Muži - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Clean4you krajský přebor muži

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Tatran Všechovice FC Želatovice 3:2 p. (0:0, 2:2 - 4:3)
SK Sulko Zábřeh 1.HFK Olomouc 1:0 (1:0)
4.8. 17:00 Tatran Litovel FK Šternberk 0:4 (0:2)
FK Medlov TJ Sokol Opatovice 3:1 (1:1)
Slovan Černovír Sokol Velké Losiny 0:3 (0:2)
FK Mohelnice FC Kralice na Hané 2:3 p. (1:1, 2:2 - 4:5)
FC Dolany FK Jeseník 2:3 (0:0)
TJ Sigma Lutín FC Hněvotín

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice FC Hněvotín
FK Jeseník TJ Sigma Lutín 0:4 (0:3)
FC Kralice na Hané FC Dolany 2:3 (0:2)
Sokol Velké Losiny FK Mohelnice 4:0 (3:0)
TJ Sokol Opatovice Slovan Černovír 6:0 (2:0)
FK Šternberk FK Medlov 1:2 (1:0)
12.8. 17:00 1.HFK Olomouc Tatran Litovel 1:3 (1:0)
Tatran Všechovice SK Sulko Zábřeh 1:2 (1:1)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Sulko Zábřeh FC Želatovice 3:1 (1:1)
18.8. 16:30 Tatran Litovel Tatran Všechovice 1:5 (1:1)
FK Medlov 1.HFK Olomouc 5:0 (2:0)
Slovan Černovír FK Šternberk 2:0 (1:0)
FK Mohelnice TJ Sokol Opatovice 3:0 (1:0)
FC Dolany Sokol Velké Losiny 1:2 (0:1)
TJ Sigma Lutín FC Kralice na Hané 2:1 (1:0)
FC Hněvotín FK Jeseník

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice FK Jeseník 1:0 (0:0)
FC Kralice na Hané FC Hněvotín
Sokol Velké Losiny TJ Sigma Lutín 1:3 (1:1)
TJ Sokol Opatovice FC Dolany 4:0 (2:0)
FK Šternberk FK Mohelnice 0:2 (0:1)
1.HFK Olomouc Slovan Černovír 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)
Tatran Všechovice FK Medlov 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
26.8. 16:30 SK Sulko Zábřeh Tatran Litovel 1:0 p. (0:0, 0:0 - 3:1)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.9. 16:00 Tatran Litovel FC Želatovice 0:1 p. (0:0, 0:0 - 3:5)
FK Medlov SK Sulko Zábřeh 2:1 (2:1)
Slovan Černovír Tatran Všechovice 0:5 (0:2)
FK Mohelnice 1.HFK Olomouc 2:1 (2:0)
FC Dolany FK Šternberk 0:2 (0:0)
TJ Sigma Lutín TJ Sokol Opatovice 0:3 (0:1)
FC Hněvotín Sokol Velké Losiny
FK Jeseník FC Kralice na Hané 5:2 (2:1)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice FC Kralice na Hané 2:1 p. (1:0, 1:1 - 4:2)
Sokol Velké Losiny FK Jeseník 1:3 (1:2)
TJ Sokol Opatovice FC Hněvotín
FK Šternberk TJ Sigma Lutín 3:0 (1:0)
1.HFK Olomouc FC Dolany 1:3 (0:2)
Tatran Všechovice FK Mohelnice 3:2 (1:2)
SK Sulko Zábřeh Slovan Černovír 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:2)
8.9. 16:00 Tatran Litovel FK Medlov 1:0 p. (0:0, 0:0 - 5:4)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Medlov FC Želatovice 3:2 p. (2:2, 2:2 - 5:4)
16.9. 10:00 Slovan Černovír Tatran Litovel 2:0 (1:0)
FK Mohelnice SK Sulko Zábřeh 2:1 (1:0)
FC Dolany Tatran Všechovice 4:0 (1:0)
TJ Sigma Lutín 1.HFK Olomouc 2:0 (1:0)
FC Hněvotín FK Šternberk
FK Jeseník TJ Sokol Opatovice 2:1 (1:0)
FC Kralice na Hané Sokol Velké Losiny 3:2 (1:1)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice Sokol Velké Losiny 0:1 (0:1)
TJ Sokol Opatovice FC Kralice na Hané 5:1 (2:0)
FK Šternberk FK Jeseník 1:3 (1:2)
1.HFK Olomouc FC Hněvotín
Tatran Všechovice TJ Sigma Lutín 3:1 (2:1)
SK Sulko Zábřeh FC Dolany 2:1 (1:0)
22.9. 15:30 Tatran Litovel FK Mohelnice 2:1 p. (1:0, 1:1 - 5:4)
FK Medlov Slovan Černovír 2:0 (2:0)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Slovan Černovír FC Želatovice 0:1 (0:0)
FK Mohelnice FK Medlov 0:1 p. (0:0, 0:0 - 1:4)
30.9. 15:30 FC Dolany Tatran Litovel 0:1 (0:1)
TJ Sigma Lutín SK Sulko Zábřeh 4:1 (1:0)
FC Hněvotín Tatran Všechovice p. (:, 3:3 - 3:4)
FK Jeseník 1.HFK Olomouc 5:1 (3:0)
FC Kralice na Hané FK Šternberk 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:2)
Sokol Velké Losiny TJ Sokol Opatovice 4:0 (2:0)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice TJ Sokol Opatovice 4:0 (3:0)
FK Šternberk Sokol Velké Losiny 3:1 (2:0)
1.HFK Olomouc FC Kralice na Hané 5:2 (2:0)
Tatran Všechovice FK Jeseník 3:1 (1:1)
SK Sulko Zábřeh FC Hněvotín
6.10. 15:00 Tatran Litovel TJ Sigma Lutín 1:3 (1:1)
FK Medlov FC Dolany 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)
Slovan Černovír FK Mohelnice 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Mohelnice FC Želatovice 1:3 (0:2)
FC Dolany Slovan Černovír 2:1 (0:1)
TJ Sigma Lutín FK Medlov 3:0 (2:0)
13.10. 15:00 FC Hněvotín Tatran Litovel
FK Jeseník SK Sulko Zábřeh 2:1 (2:1)
FC Kralice na Hané Tatran Všechovice 2:3 (2:1)
Sokol Velké Losiny 1.HFK Olomouc 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
TJ Sokol Opatovice FK Šternberk 2:3 p. (2:2, 2:2 - 4:5)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice FK Šternberk 1:0 (0:0)
1.HFK Olomouc TJ Sokol Opatovice 1:3 (0:3)
Tatran Všechovice Sokol Velké Losiny 1:0 (0:0)
SK Sulko Zábřeh FC Kralice na Hané 1:4 (0:1)
20.10. 14:30 Tatran Litovel FK Jeseník 0:3 (0:0)
FK Medlov FC Hněvotín
Slovan Černovír TJ Sigma Lutín 3:5 (2:3)
FK Mohelnice FC Dolany 4:3 (3:3)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Dolany FC Želatovice 2:3 p. (1:2, 2:2 - 0:3)
TJ Sigma Lutín FK Mohelnice 4:2 (2:1)
FC Hněvotín Slovan Černovír
FK Jeseník FK Medlov 4:1 (2:1)
27.10. 14:30 FC Kralice na Hané Tatran Litovel 3:2 (1:1)
Sokol Velké Losiny SK Sulko Zábřeh 0:1 (0:0)
TJ Sokol Opatovice Tatran Všechovice 2:3 p. (1:1, 2:2 - 2:4)
FK Šternberk 1.HFK Olomouc 5:0 (1:0)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice 1.HFK Olomouc 3:0 (1:0)
Tatran Všechovice FK Šternberk 2:1 (0:0)
SK Sulko Zábřeh TJ Sokol Opatovice 3:1 (2:1)
3.11. 14:00 Tatran Litovel Sokol Velké Losiny 2:1 (0:1)
FK Medlov FC Kralice na Hané 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
Slovan Černovír FK Jeseník 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
FK Mohelnice FC Hněvotín
FC Dolany TJ Sigma Lutín 1:2 (1:1)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sigma Lutín FC Želatovice 4:2 (2:1)
FC Hněvotín FC Dolany p. (:, 1:1 - 3:4)
FK Jeseník FK Mohelnice 1:4 (1:2)
FC Kralice na Hané Slovan Černovír 2:3 p. (1:2, 2:2 - 4:5)
Sokol Velké Losiny FK Medlov 0:1 (0:0)
12.9. 16:00 TJ Sokol Opatovice Tatran Litovel 5:1 (1:1)
FK Šternberk SK Sulko Zábřeh 2:0 (1:0)
1.HFK Olomouc Tatran Všechovice 0:5 (0:2)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice Tatran Všechovice 2:1 p. (0:0, 1:1 - 5:4)
1.HFK Olomouc SK Sulko Zábřeh 2:1 (2:0)
11.11. 14:00 FK Šternberk Tatran Litovel 0:1 p. (0:0, 0:0 - 3:4)
TJ Sokol Opatovice FK Medlov 2:1 p. (1:0, 1:1 - 5:4)
Sokol Velké Losiny Slovan Černovír 8:1 (3:1)
FC Kralice na Hané FK Mohelnice 1:6 (0:3)
FK Jeseník FC Dolany 5:1 (0:1)
FC Hněvotín TJ Sigma Lutín

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Hněvotín FC Želatovice
TJ Sigma Lutín FK Jeseník 2:3 (2:2)
FC Dolany FC Kralice na Hané 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
FK Mohelnice Sokol Velké Losiny 5:4 (2:2)
Slovan Černovír TJ Sokol Opatovice 3:2 p. (2:2, 2:2 - 5:4)
FK Medlov FK Šternberk 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
23.3. 15:00 Tatran Litovel 1.HFK Olomouc 0:1 (0:1)
SK Sulko Zábřeh Tatran Všechovice 3:0 (1:0)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice SK Sulko Zábřeh 1:2 p. (1:0, 1:1 - 2:4)
30.3. 15:00 Tatran Všechovice Tatran Litovel 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)
1.HFK Olomouc FK Medlov 0:1 (0:0)
FK Šternberk Slovan Černovír 2:0 (1:0)
TJ Sokol Opatovice FK Mohelnice 1:2 (1:1)
Sokol Velké Losiny FC Dolany 8:1 (3:1)
FC Kralice na Hané TJ Sigma Lutín 2:3 p. (1:0, 2:2 - 0:3)
FK Jeseník FC Hněvotín

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Jeseník FC Želatovice 4:0 (1:0)
FC Hněvotín FC Kralice na Hané
TJ Sigma Lutín Sokol Velké Losiny 3:1 (2:1)
FC Dolany TJ Sokol Opatovice 2:3 p. (0:1, 2:2 - 3:4)
FK Mohelnice FK Šternberk 1:2 (1:1)
Slovan Černovír 1.HFK Olomouc 3:1 (2:1)
FK Medlov Tatran Všechovice 1:2 p. (0:0, 1:1 - 6:7)
6.4. 15:30 Tatran Litovel SK Sulko Zábřeh 1:0 (0:0)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.4. 15:30 FC Želatovice Tatran Litovel 0:3 (0:1)
SK Sulko Zábřeh FK Medlov 2:0 (1:0)
Tatran Všechovice Slovan Černovír 5:1 (1:1)
1.HFK Olomouc FK Mohelnice 2:0 (0:0)
FK Šternberk FC Dolany 3:0 (0:0)
TJ Sokol Opatovice TJ Sigma Lutín 0:5 (0:2)
Sokol Velké Losiny FC Hněvotín
FC Kralice na Hané FK Jeseník 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Kralice na Hané FC Želatovice 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)
FK Jeseník Sokol Velké Losiny 3:2 p. (2:0, 2:2 - 5:5)
FC Hněvotín TJ Sokol Opatovice
TJ Sigma Lutín FK Šternberk 0:2 (0:0)
FC Dolany 1.HFK Olomouc 1:2 (0:0)
FK Mohelnice Tatran Všechovice 0:1 (0:0)
Slovan Černovír SK Sulko Zábřeh 2:1 (1:1)
21.4. 16:00 FK Medlov Tatran Litovel 3:0 (0:0)

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice FK Medlov 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
27.4. 16:00 Tatran Litovel Slovan Černovír 3:2 (2:2)
SK Sulko Zábřeh FK Mohelnice 1:3 (1:1)
Tatran Všechovice FC Dolany 2:0 (1:0)
1.HFK Olomouc TJ Sigma Lutín 0:2 (0:0)
FK Šternberk FC Hněvotín
TJ Sokol Opatovice FK Jeseník 3:0 (1:0)
Sokol Velké Losiny FC Kralice na Hané 5:2 (2:1)

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Velké Losiny FC Želatovice 6:0 (2:0)
FC Kralice na Hané TJ Sokol Opatovice 2:0 (1:0)
FK Jeseník FK Šternberk 0:3 (0:2)
FC Hněvotín 1.HFK Olomouc
TJ Sigma Lutín Tatran Všechovice 2:3 p. (1:0, 2:2 - 2:4)
FC Dolany SK Sulko Zábřeh 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
4.5. 16:30 FK Mohelnice Tatran Litovel 2:5 (0:3)
Slovan Černovír FK Medlov 0:3 (0:1)

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice Slovan Černovír 2:3 p. (2:2, 2:2 - 4:5)
FK Medlov FK Mohelnice 3:0 (2:0)
11.5. 16:30 Tatran Litovel FC Dolany 3:0 (3:0)
SK Sulko Zábřeh TJ Sigma Lutín 2:1 (1:1)
Tatran Všechovice FC Hněvotín
1.HFK Olomouc FK Jeseník 3:6 (3:3)
FK Šternberk FC Kralice na Hané 2:0 (1:0)
TJ Sokol Opatovice Sokol Velké Losiny 0:1 (0:0)

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice FC Želatovice
Sokol Velké Losiny FK Šternberk
FC Kralice na Hané 1.HFK Olomouc
FK Jeseník Tatran Všechovice
FC Hněvotín SK Sulko Zábřeh
19.5. 17:00 TJ Sigma Lutín Tatran Litovel
FC Dolany FK Medlov
FK Mohelnice Slovan Černovír

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice FK Mohelnice
Slovan Černovír FC Dolany
FK Medlov TJ Sigma Lutín
Tatran Litovel FC Hněvotín
SK Sulko Zábřeh FK Jeseník
Tatran Všechovice FC Kralice na Hané
1.HFK Olomouc Sokol Velké Losiny
FK Šternberk TJ Sokol Opatovice

27. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Šternberk FC Želatovice
TJ Sokol Opatovice 1.HFK Olomouc
Sokol Velké Losiny Tatran Všechovice
FC Kralice na Hané SK Sulko Zábřeh
1.6. 17:00 FK Jeseník Tatran Litovel
FC Hněvotín FK Medlov
TJ Sigma Lutín Slovan Černovír
FC Dolany FK Mohelnice

28. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice FC Dolany
FK Mohelnice TJ Sigma Lutín
Slovan Černovír FC Hněvotín
FK Medlov FK Jeseník
8.6. 17:00 Tatran Litovel FC Kralice na Hané
SK Sulko Zábřeh Sokol Velké Losiny
Tatran Všechovice TJ Sokol Opatovice
1.HFK Olomouc FK Šternberk

29. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.HFK Olomouc FC Želatovice
FK Šternberk Tatran Všechovice
TJ Sokol Opatovice SK Sulko Zábřeh
16.6. 17:00 Sokol Velké Losiny Tatran Litovel
FC Kralice na Hané FK Medlov
FK Jeseník Slovan Černovír
FC Hněvotín FK Mohelnice
TJ Sigma Lutín FC Dolany

30. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice TJ Sigma Lutín 0:2 (0:1)
FC Dolany FC Hněvotín
FK Mohelnice FK Jeseník 5:3 (1:2)
Slovan Černovír FC Kralice na Hané 2:0 (0:0)
FK Medlov Sokol Velké Losiny 5:1 (1:0)
8.5. 16:30 Tatran Litovel TJ Sokol Opatovice 1:0 p. (0:0, 0:0 - 7:6)
SK Sulko Zábřeh FK Šternberk 0:4 (0:1)
Tatran Všechovice 1.HFK Olomouc 4:0 (1:0)

Události

<<  <>  >>Květen 2019
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: