Muži - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Clean4you krajský přebor muži (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Želatovice TJ Sokol Opatovice
FK Jeseník SK Sulko Zábřeh
Slovan Černovír FK Šternberk
FK Mohelnice FK Medlov
3.8. 17:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice
Sokol Velké Losiny FC Kralice na Hané
TJ Sigma Lutín FC Dolany
Sokol Ústí SK Lipová

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice SK Lipová
FC Dolany Sokol Ústí
FC Kralice na Hané TJ Sigma Lutín
Sokol Bohuňovice Sokol Velké Losiny
11.8. 17:00 FK Medlov Tatran Litovel
FK Šternberk FK Mohelnice
SK Sulko Zábřeh Slovan Černovír
FC Želatovice FK Jeseník

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Jeseník TJ Sokol Opatovice
Slovan Černovír FC Želatovice
FK Mohelnice SK Sulko Zábřeh
17.8. 16:30 Tatran Litovel FK Šternberk
Sokol Velké Losiny FK Medlov
TJ Sigma Lutín Sokol Bohuňovice
Sokol Ústí FC Kralice na Hané
SK Lipová FC Dolany

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice FC Dolany
FC Kralice na Hané SK Lipová
Sokol Bohuňovice Sokol Ústí
FK Medlov TJ Sigma Lutín
FK Šternberk Sokol Velké Losiny
25.8. 16:30 SK Sulko Zábřeh Tatran Litovel
FC Želatovice FK Mohelnice
FK Jeseník Slovan Černovír

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Slovan Černovír TJ Sokol Opatovice
FK Mohelnice FK Jeseník
31.8. 16:00 Tatran Litovel FC Želatovice
Sokol Velké Losiny SK Sulko Zábřeh
TJ Sigma Lutín FK Šternberk
Sokol Ústí FK Medlov
SK Lipová Sokol Bohuňovice
FC Dolany FC Kralice na Hané

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice FC Kralice na Hané
Sokol Bohuňovice FC Dolany
FK Medlov SK Lipová
FK Šternberk Sokol Ústí
SK Sulko Zábřeh TJ Sigma Lutín
FC Želatovice Sokol Velké Losiny
7.9. 16:00 FK Jeseník Tatran Litovel
Slovan Černovír FK Mohelnice

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Mohelnice TJ Sokol Opatovice
14.9. 16:00 Tatran Litovel Slovan Černovír
Sokol Velké Losiny FK Jeseník
TJ Sigma Lutín FC Želatovice
Sokol Ústí SK Sulko Zábřeh
SK Lipová FK Šternberk
FC Dolany FK Medlov
FC Kralice na Hané Sokol Bohuňovice

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice Sokol Bohuňovice
FK Medlov FC Kralice na Hané
FK Šternberk FC Dolany
SK Sulko Zábřeh SK Lipová
FC Želatovice Sokol Ústí
FK Jeseník TJ Sigma Lutín
Slovan Černovír Sokol Velké Losiny
21.9. 15:30 FK Mohelnice Tatran Litovel

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.9. 15:30 Tatran Litovel TJ Sokol Opatovice
Sokol Velké Losiny FK Mohelnice
TJ Sigma Lutín Slovan Černovír
Sokol Ústí FK Jeseník
SK Lipová FC Želatovice
FC Dolany SK Sulko Zábřeh
FC Kralice na Hané FK Šternberk
Sokol Bohuňovice FK Medlov

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice FK Medlov
FK Šternberk Sokol Bohuňovice
SK Sulko Zábřeh FC Kralice na Hané
FC Želatovice FC Dolany
FK Jeseník SK Lipová
Slovan Černovír Sokol Ústí
FK Mohelnice TJ Sigma Lutín
5.10. 15:00 Tatran Litovel Sokol Velké Losiny

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Velké Losiny TJ Sokol Opatovice
13.10. 15:00 TJ Sigma Lutín Tatran Litovel
Sokol Ústí FK Mohelnice
SK Lipová Slovan Černovír
FC Dolany FK Jeseník
FC Kralice na Hané FC Želatovice
Sokol Bohuňovice SK Sulko Zábřeh
FK Medlov FK Šternberk

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice FK Šternberk
SK Sulko Zábřeh FK Medlov
FC Želatovice Sokol Bohuňovice
FK Jeseník FC Kralice na Hané
Slovan Černovír FC Dolany
FK Mohelnice SK Lipová
19.10. 14:30 Tatran Litovel Sokol Ústí
Sokol Velké Losiny TJ Sigma Lutín

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sigma Lutín TJ Sokol Opatovice
Sokol Ústí Sokol Velké Losiny
27.10. 14:30 SK Lipová Tatran Litovel
FC Dolany FK Mohelnice
FC Kralice na Hané Slovan Černovír
Sokol Bohuňovice FK Jeseník
FK Medlov FC Želatovice
FK Šternberk SK Sulko Zábřeh

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice SK Sulko Zábřeh
FC Želatovice FK Šternberk
FK Jeseník FK Medlov
Slovan Černovír Sokol Bohuňovice
FK Mohelnice FC Kralice na Hané
2.11. 14:00 Tatran Litovel FC Dolany
Sokol Velké Losiny SK Lipová
TJ Sigma Lutín Sokol Ústí

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Ústí TJ Sokol Opatovice
SK Lipová TJ Sigma Lutín
FC Dolany Sokol Velké Losiny
11.9. 16:00 FC Kralice na Hané Tatran Litovel
Sokol Bohuňovice FK Mohelnice
FK Medlov Slovan Černovír
FK Šternberk FK Jeseník
SK Sulko Zábřeh FC Želatovice

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice FC Želatovice
SK Sulko Zábřeh FK Jeseník
FK Šternberk Slovan Černovír
FK Medlov FK Mohelnice
10.11. 14:00 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel
FC Kralice na Hané Sokol Velké Losiny
FC Dolany TJ Sigma Lutín
SK Lipová Sokol Ústí

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Lipová TJ Sokol Opatovice
Sokol Ústí FC Dolany
TJ Sigma Lutín FC Kralice na Hané
Sokol Velké Losiny Sokol Bohuňovice
21.3. 15:00 Tatran Litovel FK Medlov
FK Mohelnice FK Šternberk
Slovan Černovír SK Sulko Zábřeh
FK Jeseník FC Želatovice

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice FK Jeseník
FC Želatovice Slovan Černovír
SK Sulko Zábřeh FK Mohelnice
29.3. 15:00 FK Šternberk Tatran Litovel
FK Medlov Sokol Velké Losiny
Sokol Bohuňovice TJ Sigma Lutín
FC Kralice na Hané Sokol Ústí
FC Dolany SK Lipová

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Dolany TJ Sokol Opatovice
SK Lipová FC Kralice na Hané
Sokol Ústí Sokol Bohuňovice
TJ Sigma Lutín FK Medlov
Sokol Velké Losiny FK Šternberk
4.4. 15:30 Tatran Litovel SK Sulko Zábřeh
FK Mohelnice FC Želatovice
Slovan Černovír FK Jeseník

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice Slovan Černovír
FK Jeseník FK Mohelnice
11.4. 15:30 FC Želatovice Tatran Litovel
SK Sulko Zábřeh Sokol Velké Losiny
FK Šternberk TJ Sigma Lutín
FK Medlov Sokol Ústí
Sokol Bohuňovice SK Lipová
FC Kralice na Hané FC Dolany

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Kralice na Hané TJ Sokol Opatovice
FC Dolany Sokol Bohuňovice
SK Lipová FK Medlov
Sokol Ústí FK Šternberk
TJ Sigma Lutín SK Sulko Zábřeh
Sokol Velké Losiny FC Želatovice
18.4. 16:00 Tatran Litovel FK Jeseník
FK Mohelnice Slovan Černovír

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice FK Mohelnice
26.4. 10:00 Slovan Černovír Tatran Litovel
FK Jeseník Sokol Velké Losiny
FC Želatovice TJ Sigma Lutín
SK Sulko Zábřeh Sokol Ústí
FK Šternberk SK Lipová
FK Medlov FC Dolany
Sokol Bohuňovice FC Kralice na Hané

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Bohuňovice TJ Sokol Opatovice
FC Kralice na Hané FK Medlov
FC Dolany FK Šternberk
SK Lipová SK Sulko Zábřeh
Sokol Ústí FC Želatovice
TJ Sigma Lutín FK Jeseník
Sokol Velké Losiny Slovan Černovír
2.5. 16:30 Tatran Litovel FK Mohelnice

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.5. 10:00 TJ Sokol Opatovice Tatran Litovel
FK Mohelnice Sokol Velké Losiny
Slovan Černovír TJ Sigma Lutín
FK Jeseník Sokol Ústí
FC Želatovice SK Lipová
SK Sulko Zábřeh FC Dolany
FK Šternberk FC Kralice na Hané
FK Medlov Sokol Bohuňovice

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Medlov TJ Sokol Opatovice
Sokol Bohuňovice FK Šternberk
FC Kralice na Hané SK Sulko Zábřeh
FC Dolany FC Želatovice
SK Lipová FK Jeseník
Sokol Ústí Slovan Černovír
TJ Sigma Lutín FK Mohelnice
17.5. 17:00 Sokol Velké Losiny Tatran Litovel

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice Sokol Velké Losiny
23.5. 17:00 Tatran Litovel TJ Sigma Lutín
FK Mohelnice Sokol Ústí
Slovan Černovír SK Lipová
FK Jeseník FC Dolany
FC Želatovice FC Kralice na Hané
SK Sulko Zábřeh Sokol Bohuňovice
FK Šternberk FK Medlov

27. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Šternberk TJ Sokol Opatovice
FK Medlov SK Sulko Zábřeh
Sokol Bohuňovice FC Želatovice
FC Kralice na Hané FK Jeseník
FC Dolany Slovan Černovír
SK Lipová FK Mohelnice
31.5. 17:00 Sokol Ústí Tatran Litovel
TJ Sigma Lutín Sokol Velké Losiny

28. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice TJ Sigma Lutín
Sokol Velké Losiny Sokol Ústí
6.6. 17:00 Tatran Litovel SK Lipová
FK Mohelnice FC Dolany
Slovan Černovír FC Kralice na Hané
FK Jeseník Sokol Bohuňovice
FC Želatovice FK Medlov
SK Sulko Zábřeh FK Šternberk

29. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Sulko Zábřeh TJ Sokol Opatovice
FK Šternberk FC Želatovice
FK Medlov FK Jeseník
Sokol Bohuňovice Slovan Černovír
FC Kralice na Hané FK Mohelnice
14.6. 17:00 FC Dolany Tatran Litovel
SK Lipová Sokol Velké Losiny
Sokol Ústí TJ Sigma Lutín

30. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Sokol Opatovice Sokol Ústí
TJ Sigma Lutín SK Lipová
Sokol Velké Losiny FC Dolany
6.5. 16:30 Tatran Litovel FC Kralice na Hané
FK Mohelnice Sokol Bohuňovice
Slovan Černovír FK Medlov
FK Jeseník FK Šternberk
FC Želatovice SK Sulko Zábřeh

Utkání

Muži
3.8. D Bohuňovice
Starší­ dorost
25.8. V Příkazy-Náklo
Starší žáci
31.8. D Pňovice
Mladší žáci
31.8. D Vilémov

Události

<<  <>  >>Červenec 2019
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: