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
SK Haňovice SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Řetězárna Česká Ves FK Slavonín - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany SK Haňovice - : -  (- : -)
SK Náměšť n. H. Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun FK Bohdíkov - : -  (- : -)
FK Hlubočky Chválkovice - : -  (- : -)
30.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Paseka - : -  (- : -)
Sokol Konice 1.FC Maletín - : -  (- : -)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín 1.FC Maletín - : -  (- : -)
Sokol Paseka Sokol Konice - : -  (- : -)
7.10. 15:00 Chválkovice Tatran Litovel - : -  (- : -)
FK Bohdíkov FK Hlubočky - : -  (- : -)
Sokol Bohuňovice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
SK Haňovice SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
SK Řetězárna Česká Ves SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Bělkovice-Lašťany FK Slavonín - : -  (- : -)
SK Náměšť n. H. SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Haňovice - : -  (- : -)
FK Hlubočky Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
14.10. 15:00 Tatran Litovel FK Bohdíkov - : -  (- : -)
Sokol Konice Chválkovice - : -  (- : -)
1.FC Maletín Sokol Paseka - : -  (- : -)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Paseka - : -  (- : -)
Chválkovice 1.FC Maletín - : -  (- : -)
FK Bohdíkov Sokol Konice - : -  (- : -)
22.10. 14:30 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel - : -  (- : -)
SK Haňovice FK Hlubočky - : -  (- : -)
SK Řetězárna Česká Ves TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Náměšť n. H. FK Slavonín - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
FK Hlubočky SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
28.10. 14:30 Tatran Litovel SK Haňovice - : -  (- : -)
Sokol Konice Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
1.FC Maletín FK Bohdíkov - : -  (- : -)
Sokol Paseka Chválkovice - : -  (- : -)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Chválkovice - : -  (- : -)
Sokol Paseka FK Bohdíkov - : -  (- : -)
1.FC Maletín Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
Sokol Konice SK Haňovice - : -  (- : -)
4.11. 14:00 Tatran Litovel SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
FK Hlubočky SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Granitol Moravský Beroun FK Slavonín - : -  (- : -)
SK Náměšť n. H. FK Hlubočky - : -  (- : -)
31.3. 15:30 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel - : -  (- : -)
SK Řetězárna Česká Ves Sokol Konice - : -  (- : -)
SK Haňovice 1.FC Maletín - : -  (- : -)
Sokol Bohuňovice Sokol Paseka - : -  (- : -)
FK Bohdíkov Chválkovice - : -  (- : -)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín FK Bohdíkov - : -  (- : -)
Chválkovice Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
Sokol Paseka SK Haňovice - : -  (- : -)
1.FC Maletín SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
Sokol Konice SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
7.4. 15:30 Tatran Litovel SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
FK Hlubočky TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Hlubočky FK Slavonín - : -  (- : -)
14.4. 15:30 TJ Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel - : -  (- : -)
SK Náměšť n. H. Sokol Konice - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany 1.FC Maletín - : -  (- : -)
SK Řetězárna Česká Ves Sokol Paseka - : -  (- : -)
SK Haňovice Chválkovice - : -  (- : -)
Sokol Bohuňovice FK Bohdíkov - : -  (- : -)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
FK Bohdíkov SK Haňovice - : -  (- : -)
Chválkovice SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
Sokol Paseka SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
1.FC Maletín SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
Sokol Konice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
21.4. 16:00 Tatran Litovel FK Hlubočky - : -  (- : -)

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 16:00 Tatran Litovel FK Slavonín - : -  (- : -)
FK Hlubočky Sokol Konice - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun 1.FC Maletín - : -  (- : -)
SK Náměšť n. H. Sokol Paseka - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Chválkovice - : -  (- : -)
SK Řetězárna Česká Ves FK Bohdíkov - : -  (- : -)
SK Haňovice Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Haňovice - : -  (- : -)
Sokol Bohuňovice SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
FK Bohdíkov SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Chválkovice SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
Sokol Paseka TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
1.FC Maletín FK Hlubočky - : -  (- : -)
6.5. 16:30 Sokol Konice Tatran Litovel - : -  (- : -)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Konice FK Slavonín - : -  (- : -)
12.5. 16:30 Tatran Litovel 1.FC Maletín - : -  (- : -)
FK Hlubočky Sokol Paseka - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Chválkovice - : -  (- : -)
SK Náměšť n. H. FK Bohdíkov - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
SK Řetězárna Česká Ves SK Haňovice - : -  (- : -)

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
SK Haňovice SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Sokol Bohuňovice SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
FK Bohdíkov TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Chválkovice FK Hlubočky - : -  (- : -)
20.5. 17:00 Sokol Paseka Tatran Litovel - : -  (- : -)
1.FC Maletín Sokol Konice - : -  (- : -)

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.FC Maletín FK Slavonín - : -  (- : -)
Sokol Konice Sokol Paseka - : -  (- : -)
26.5. 17:00 Tatran Litovel Chválkovice - : -  (- : -)
FK Hlubočky FK Bohdíkov - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
SK Náměšť n. H. SK Haňovice - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
SK Řetězárna Česká Ves SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
SK Haňovice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Sokol Bohuňovice FK Hlubočky - : -  (- : -)
2.6. 17:00 FK Bohdíkov Tatran Litovel - : -  (- : -)
Chválkovice Sokol Konice - : -  (- : -)
Sokol Paseka 1.FC Maletín - : -  (- : -)

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Paseka FK Slavonín - : -  (- : -)
1.FC Maletín Chválkovice - : -  (- : -)
Sokol Konice FK Bohdíkov - : -  (- : -)
9.6. 17:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice - : -  (- : -)
FK Hlubočky SK Haňovice - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Řetězárna Česká Ves - : -  (- : -)
SK Náměšť n. H. SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Náměšť n. H. - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
SK Řetězárna Česká Ves FK Hlubočky - : -  (- : -)
17.6. 17:30 SK Haňovice Tatran Litovel - : -  (- : -)
Sokol Bohuňovice Sokol Konice - : -  (- : -)
FK Bohdíkov 1.FC Maletín - : -  (- : -)
Chválkovice Sokol Paseka - : -  (- : -)

Události

<<  <>  >>Září 2017
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: