Starší­ dorost - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

II. třída dorostu (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Kostelec na Hané volno - NEPLATNÝ TÝM
FC Dolany Sokol Velký Újezd
27.4. 16:00 Tatran Litovel Slatinice-Lutín
Příkazy-Náklo Drahanovice-Náměšť
SK Bělkovice-Lašťany FK Hlubočky

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
volno - NEPLATNÝ TÝM FK Hlubočky
Drahanovice-Náměšť SK Bělkovice-Lašťany
Slatinice-Lutín Příkazy-Náklo
1.5. 17:30 Sokol Velký Újezd Tatran Litovel
Kostelec na Hané FC Dolany

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Dolany volno - NEPLATNÝ TÝM
4.5. 14:30 Tatran Litovel Kostelec na Hané
Příkazy-Náklo Sokol Velký Újezd
SK Bělkovice-Lašťany Slatinice-Lutín
FK Hlubočky Drahanovice-Náměšť

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
volno - NEPLATNÝ TÝM Drahanovice-Náměšť
Slatinice-Lutín FK Hlubočky 12:3 (4:1)
Sokol Velký Újezd SK Bělkovice-Lašťany 3:1 (1:0)
Kostelec na Hané Příkazy-Náklo 0:1 (0:1)
25.8. 16:30 FC Dolany Tatran Litovel 8:1 (5:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.9. Tatran Litovel volno - NEPLATNÝ TÝM
Příkazy-Náklo FC Dolany 1:3 (1:2)
SK Bělkovice-Lašťany Kostelec na Hané 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
FK Hlubočky Sokol Velký Újezd 0:6 (0:0)
Drahanovice-Náměšť Slatinice-Lutín 0:6 (0:1)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
volno - NEPLATNÝ TÝM Slatinice-Lutín
Sokol Velký Újezd Drahanovice-Náměšť 6:1 (2:0)
Kostelec na Hané FK Hlubočky 7:0 (4:0)
FC Dolany SK Bělkovice-Lašťany 4:0 (2:0)
8.9. 13:15 Tatran Litovel Příkazy-Náklo 4:0 (2:0)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo volno - NEPLATNÝ TÝM
15.9. 15:30 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel 2:0 (1:0)
FK Hlubočky FC Dolany 1:11 (0:5)
Drahanovice-Náměšť Kostelec na Hané 1:5 (0:4)
Slatinice-Lutín Sokol Velký Újezd 2:1 (2:1)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
volno - NEPLATNÝ TÝM Sokol Velký Újezd
Kostelec na Hané Slatinice-Lutín 0:3 (0:0)
FC Dolany Drahanovice-Náměšť 9:0 (6:0)
22.9. 12:45 Tatran Litovel FK Hlubočky 8:0 (3:0)
Příkazy-Náklo SK Bělkovice-Lašťany 4:2 (1:2)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Bělkovice-Lašťany volno - NEPLATNÝ TÝM
FK Hlubočky Příkazy-Náklo 1:9 (0:6)
30.9. 13:00 Drahanovice-Náměšť Tatran Litovel 1:3 (0:2)
Slatinice-Lutín FC Dolany 3:6 (1:3)
Sokol Velký Újezd Kostelec na Hané 3:0 (2:0)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
volno - NEPLATNÝ TÝM Kostelec na Hané
Sokol Velký Újezd FC Dolany 3:2 p. (1:1, 2:2 - 4:3)
6.10. 12:45 Slatinice-Lutín Tatran Litovel 2:1 p. (0:1, 1:1 - 5:3)
Drahanovice-Náměšť Příkazy-Náklo 1:8 (0:3)
FK Hlubočky SK Bělkovice-Lašťany 1:7 (1:4)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Hlubočky volno - NEPLATNÝ TÝM
SK Bělkovice-Lašťany Drahanovice-Náměšť 4:2 (2:0)
Příkazy-Náklo Slatinice-Lutín 4:2 (0:2)
13.10. 10:00 Tatran Litovel Sokol Velký Újezd 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
FC Dolany Kostelec na Hané 2:3 p. (2:1, 2:2 - 3:4)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
volno - NEPLATNÝ TÝM FC Dolany
21.10. 10:00 Kostelec na Hané Tatran Litovel 3:1 (2:0)
Sokol Velký Újezd Příkazy-Náklo 1:2 p. (1:0, 1:1 - 4:5)
Slatinice-Lutín SK Bělkovice-Lašťany 0:1 (0:1)
Drahanovice-Náměšť FK Hlubočky 1:0 p. (0:0, 0:0 - 4:3)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Drahanovice-Náměšť volno - NEPLATNÝ TÝM
FK Hlubočky Slatinice-Lutín 2:3 p. (1:0, 2:2 - 2:4)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Velký Újezd 2:4 (0:3)
Příkazy-Náklo Kostelec na Hané 3:1 (0:1)
27.10. 10:00 Tatran Litovel FC Dolany 2:1 p. (0:1, 1:1 - 4:1)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.11. volno - NEPLATNÝ TÝM Tatran Litovel
FC Dolany Příkazy-Náklo 2:0 (1:0)
Kostelec na Hané SK Bělkovice-Lašťany 1:2 (0:2)
Sokol Velký Újezd FK Hlubočky 1:0 (0:0)
Slatinice-Lutín Drahanovice-Náměšť 2:1 p. (1:0, 1:1 - 5:4)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Slatinice-Lutín volno - NEPLATNÝ TÝM
Drahanovice-Náměšť Sokol Velký Újezd
FK Hlubočky Kostelec na Hané
SK Bělkovice-Lašťany FC Dolany
31.3. 13:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
volno - NEPLATNÝ TÝM Příkazy-Náklo
6.4. 15:30 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany
FC Dolany FK Hlubočky
Kostelec na Hané Drahanovice-Náměšť
Sokol Velký Újezd Slatinice-Lutín

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Velký Újezd volno - NEPLATNÝ TÝM
Slatinice-Lutín Kostelec na Hané
Drahanovice-Náměšť FC Dolany
13.4. 13:15 FK Hlubočky Tatran Litovel
SK Bělkovice-Lašťany Příkazy-Náklo

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
volno - NEPLATNÝ TÝM SK Bělkovice-Lašťany
Příkazy-Náklo FK Hlubočky
20.4. 16:00 Tatran Litovel Drahanovice-Náměšť
FC Dolany Slatinice-Lutín
Kostelec na Hané Sokol Velký Újezd

Utkání

Muži
11.11. V Šternberk 1:0 p.
30.3. D HFK Olomouc
Starší­ dorost
3.11. V volno - NEPLATNÝ TÝM
31.3. V Příkazy-Náklo
Starší žáci
3.11. D Haňovice 3:4 p.
Mladší žáci
3.11. D Haňovice 2:1 p.
Starší benjamínci
21.10. V Bohuňovice 8:1
21.10. D Šternberk 2:2
21.10. V Dolany 6:0
Mladši benjamínci
21.10. D Uničov 4:5
21.10. V Újezd u Uničova 4:3
21.10. D Šternberk 5:3

Události

<<  <>  >>Prosinec 2018
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: