Starší­ dorost - zápasy 2017/2018

<< Tým Zápasy Tabulky Soupiska Statistika Články Fotogalerie >>
Jen utkání domácího týmu

II. třída dorostu - Olomouc

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Pňovice-Štěpánov FK Slavonín - : -  (- : -)
SK Šumvald Grygov - : -  (- : -)
Červenka FC Hněvotín - : -  (- : -)
FC Dolany Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
6.9. 17:30 Lutín-Slatinice Tatran Litovel - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
28.9. 16:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
FC Hněvotín FC Dolany - : -  (- : -)
Grygov Červenka - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov SK Šumvald - : -  (- : -)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Šumvald FK Slavonín - : -  (- : -)
Červenka Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
FC Dolany Grygov - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice FC Hněvotín - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
20.8. 14:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
27.8. 16:30 Tatran Litovel TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
FC Hněvotín SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Grygov Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov FC Dolany - : -  (- : -)
SK Šumvald Červenka - : -  (- : -)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Červenka FK Slavonín - : -  (- : -)
FC Dolany SK Šumvald - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Grygov - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo FC Hněvotín - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
3.9. 16:00 Sokol Velký Újezd Tatran Litovel - : -  (- : -)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.9. 13:30 FK Slavonín Tatran Litovel - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
FC Hněvotín TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Grygov Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
SK Šumvald Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
Červenka FC Dolany - : -  (- : -)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Dolany FK Slavonín - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice Červenka - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany SK Šumvald - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Grygov - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd FC Hněvotín - : -  (- : -)
17.9. 15:30 Tatran Litovel Sokol Drahanovice - : -  (- : -)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
24.9. 15:30 FC Hněvotín Tatran Litovel - : -  (- : -)
Grygov Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
SK Šumvald Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
Červenka SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
FC Dolany Lutín-Slatinice - : -  (- : -)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Lutín-Slatinice FK Slavonín - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany FC Dolany - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo Červenka - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Šumvald - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
1.10. 15:00 Tatran Litovel Grygov - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice FC Hněvotín - : -  (- : -)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín FC Hněvotín - : -  (- : -)
Grygov Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
7.10. 15:00 Pňovice-Štěpánov Tatran Litovel - : -  (- : -)
SK Šumvald Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
Červenka TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
FC Dolany Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Bělkovice-Lašťany FK Slavonín - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun FC Dolany - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd Červenka - : -  (- : -)
15.10. 15:00 Tatran Litovel SK Šumvald - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
FC Hněvotín Grygov - : -  (- : -)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Grygov - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov FC Hněvotín - : -  (- : -)
SK Šumvald Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
21.10. 12:00 Červenka Tatran Litovel - : -  (- : -)
FC Dolany Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Příkazy-Náklo - : -  (- : -)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo FK Slavonín - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
29.10. 14:30 Tatran Litovel FC Dolany - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice Červenka - : -  (- : -)
FC Hněvotín SK Šumvald - : -  (- : -)
Grygov Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Grygov SK Šumvald - : -  (- : -)
FC Hněvotín Červenka - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice FC Dolany - : -  (- : -)
5.11. 14:00 Tatran Litovel Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Příkazy-Náklo - : -  (- : -)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Granitol Moravský Beroun FK Slavonín - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
31.3. 13:00 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
FC Dolany FC Hněvotín - : -  (- : -)
Červenka Grygov - : -  (- : -)
SK Šumvald Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Šumvald - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Červenka - : -  (- : -)
Grygov FC Dolany - : -  (- : -)
FC Hněvotín Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
8.4. 15:30 Tatran Litovel Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Velký Újezd FK Slavonín - : -  (- : -)
14.4. 13:00 TJ Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany FC Hněvotín - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice Grygov - : -  (- : -)
FC Dolany Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Červenka SK Šumvald - : -  (- : -)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Červenka - : -  (- : -)
SK Šumvald FC Dolany - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
Grygov SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
FC Hněvotín Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
22.4. 16:00 Tatran Litovel Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 16:00 Tatran Litovel FK Slavonín - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun FC Hněvotín - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo Grygov - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice SK Šumvald - : -  (- : -)
FC Dolany Červenka - : -  (- : -)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín FC Dolany - : -  (- : -)
Červenka Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
SK Šumvald SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
Grygov TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
FC Hněvotín Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
6.5. 13:00 Sokol Drahanovice Tatran Litovel - : -  (- : -)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Drahanovice FK Slavonín - : -  (- : -)
13.5. 16:30 Tatran Litovel FC Hněvotín - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd Grygov - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo SK Šumvald - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Červenka - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice FC Dolany - : -  (- : -)

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
FC Dolany SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Červenka Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
SK Šumvald TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
19.5. 14:15 Grygov Tatran Litovel - : -  (- : -)
FC Hněvotín Sokol Drahanovice - : -  (- : -)

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Hněvotín FK Slavonín - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice Grygov - : -  (- : -)
27.5. 17:00 Tatran Litovel Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd SK Šumvald - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Červenka - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo FC Dolany - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Lutín-Slatinice - : -  (- : -)

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
FC Dolany TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Červenka Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
3.6. 14:45 SK Šumvald Tatran Litovel - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
Grygov FC Hněvotín - : -  (- : -)

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Grygov FK Slavonín - : -  (- : -)
FC Hněvotín Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice SK Šumvald - : -  (- : -)
10.6. 17:00 Tatran Litovel Červenka - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd FC Dolany - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
16.6. 15:00 FC Dolany Tatran Litovel - : -  (- : -)
Červenka Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
SK Šumvald FC Hněvotín - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Grygov - : -  (- : -)

[Nahoru] | [Tisk]

Zápasy

Muži
5.8. V SK Řetězárna
Starší­ dorost
20.8. V Příkazy-Náklo
Starší žáci
3.9. D Hněvotín
Mladší žáci
3.9. V Troubelice

Události

<<  <>  >>Červenec 2017
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři:

[Nahoru]