Muži - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

FGP studio 1.A třída sk.A (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Chválkovice FK Slavonín 2:3 (0:2)
FK Bohdíkov Sokol Paseka 3:1 (2:0)
Sokol Bohuňovice 1.FC Maletín 1:2 (1:0)
SK Haňovice Sokol Konice 0:2 (0:0)
5.8. 17:00 SK Řetězárna Česká Ves Tatran Litovel 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:3)
SK Bělkovice-Lašťany FK Hlubočky 1:2 (1:1)
SK Náměšť n. H. TJ Granitol Moravský Beroun 6:2 (2:1)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín TJ Granitol Moravský Beroun 1:3 (0:0)
FK Hlubočky SK Náměšť n. H. 2:3 (0:1)
12.8. 17:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany 7:0 (6:0)
Sokol Konice SK Řetězárna Česká Ves 6:1 (3:0)
1.FC Maletín SK Haňovice 6:1 (3:0)
Sokol Paseka Sokol Bohuňovice 3:2 (0:2)
Chválkovice FK Bohdíkov 0:1 (0:1)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Bohdíkov FK Slavonín 3:0 (1:0)
Sokol Bohuňovice Chválkovice 2:3 (1:1)
SK Haňovice Sokol Paseka 4:2 (2:0)
SK Řetězárna Česká Ves 1.FC Maletín 0:2 (0:2)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Konice 3:2 p. (2:2, 2:2 - 5:4)
19.8. 16:30 SK Náměšť n. H. Tatran Litovel 1:3 (1:2)
TJ Granitol Moravský Beroun FK Hlubočky 4:5 p. (2:2, 4:4 - 4:5)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín FK Hlubočky 3:2 (1:2)
26.8. 16:30 Tatran Litovel TJ Granitol Moravský Beroun 4:1 (3:1)
Sokol Konice SK Náměšť n. H. 2:3 (0:1)
1.FC Maletín SK Bělkovice-Lašťany 4:1 (3:0)
Sokol Paseka SK Řetězárna Česká Ves 3:2 (1:1)
Chválkovice SK Haňovice 3:0 (0:0)
FK Bohdíkov Sokol Bohuňovice 4:0 (1:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Bohuňovice FK Slavonín 2:0 (1:0)
SK Haňovice FK Bohdíkov 1:0 (0:0)
SK Řetězárna Česká Ves Chválkovice 2:4 (1:2)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Paseka 1:4 (0:2)
SK Náměšť n. H. 1.FC Maletín 2:5 (2:3)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Konice 3:5 (0:4)
2.9. 16:00 FK Hlubočky Tatran Litovel 2:6 (1:3)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.9. 16:00 FK Slavonín Tatran Litovel 1:4 (0:2)
Sokol Konice FK Hlubočky 4:1 (2:0)
1.FC Maletín TJ Granitol Moravský Beroun 9:3 (5:2)
Sokol Paseka SK Náměšť n. H. 4:1 (3:0)
Chválkovice SK Bělkovice-Lašťany 2:3 (1:2)
FK Bohdíkov SK Řetězárna Česká Ves 3:0 (2:0)
Sokol Bohuňovice SK Haňovice 0:1 p. (0:0, 0:0 - 3:5)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Haňovice FK Slavonín 1:4 (1:1)
SK Řetězárna Česká Ves Sokol Bohuňovice 1:0 (1:0)
SK Bělkovice-Lašťany FK Bohdíkov 2:1 (1:0)
SK Náměšť n. H. Chválkovice 3:2 p. (1:1, 2:2 - 4:2)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Paseka 1:7 (0:1)
FK Hlubočky 1.FC Maletín 3:2 (3:1)
16.9. 15:30 Tatran Litovel Sokol Konice 2:1 (2:0)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Konice 5:1 (2:0)
23.9. 15:30 1.FC Maletín Tatran Litovel 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:2)
Sokol Paseka FK Hlubočky 1:3 (1:2)
Chválkovice TJ Granitol Moravský Beroun 4:3 (0:2)
FK Bohdíkov SK Náměšť n. H. 1:0 (0:0)
Sokol Bohuňovice SK Bělkovice-Lašťany 1:0 (0:0)
SK Haňovice SK Řetězárna Česká Ves 2:8 (0:3)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Řetězárna Česká Ves FK Slavonín 4:1 (2:1)
SK Bělkovice-Lašťany SK Haňovice 1:0 (1:0)
SK Náměšť n. H. Sokol Bohuňovice 1:3 (0:1)
TJ Granitol Moravský Beroun FK Bohdíkov 1:0 (1:0)
FK Hlubočky Chválkovice 2:3 (0:2)
30.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Paseka 5:0 (2:0)
Sokol Konice 1.FC Maletín 2:1 (1:0)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín 1.FC Maletín 5:2 (0:0)
Sokol Paseka Sokol Konice 3:1 (3:0)
7.10. 15:00 Chválkovice Tatran Litovel 1:0 p. (0:0, 0:0 - 4:2)
FK Bohdíkov FK Hlubočky 2:0 (1:0)
Sokol Bohuňovice TJ Granitol Moravský Beroun 5:3 (1:3)
SK Haňovice SK Náměšť n. H. 3:2 (3:1)
SK Řetězárna Česká Ves SK Bělkovice-Lašťany 3:0 (0:0)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Bělkovice-Lašťany FK Slavonín 1:2 p. (0:0, 1:1 - 7:8)
SK Náměšť n. H. SK Řetězárna Česká Ves 4:0 (2:0)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Haňovice 2:3 (2:0)
FK Hlubočky Sokol Bohuňovice 1:2 (1:1)
14.10. 15:00 Tatran Litovel FK Bohdíkov 2:1 p. (0:0, 1:1 - 3:1)
Sokol Konice Chválkovice 1:0 (1:0)
1.FC Maletín Sokol Paseka 2:3 p. (1:1, 2:2 - 4:5)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Paseka 0:2 (0:2)
Chválkovice 1.FC Maletín 2:1 p. (0:0, 1:1 - 7:6)
FK Bohdíkov Sokol Konice 1:0 (0:0)
22.10. 14:30 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel 3:2 p. (0:2, 2:2 - 4:2)
SK Haňovice FK Hlubočky 1:2 (0:0)
SK Řetězárna Česká Ves TJ Granitol Moravský Beroun 4:2 (0:1)
SK Bělkovice-Lašťany SK Náměšť n. H. 3:2 (3:0)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Náměšť n. H. FK Slavonín 4:2 (3:2)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Bělkovice-Lašťany 8:3 (7:2)
FK Hlubočky SK Řetězárna Česká Ves 6:2 (3:2)
28.10. 14:30 Tatran Litovel SK Haňovice 3:2 (1:1)
Sokol Konice Sokol Bohuňovice 1:0 (0:0)
1.FC Maletín FK Bohdíkov 4:1 (1:0)
Sokol Paseka Chválkovice 2:3 (1:1)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Chválkovice 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:2)
Sokol Paseka FK Bohdíkov 3:0 (0:0)
1.FC Maletín Sokol Bohuňovice 4:3 (1:3)
Sokol Konice SK Haňovice 2:1 (2:0)
4.11. 14:00 Tatran Litovel SK Řetězárna Česká Ves 2:0 (1:0)
FK Hlubočky SK Bělkovice-Lašťany 2:4 (1:1)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Náměšť n. H. 3:4 p. (1:1, 3:3 - 3:4)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Granitol Moravský Beroun FK Slavonín 1:2
SK Náměšť n. H. FK Hlubočky 3:2 (1:2)
31.3. 15:30 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel 2:3 (1:2)
SK Řetězárna Česká Ves Sokol Konice 0:2 (0:1)
SK Haňovice 1.FC Maletín 6:1 (3:1)
Sokol Bohuňovice Sokol Paseka 3:1 (3:1)
FK Bohdíkov Chválkovice 1:2 (1:2)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín FK Bohdíkov 3:2 (1:0)
Chválkovice Sokol Bohuňovice 2:1 p. (0:1, 1:1 - 4:2)
Sokol Paseka SK Haňovice 3:1 (1:0)
1.FC Maletín SK Řetězárna Česká Ves 2:3 p. (1:1, 2:2 - 3:5)
Sokol Konice SK Bělkovice-Lašťany 3:2 (2:1)
7.4. 15:30 Tatran Litovel SK Náměšť n. H. 6:0 (2:0)
FK Hlubočky TJ Granitol Moravský Beroun 1:0 (1:0)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Hlubočky FK Slavonín 1:1 p. (1:0, 1:1 - 3:2)
14.4. 15:30 TJ Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel 1:2 (0:2)
SK Náměšť n. H. Sokol Konice 2:5 (1:2)
SK Bělkovice-Lašťany 1.FC Maletín 0:3 (0:1)
SK Řetězárna Česká Ves Sokol Paseka 1:0 (0:0)
SK Haňovice Chválkovice 3:2 (2:1)
Sokol Bohuňovice FK Bohdíkov 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Bohuňovice 2:4 (0:2)
FK Bohdíkov SK Haňovice 1:2 p. (1:1, 1:1 - 3:5)
Chválkovice SK Řetězárna Česká Ves 5:2 (4:2)
Sokol Paseka SK Bělkovice-Lašťany 2:1 (1:0)
1.FC Maletín SK Náměšť n. H. 4:0 (1:0)
Sokol Konice TJ Granitol Moravský Beroun 4:1 (3:0)
21.4. 16:00 Tatran Litovel FK Hlubočky 1:2 (1:0)

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 16:00 Tatran Litovel FK Slavonín 2:0 (1:0)
FK Hlubočky Sokol Konice 3:5 (0:4)
TJ Granitol Moravský Beroun 1.FC Maletín 0:1 p. (0:0, 0:0 - 5:6)
SK Náměšť n. H. Sokol Paseka 5:1 (2:0)
SK Bělkovice-Lašťany Chválkovice 2:3 (1:1)
SK Řetězárna Česká Ves FK Bohdíkov 3:1 (2:0)
SK Haňovice Sokol Bohuňovice 0:2 (0:1)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Haňovice 1:2 (0:2)
Sokol Bohuňovice SK Řetězárna Česká Ves 4:3 p. (2:0, 3:3 - 4:1)
FK Bohdíkov SK Bělkovice-Lašťany 3:1 (0:0)
Chválkovice SK Náměšť n. H. 4:3 (3:2)
Sokol Paseka TJ Granitol Moravský Beroun 1:2 (0:0)
1.FC Maletín FK Hlubočky 7:2 (2:0)
6.5. 16:30 Sokol Konice Tatran Litovel 2:1 p. (1:0, 1:1 - 4:2)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Konice FK Slavonín 3:0 (1:0)
12.5. 16:30 Tatran Litovel 1.FC Maletín 3:4 p. (3:2, 3:3 - 4:2)
FK Hlubočky Sokol Paseka 4:2 (3:1)
TJ Granitol Moravský Beroun Chválkovice 0:2 (0:1)
SK Náměšť n. H. FK Bohdíkov 3:1 (0:0)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Bohuňovice 3:4 (0:1)
SK Řetězárna Česká Ves SK Haňovice 4:3 (3:0)

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Řetězárna Česká Ves 2:4 (0:3)
SK Haňovice SK Bělkovice-Lašťany 3:4 (3:1)
Sokol Bohuňovice SK Náměšť n. H. 4:2 (2:2)
FK Bohdíkov TJ Granitol Moravský Beroun 2:1 (0:1)
Chválkovice FK Hlubočky 6:1 (2:1)
20.5. 17:00 Sokol Paseka Tatran Litovel 3:1 (1:0)
1.FC Maletín Sokol Konice 1:3 (0:1)

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.FC Maletín FK Slavonín 2:3 p. (2:0, 2:2 - 2:4)
Sokol Konice Sokol Paseka 1:0 p. (0:0, 0:0 - 5:4)
26.5. 17:00 Tatran Litovel Chválkovice 3:1 (2:1)
FK Hlubočky FK Bohdíkov 1:2 (1:0)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Bohuňovice 1:0 p. (0:0, 0:0 - 3:2)
SK Náměšť n. H. SK Haňovice 2:1 (2:0)
SK Bělkovice-Lašťany SK Řetězárna Česká Ves 2:1 (2:0)

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Bělkovice-Lašťany 4:3 p. (2:1, 3:3 - 7:6)
SK Řetězárna Česká Ves SK Náměšť n. H. 4:5 p. (2:1, 4:4 - 3:5)
SK Haňovice TJ Granitol Moravský Beroun 2:0 (1:0)
Sokol Bohuňovice FK Hlubočky 2:0 (1:0)
2.6. 17:00 FK Bohdíkov Tatran Litovel 0:4 (0:1)
Chválkovice Sokol Konice 3:1 (1:1)
Sokol Paseka 1.FC Maletín 3:2 p. (1:1, 2:2 - 7:6)

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Paseka FK Slavonín 2:3 p. (1:1, 2:2 - 2:3)
1.FC Maletín Chválkovice 1:2 (0:0)
Sokol Konice FK Bohdíkov 4:1 (1:0)
9.6. 17:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice 3:1 (3:0)
FK Hlubočky SK Haňovice 3:0 (0:0)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Řetězárna Česká Ves 5:2 (2:2)
SK Náměšť n. H. SK Bělkovice-Lašťany 7:3 (4:1)

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Náměšť n. H. 2:1 (1:1)
SK Bělkovice-Lašťany TJ Granitol Moravský Beroun 3:2 (0:1)
SK Řetězárna Česká Ves FK Hlubočky 2:5 (2:3)
17.6. 17:30 SK Haňovice Tatran Litovel 3:1 (0:0)
Sokol Bohuňovice Sokol Konice 2:1 (1:1)
FK Bohdíkov 1.FC Maletín 2:6 (1:2)
Chválkovice Sokol Paseka 3:4 p. (3:3, 3:3 - 2:3)

Události

<<  <>  >>Září 2018
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: