Starší­ dorost - utkání 2015/2016

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Lion Sport krajská soutěž Dorost (Olomoucký kraj)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.10. 14:30 Sokol Tovačov Sokol Ústí 1:4 (0:3)
24.10. 11:00 FK Brodek u Přerova SK Náměšť n. H. 3:2 (1:1)
24.10. 10:00 Tatran Litovel Slatinice
24.10. 10:45 Smržice FC Želatovice 0:2 (0:2)
25.10. 14:30 Dub nad Moravou SK Loštice 7:1 (4:0)
24.10. 14:30 Sokol Doloplazy Protivanov 6:0 (3:0)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
31.10. 10:00 Sokol Ústí Protivanov 3:1 (2:0)
31.10. 12:30 SK Loštice Sokol Doloplazy 0:8 (0:3)
1.11. 11:30 FC Želatovice Dub nad Moravou 2:1 (0:1)
1.11. 11:45 Slatinice Smržice
31.10. 11:45 SK Náměšť n. H. Tatran Litovel 5:2 (3:0)
31.10. 14:00 Sokol Tovačov FK Brodek u Přerova 6:2 (3:2)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.8. 16:30 FK Brodek u Přerova Sokol Ústí 1:0 (0:0)
22.8. 10:00 Tatran Litovel Sokol Tovačov 2:3 (1:2)
22.8. 10:45 Smržice SK Náměšť n. H. 2:9 (1:6)
23.8. 16:30 Dub nad Moravou Slatinice
22.8. 16:30 Sokol Doloplazy FC Želatovice 4:0 (2:0)
23.8. 11:00 Protivanov SK Loštice 8:0 (6:0)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.8. 10:00 Sokol Ústí SK Loštice 6:1 (4:0)
30.8. 14:00 FC Želatovice Protivanov 3:1 (0:0)
30.8. 14:15 Slatinice Sokol Doloplazy
29.8. 14:15 SK Náměšť n. H. Dub nad Moravou 1:3 (0:3)
29.8. 16:30 Sokol Tovačov Smržice 8:0 (2:0)
29.8. 16:30 FK Brodek u Přerova Tatran Litovel 6:0 (2:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.9. 10:00 Tatran Litovel Sokol Ústí 1:9 (0:5)
6.9. 09:00 Smržice FK Brodek u Přerova 2:4 (0:0)
6.9. 16:30 Dub nad Moravou Sokol Tovačov 1:1 (0:0)
5.9. 16:30 Sokol Doloplazy SK Náměšť n. H. 4:1 (2:1)
6.9. 11:00 Protivanov Slatinice
5.9. 12:30 SK Loštice FC Želatovice 3:0 (2:0)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.9. 10:00 Sokol Ústí FC Želatovice 2:3 (1:3)
13.9. 13:45 Slatinice SK Loštice
12.9. 13:45 SK Náměšť n. H. Protivanov 1:10 (0:6)
12.9. 16:00 Sokol Tovačov Sokol Doloplazy 1:4 (0:3)
12.9. 16:00 FK Brodek u Přerova Dub nad Moravou 3:1 (2:0)
12.9. 10:00 Tatran Litovel Smržice 8:1 (6:1)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.9. 10:45 Smržice Sokol Ústí 1:1 (1:1)
20.9. 16:00 Dub nad Moravou Tatran Litovel 7:0 (4:0)
19.9. 16:00 Sokol Doloplazy FK Brodek u Přerova 6:0 (3:0)
20.9. 11:00 Protivanov Sokol Tovačov 2:2 (0:0)
19.9. 12:30 SK Loštice SK Náměšť n. H. 7:3 (4:1)
20.9. 13:30 FC Želatovice Slatinice

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.9. 10:00 Sokol Ústí Slatinice
27.9. 13:45 SK Náměšť n. H. FC Želatovice 3:4 (1:3)
26.9. 16:00 Sokol Tovačov SK Loštice 1:3 (1:2)
26.9. 16:00 FK Brodek u Přerova Protivanov 1:5 (0:3)
26.9. 10:00 Tatran Litovel Sokol Doloplazy 0:6 (0:4)
26.9. 10:45 Smržice Dub nad Moravou 1:1 (1:0)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.10. 15:30 Dub nad Moravou Sokol Ústí 6:0 (3:0)
3.10. 13:15 Sokol Doloplazy Smržice 7:2 (5:1)
4.10. 11:00 Protivanov Tatran Litovel 16:0 (9:0)
3.10. 12:30 SK Loštice FK Brodek u Přerova 0:3 (0:2)
4.10. 13:00 FC Želatovice Sokol Tovačov 3:1 (1:0)
4.10. 13:15 Slatinice SK Náměšť n. H.

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.10. 10:00 Sokol Ústí SK Náměšť n. H. 5:2 (1:1)
11.10. 15:00 Sokol Tovačov Slatinice
10.10. 09:15 FK Brodek u Přerova FC Želatovice 1:4 (0:1)
10.10. 10:00 Tatran Litovel SK Loštice 2:3 (2:3)
10.10. 10:45 Smržice Protivanov 1:11 (1:6)
11.10. 15:00 Dub nad Moravou Sokol Doloplazy 1:1 (0:1)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.10. 15:00 Sokol Doloplazy Sokol Ústí 5:2 (3:1)
18.10. 11:00 Protivanov Dub nad Moravou 12:2 (5:0)
17.10. 12:30 SK Loštice Smržice 2:3 (1:1)
18.10. 12:30 FC Želatovice Tatran Litovel 8:1 (3:0)
18.10. 12:45 Slatinice FK Brodek u Přerova
18.10. 12:45 SK Náměšť n. H. Sokol Tovačov 2:1 (2:0)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.4. 10:00 Sokol Ústí Sokol Tovačov 1:3 (0:2)
2.4. 13:15 SK Náměšť n. H. FK Brodek u Přerova 2:4 (1:2)
3.4. 13:15 Slatinice Tatran Litovel
3.4. 13:00 FC Želatovice Smržice 5:1 (2:1)
2.4. 12:30 SK Loštice Dub nad Moravou 2:0 (0:0)
3.4. 11:00 Protivanov Sokol Doloplazy 2:1 (1:1)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.4. 11:00 Protivanov Sokol Ústí 4:3 (3:1)
9.4. 16:00 Sokol Doloplazy SK Loštice 8:0 (3:0)
10.4. 16:00 Dub nad Moravou FC Želatovice 4:1 (1:0)
9.4. 10:45 Smržice Slatinice
9.4. 10:00 Tatran Litovel SK Náměšť n. H. 0:2 (0:0)
9.4. 16:00 FK Brodek u Přerova Sokol Tovačov 1:4 (0:2)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.4. 10:00 Sokol Ústí FK Brodek u Přerova 4:3 (1:2)
17.4. 13:45 Sokol Tovačov Tatran Litovel 8:2 (5:0)
16.4. 13:45 SK Náměšť n. H. Smržice 3:2 (1:1)
17.4. 13:45 Slatinice Dub nad Moravou
17.4. 13:30 FC Želatovice Sokol Doloplazy 3:3 (1:0)
16.4. 12:30 SK Loštice Protivanov 0:5 (0:2)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.4. 12:30 SK Loštice Sokol Ústí 1:2 (0:1)
24.4. 11:00 Protivanov FC Želatovice 3:1 (1:1)
23.4. 16:00 Sokol Doloplazy Slatinice
24.4. 16:00 Dub nad Moravou SK Náměšť n. H. 1:2 (0:1)
23.4. 10:45 Smržice Sokol Tovačov 1:6 (0:3)
23.4. 10:00 Tatran Litovel FK Brodek u Přerova 0:7 (0:3)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.4. 10:00 Sokol Ústí Tatran Litovel 14:0 (7:0)
30.4. 16:30 FK Brodek u Přerova Smržice 12:0 (3:0)
1.5. 14:15 Sokol Tovačov Dub nad Moravou 1:0 (1:0)
30.4. 14:15 SK Náměšť n. H. Sokol Doloplazy 0:1 (0:2)
1.5. 14:15 Slatinice Protivanov
1.5. 14:00 FC Želatovice SK Loštice 11:1 (5:0)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.5. 14:15 FC Želatovice Sokol Ústí 5:2 (3:1)
7.5. 12:30 SK Loštice Slatinice
8.5. 11:00 Protivanov SK Náměšť n. H. 5:1 (2:0)
7.5. 16:30 Sokol Doloplazy Sokol Tovačov 4:1 (2:0)
8.5. 16:30 Dub nad Moravou FK Brodek u Přerova 2:1 (1:1)
7.5. 10:45 Smržice Tatran Litovel 5:1 (4:0)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.5. 10:00 Sokol Ústí Smržice 3:0 k. (0:0)
14.5. 10:00 Tatran Litovel Dub nad Moravou 0:16 (0:7)
14.5. 16:30 FK Brodek u Přerova Sokol Doloplazy 3:1 (0:1)
15.5. 14:15 Sokol Tovačov Protivanov 6:3 (3:1)
14.5. 14:15 SK Náměšť n. H. SK Loštice 6:0 (3:0)
15.5. 14:15 Slatinice FC Želatovice

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.5. 14:15 Slatinice Sokol Ústí
22.5. 14:00 FC Želatovice SK Náměšť n. H. 4:0 (3:0)
21.5. 12:30 SK Loštice Sokol Tovačov 1:1 (0:1)
22.5. 11:00 Protivanov FK Brodek u Přerova 2:2 (1:2)
21.5. 16:30 Sokol Doloplazy Tatran Litovel 14:0 (8:0)
22.5. 16:30 Dub nad Moravou Smržice 4:2 (0:1)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.5. 10:00 Sokol Ústí Dub nad Moravou 1:4 (0:0)
28.5. 10:45 Smržice Sokol Doloplazy 3:4 (3:2)
28.5. 10:00 Tatran Litovel Protivanov 0:11 (0:6)
28.5. 16:30 FK Brodek u Přerova SK Loštice 3:1 (2:1)
29.5. 14:15 Sokol Tovačov FC Želatovice 4:1 (2:1)
28.5. 14:15 SK Náměšť n. H. Slatinice

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.6. 14:15 SK Náměšť n. H. Sokol Ústí 2:3 (2:0)
5.6. 14:15 Slatinice Sokol Tovačov
5.6. 14:00 FC Želatovice FK Brodek u Přerova 0:2 (0:1)
4.6. 12:30 SK Loštice Tatran Litovel 11:0 (8:0)
5.6. 11:00 Protivanov Smržice 3:2 (2:1)
4.6. 16:30 Sokol Doloplazy Dub nad Moravou 4:0 (0:0)

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.6. 10:00 Sokol Ústí Sokol Doloplazy 5:2 (2:2)
12.6. 16:30 Dub nad Moravou Protivanov 6:2 (5:1)
11.6. 10:45 Smržice SK Loštice 2:2 (1:1)
8.6. 17:00 Tatran Litovel FC Želatovice 1:5 (0:3)
11.6. 16:30 FK Brodek u Přerova Slatinice
12.6. 14:15 Sokol Tovačov SK Náměšť n. H. 13:0 (8:0)

Utkání

Muži
11.11. V Šternberk 1:0 p.
30.3. D HFK Olomouc
Starší­ dorost
3.11. V volno - NEPLATNÝ TÝM
31.3. V Příkazy-Náklo
Starší žáci
3.11. D Haňovice 3:4 p.
Mladší žáci
3.11. D Haňovice 2:1 p.
Starší benjamínci
21.10. V Dolany 6:0
21.10. V Bohuňovice 8:1
21.10. D Šternberk 2:2
Mladši benjamínci
21.10. V Újezd u Uničova 4:3
21.10. D Šternberk 5:3
21.10. D Uničov 4:5

Události

<<  <>  >>Listopad 2018
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: