Starší­ dorost - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

II. třída dorostu - Olomouc

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Pňovice-Štěpánov FK Slavonín 0:1 (0:1)
SK Šumvald Grygov 9:1 (6:0)
Červenka FC Hněvotín 0:15 (0:8)
FC Dolany Sokol Drahanovice 6:2 (4:1)
6.9. 17:30 Lutín-Slatinice Tatran Litovel 6:4 (2:2)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Velký Újezd 2:1 (1:0)
Příkazy-Náklo TJ Granitol Moravský Beroun 7:2 (1:0)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín TJ Granitol Moravský Beroun 0:0 p. (0:0, 0:0 - 2:4)
Sokol Velký Újezd Příkazy-Náklo 4:3 (1:1)
28.9. 10:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany 1:3 (1:3)
Sokol Drahanovice Lutín-Slatinice 7:1 (4:0)
FC Hněvotín FC Dolany 11:1 (4:0)
Grygov Červenka 1:2 (0:1)
Pňovice-Štěpánov SK Šumvald 0:1 (0:0)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Šumvald FK Slavonín 2:0 (0:0)
Červenka Pňovice-Štěpánov 8:4 (4:3)
FC Dolany Grygov 1:6 (0:3)
Lutín-Slatinice FC Hněvotín 0:4 (0:3)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Drahanovice 7:0 (3:0)
20.8. 14:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 4:2 (0:1)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Velký Újezd 0:1 (0:0)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Velký Újezd 2:0 (1:0)
26.8. 13:45 Tatran Litovel TJ Granitol Moravský Beroun 1:2 (1:0)
Sokol Drahanovice Příkazy-Náklo 0:10 (0:5)
FC Hněvotín SK Bělkovice-Lašťany 5:1 (2:4)
Grygov Lutín-Slatinice 2:1 (0:1)
Pňovice-Štěpánov FC Dolany 4:0 (4:0)
SK Šumvald Červenka 8:1 (3:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Červenka FK Slavonín 0:1 (0:0)
FC Dolany SK Šumvald 3:6 (1:3)
Lutín-Slatinice Pňovice-Štěpánov 1:2 (0:1)
SK Bělkovice-Lašťany Grygov 9:1 (5:0)
Příkazy-Náklo FC Hněvotín 4:2 (4:1)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Drahanovice 4:0 (3:0)
3.9. 16:00 Sokol Velký Újezd Tatran Litovel 3:0 (1:0)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.9. 13:30 FK Slavonín Tatran Litovel 4:0 (1:0)
Sokol Drahanovice Sokol Velký Újezd 0:1 (0:1)
FC Hněvotín TJ Granitol Moravský Beroun 6:3 (3:2)
Grygov Příkazy-Náklo 0:2 (0:1)
Pňovice-Štěpánov SK Bělkovice-Lašťany 3:2 (2:0)
SK Šumvald Lutín-Slatinice 7:0 (4:0)
Červenka FC Dolany 2:2 p. (1:1, 2:2 - 4:3)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Dolany FK Slavonín 2:4 (1:2)
Lutín-Slatinice Červenka 4:1 (2:0)
SK Bělkovice-Lašťany SK Šumvald 1:0 (0:0)
Příkazy-Náklo Pňovice-Štěpánov 4:2 (2:1)
TJ Granitol Moravský Beroun Grygov 7:3 (3:1)
Sokol Velký Újezd FC Hněvotín 2:3 (1:1)
17.9. 12:45 Tatran Litovel Sokol Drahanovice 3:1 (1:0)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Drahanovice 3:0 (1:0)
24.9. 13:00 FC Hněvotín Tatran Litovel 14:1 (8:0)
Grygov Sokol Velký Újezd 1:0 (0:0)
Pňovice-Štěpánov TJ Granitol Moravský Beroun 2:3 (1:3)
SK Šumvald Příkazy-Náklo 6:2 (3:0)
Červenka SK Bělkovice-Lašťany 0:11 (0:4)
FC Dolany Lutín-Slatinice 3:1 (2:0)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Lutín-Slatinice FK Slavonín 1:5 (1:2)
SK Bělkovice-Lašťany FC Dolany 6:2 (4:1)
Příkazy-Náklo Červenka 3:0 (2:0)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Šumvald 2:4 (0:4)
Sokol Velký Újezd Pňovice-Štěpánov 2:2 p. (1:1, 2:2 - 5:6)
1.10. 12:15 Tatran Litovel Grygov 2:4 (2:1)
Sokol Drahanovice FC Hněvotín 0:5 (0:2)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín FC Hněvotín 2:4 (1:2)
Grygov Sokol Drahanovice 0:0 p. (0:0, 0:0 - 8:7)
7.10. 15:00 Pňovice-Štěpánov Tatran Litovel 2:2 p. (1:0, 2:2 - 5:6)
SK Šumvald Sokol Velký Újezd 3:1 (0:1)
Červenka TJ Granitol Moravský Beroun 1:10 (1:4)
FC Dolany Příkazy-Náklo 1:4 (0:2)
Lutín-Slatinice SK Bělkovice-Lašťany 0:6 (0:2)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Bělkovice-Lašťany FK Slavonín 4:4 p. (2:3, 4:4 - 7:8)
Příkazy-Náklo Lutín-Slatinice 3:0 (1:0)
TJ Granitol Moravský Beroun FC Dolany 2:2 p. (1:1, 2:2 - 3:2)
Sokol Velký Újezd Červenka 5:0 (2:0)
14.10. 12:15 Tatran Litovel SK Šumvald 1:2 (0:0)
Sokol Drahanovice Pňovice-Štěpánov 0:3 (0:3)
FC Hněvotín Grygov 7:1 (3:0)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Grygov 4:3 (3:0)
Pňovice-Štěpánov FC Hněvotín 0:2 (0:2)
SK Šumvald Sokol Drahanovice 11:0 (3:0)
21.10. 12:00 Červenka Tatran Litovel 1:0 (0:0)
FC Dolany Sokol Velký Újezd 0:0 p. (0:0, 0:0 - 2:4)
Lutín-Slatinice TJ Granitol Moravský Beroun 1:3 (0:3)
SK Bělkovice-Lašťany Příkazy-Náklo 3:1 (1:1)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo FK Slavonín
TJ Granitol Moravský Beroun SK Bělkovice-Lašťany 2:1 (1:1)
Sokol Velký Újezd Lutín-Slatinice 5:1 (3:0)
28.10. 11:45 Tatran Litovel FC Dolany 5:0 (3:0)
Sokol Drahanovice Červenka 1:0 (0:0)
FC Hněvotín SK Šumvald
Grygov Pňovice-Štěpánov 4:3 (1:1)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Pňovice-Štěpánov 2:1 (1:0)
Grygov SK Šumvald 3:9 (2:5)
FC Hněvotín Červenka 12:2 (6:0)
Sokol Drahanovice FC Dolany 1:2 (0:0)
4.11. 11:15 Tatran Litovel Lutín-Slatinice 3:3 p. (2:2, 3:3 - 2:4)
Sokol Velký Újezd SK Bělkovice-Lašťany 4:3 (3:2)
TJ Granitol Moravský Beroun Příkazy-Náklo 1:1 p. (0:0, 1:1 - 6:5)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Granitol Moravský Beroun FK Slavonín
Příkazy-Náklo Sokol Velký Újezd
31.3. 13:00 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel
Lutín-Slatinice Sokol Drahanovice
FC Dolany FC Hněvotín
Červenka Grygov
SK Šumvald Pňovice-Štěpánov

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Šumvald
Pňovice-Štěpánov Červenka
Grygov FC Dolany
FC Hněvotín Lutín-Slatinice
Sokol Drahanovice SK Bělkovice-Lašťany
8.4. 15:30 Tatran Litovel Příkazy-Náklo
Sokol Velký Újezd TJ Granitol Moravský Beroun

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Velký Újezd FK Slavonín
14.4. 13:00 TJ Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel
Příkazy-Náklo Sokol Drahanovice
SK Bělkovice-Lašťany FC Hněvotín
Lutín-Slatinice Grygov
FC Dolany Pňovice-Štěpánov
Červenka SK Šumvald

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Červenka
SK Šumvald FC Dolany
Pňovice-Štěpánov Lutín-Slatinice
Grygov SK Bělkovice-Lašťany
FC Hněvotín Příkazy-Náklo
Sokol Drahanovice TJ Granitol Moravský Beroun
22.4. 16:00 Tatran Litovel Sokol Velký Újezd

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 16:00 Tatran Litovel FK Slavonín
Sokol Velký Újezd Sokol Drahanovice
TJ Granitol Moravský Beroun FC Hněvotín
Příkazy-Náklo Grygov
SK Bělkovice-Lašťany Pňovice-Štěpánov
Lutín-Slatinice SK Šumvald
FC Dolany Červenka

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín FC Dolany
Červenka Lutín-Slatinice
SK Šumvald SK Bělkovice-Lašťany
Pňovice-Štěpánov Příkazy-Náklo
Grygov TJ Granitol Moravský Beroun
FC Hněvotín Sokol Velký Újezd
6.5. 13:00 Sokol Drahanovice Tatran Litovel

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Drahanovice FK Slavonín
13.5. 16:30 Tatran Litovel FC Hněvotín
Sokol Velký Újezd Grygov
TJ Granitol Moravský Beroun Pňovice-Štěpánov
Příkazy-Náklo SK Šumvald
SK Bělkovice-Lašťany Červenka
Lutín-Slatinice FC Dolany

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Lutín-Slatinice
FC Dolany SK Bělkovice-Lašťany
Červenka Příkazy-Náklo
SK Šumvald TJ Granitol Moravský Beroun
Pňovice-Štěpánov Sokol Velký Újezd
19.5. 14:15 Grygov Tatran Litovel
FC Hněvotín Sokol Drahanovice

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Hněvotín FK Slavonín
Sokol Drahanovice Grygov
27.5. 17:00 Tatran Litovel Pňovice-Štěpánov
Sokol Velký Újezd SK Šumvald
TJ Granitol Moravský Beroun Červenka
Příkazy-Náklo FC Dolany
SK Bělkovice-Lašťany Lutín-Slatinice

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Bělkovice-Lašťany
Lutín-Slatinice Příkazy-Náklo
FC Dolany TJ Granitol Moravský Beroun
Červenka Sokol Velký Újezd
3.6. 14:45 SK Šumvald Tatran Litovel
Pňovice-Štěpánov Sokol Drahanovice
Grygov FC Hněvotín

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Grygov FK Slavonín
FC Hněvotín Pňovice-Štěpánov
Sokol Drahanovice SK Šumvald
10.6. 17:00 Tatran Litovel Červenka
Sokol Velký Újezd FC Dolany
TJ Granitol Moravský Beroun Lutín-Slatinice
Příkazy-Náklo SK Bělkovice-Lašťany

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Příkazy-Náklo
SK Bělkovice-Lašťany TJ Granitol Moravský Beroun
Lutín-Slatinice Sokol Velký Újezd
16.6. 15:00 FC Dolany Tatran Litovel
Červenka Sokol Drahanovice
SK Šumvald FC Hněvotín
Pňovice-Štěpánov Grygov

Utkání

Muži
4.11. D SK Řetězárna 2:0
31.3. V Bělkovice-Lašťany
Starší­ dorost
4.11. D Lutín-Slatinice 3:3 p.
31.3. V Bělkovice-Lašťany
Starší žáci
4.11. D Náklo 1:3
Mladší žáci
11.11. D Pňovice 3:0
Starší benjamínci
21.10. V Slatinice 2:4
21.10. V Vilémov 1:5
21.10. D Slavonín 3:5
Mladši benjamínci
22.10. D Uničov 0:4
22.10. V Šternberk 0:12
22.10. V Vilémov 1:4

Události

<<  <>  >>Listopad 2017
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: