Starší­ dorost - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

II. třída dorostu (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Libina-Troubelice Příkazy-Náklo
Sokol Pňovice Grygov-Brodek u Př.
Tršice-Velký Újezd SK Bělkovice-Lašťany
7.6. 10:00 Drahanovice-Náměšť Tatran Litovel
Lutín-Slatinice FK Hlubočky

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo FK Hlubočky
13.6. 10:30 Tatran Litovel Lutín-Slatinice
SK Bělkovice-Lašťany Drahanovice-Náměšť
Grygov-Brodek u Př. Tršice-Velký Újezd
Libina-Troubelice Sokol Pňovice

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Pňovice Příkazy-Náklo
Tršice-Velký Újezd Libina-Troubelice
Drahanovice-Náměšť Grygov-Brodek u Př.
Lutín-Slatinice SK Bělkovice-Lašťany
20.6. 10:00 FK Hlubočky Tatran Litovel

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.8. 10:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 0:4 (0:1)
SK Bělkovice-Lašťany FK Hlubočky 2:2 p. (2:1, 2:2 - 3:4)
Grygov-Brodek u Př. Lutín-Slatinice 0:4 (0:2)
Libina-Troubelice Drahanovice-Náměšť 3:0 (1:0)
Sokol Pňovice Tršice-Velký Újezd 0:6 (0:6)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Tršice-Velký Újezd Příkazy-Náklo 4:2 (1:1)
Drahanovice-Náměšť Sokol Pňovice 6:3 (3:2)
Lutín-Slatinice Libina-Troubelice 1:2 (1:1)
FK Hlubočky Grygov-Brodek u Př. 2:1 (0:0)
31.8. 09:45 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany 2:1 (1:0)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo SK Bělkovice-Lašťany
7.9. 13:30 Grygov-Brodek u Př. Tatran Litovel
Libina-Troubelice FK Hlubočky
Sokol Pňovice Lutín-Slatinice
Tršice-Velký Újezd Drahanovice-Náměšť

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Drahanovice-Náměšť Příkazy-Náklo
Lutín-Slatinice Tršice-Velký Újezd
FK Hlubočky Sokol Pňovice
14.9. 10:00 Tatran Litovel Libina-Troubelice
SK Bělkovice-Lašťany Grygov-Brodek u Př.

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo Grygov-Brodek u Př.
Libina-Troubelice SK Bělkovice-Lašťany
22.9. 10:00 Sokol Pňovice Tatran Litovel
Tršice-Velký Újezd FK Hlubočky
Drahanovice-Náměšť Lutín-Slatinice

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Lutín-Slatinice Příkazy-Náklo
FK Hlubočky Drahanovice-Náměšť
28.9. 10:00 Tatran Litovel Tršice-Velký Újezd
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Pňovice
Grygov-Brodek u Př. Libina-Troubelice

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo Libina-Troubelice
Grygov-Brodek u Př. Sokol Pňovice
SK Bělkovice-Lašťany Tršice-Velký Újezd
5.10. 10:00 Tatran Litovel Drahanovice-Náměšť
FK Hlubočky Lutín-Slatinice

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Hlubočky Příkazy-Náklo
12.10. 11:30 Lutín-Slatinice Tatran Litovel
Drahanovice-Náměšť SK Bělkovice-Lašťany
Tršice-Velký Újezd Grygov-Brodek u Př.
Sokol Pňovice Libina-Troubelice

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo Sokol Pňovice
Libina-Troubelice Tršice-Velký Újezd
Grygov-Brodek u Př. Drahanovice-Náměšť
SK Bělkovice-Lašťany Lutín-Slatinice
19.10. 10:00 Tatran Litovel FK Hlubočky

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.10. 10:00 Tatran Litovel Příkazy-Náklo
FK Hlubočky SK Bělkovice-Lašťany
Lutín-Slatinice Grygov-Brodek u Př.
Drahanovice-Náměšť Libina-Troubelice
Tršice-Velký Újezd Sokol Pňovice

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo Tršice-Velký Újezd
Sokol Pňovice Drahanovice-Náměšť
Libina-Troubelice Lutín-Slatinice
Grygov-Brodek u Př. FK Hlubočky
2.11. 10:00 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Bělkovice-Lašťany Příkazy-Náklo
16.11. 10:00 Tatran Litovel Grygov-Brodek u Př.
FK Hlubočky Libina-Troubelice
Lutín-Slatinice Sokol Pňovice
Drahanovice-Náměšť Tršice-Velký Újezd

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo Drahanovice-Náměšť
Tršice-Velký Újezd Lutín-Slatinice
Sokol Pňovice FK Hlubočky
10.11. Libina-Troubelice Tatran Litovel
Grygov-Brodek u Př. SK Bělkovice-Lašťany

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Grygov-Brodek u Př. Příkazy-Náklo
SK Bělkovice-Lašťany Libina-Troubelice
21.3. 12:30 Tatran Litovel Sokol Pňovice
FK Hlubočky Tršice-Velký Újezd
Lutín-Slatinice Drahanovice-Náměšť

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo Lutín-Slatinice
Drahanovice-Náměšť FK Hlubočky
28.3. 10:00 Tršice-Velký Újezd Tatran Litovel
Sokol Pňovice SK Bělkovice-Lašťany
Libina-Troubelice Grygov-Brodek u Př.

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Libina-Troubelice Příkazy-Náklo
Sokol Pňovice Grygov-Brodek u Př.
Tršice-Velký Újezd SK Bělkovice-Lašťany
5.4. 13:00 Drahanovice-Náměšť Tatran Litovel
Lutín-Slatinice FK Hlubočky

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo FK Hlubočky
11.4. 09:00 Tatran Litovel Lutín-Slatinice
SK Bělkovice-Lašťany Drahanovice-Náměšť
Grygov-Brodek u Př. Tršice-Velký Újezd
Libina-Troubelice Sokol Pňovice

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Pňovice Příkazy-Náklo
Tršice-Velký Újezd Libina-Troubelice
Drahanovice-Náměšť Grygov-Brodek u Př.
Lutín-Slatinice SK Bělkovice-Lašťany
18.4. 13:30 FK Hlubočky Tatran Litovel

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.4. 10:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel
SK Bělkovice-Lašťany FK Hlubočky
Grygov-Brodek u Př. Lutín-Slatinice
Libina-Troubelice Drahanovice-Náměšť
Sokol Pňovice Tršice-Velký Újezd

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Tršice-Velký Újezd Příkazy-Náklo
Drahanovice-Náměšť Sokol Pňovice
Lutín-Slatinice Libina-Troubelice
FK Hlubočky Grygov-Brodek u Př.
2.5. 10:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo SK Bělkovice-Lašťany
9.5. 10:00 Grygov-Brodek u Př. Tatran Litovel
Libina-Troubelice FK Hlubočky
Sokol Pňovice Lutín-Slatinice
Tršice-Velký Újezd Drahanovice-Náměšť

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Drahanovice-Náměšť Příkazy-Náklo
Lutín-Slatinice Tršice-Velký Újezd
FK Hlubočky Sokol Pňovice
16.5. 10:30 Tatran Litovel Libina-Troubelice
SK Bělkovice-Lašťany Grygov-Brodek u Př.

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo Grygov-Brodek u Př.
Libina-Troubelice SK Bělkovice-Lašťany
24.5. 11:00 Sokol Pňovice Tatran Litovel
Tršice-Velký Újezd FK Hlubočky
Drahanovice-Náměšť Lutín-Slatinice

27. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Lutín-Slatinice Příkazy-Náklo
FK Hlubočky Drahanovice-Náměšť
30.5. 10:30 Tatran Litovel Tršice-Velký Újezd
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Pňovice
Grygov-Brodek u Př. Libina-Troubelice

Události

<<  <>  >>Září 2019
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: