17.10.2023 -
Tatran Litovel - Plumlov 3:0
Branky: Labonek O 2 , Válek
8.10.2023 -
Česká Ves - Tatran Ltovel 3:1
Branka: Labonek O
2.10.2023 -
Tatran Litovel - Sokol Olšany - Těšetice 4:0 (2:0)
Branky Labonek 2, Dosoudil, Skvorcov
28.9.2023 -
Lutín - Tatran Litovel 1:5
Branky: Hájček,Válek,Slavík,Fidler,Labonek O
25.9.2023 -
SK Slatinice - Tatran Litovel 11:3
Branky: Válek 2, Kohout
18.9.2023 -
Tatran Litovel - FK Hlubočky 3:2 (1:1)
Branky: Slavík 2 , vlastní
11.9.2023 -
Velká Bystřice - Tatran Litovel 1:1 pen. 4:3
Branka: Kohout
7.9.2023 -
FC Dolany - TATRAN Litovel 0:3 (0:3)
Branky: Labonek 2, Válek
4.9.2023 -
TATRAN LITOVEL- VELKÉ LOSINY 5:3 (2:3)
Branky: Večeře, Kohout, Dosoudil, Slavík 2
1.9.2023 -
Tatran Litovel - SK Jesenec-Dzbel-Přemyslovice 4:1 (2:0)
Branky: Večeřa, Fidler J, Kohout , Labonek
Muži - tabulky 2017/2018
FGP studio 1.A třída sk.A (Olomouc)
Celková | ||||||||||
Tým | U | V | R | P | Skóre | B | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tatran Litovel | 13 | 9 | 0 | 4 | 39:13 | 30 | |||
2. | 1.FC Maletín | 13 | 8 | 0 | 5 | 41:23 | 25 | |||
3. | FK Bohdíkov | 13 | 8 | 0 | 5 | 21:10 | 25 | |||
4. | Chválkovice | 13 | 8 | 0 | 5 | 27:22 | 23 | |||
5. | Sokol Paseka | 13 | 8 | 0 | 5 | 34:28 | 23 | |||
6. | Sokol Konice | 13 | 7 | 0 | 6 | 28:22 | 22 | |||
7. | Sokol Bohuňovice | 13 | 6 | 0 | 7 | 20:21 | 18 | |||
8. | SK Náměšť n. H. | 13 | 6 | 0 | 7 | 31:32 | 17 | |||
9. | FK Hlubočky | 13 | 6 | 0 | 7 | 30:34 | 17 | |||
10. | FK Slavonín | 13 | 6 | 0 | 7 | 26:31 | 17 | |||
11. | SK Řetězárna Česká Ves | 13 | 6 | 0 | 7 | 28:34 | 17 | |||
12. | SK Bělkovice-Lašťany | 13 | 5 | 0 | 8 | 18:37 | 15 | |||
13. | SK Haňovice | 13 | 5 | 0 | 8 | 18:35 | 14 | |||
14. | TJ Granitol Moravský Beroun | 13 | 3 | 0 | 10 | 36:55 | 10 |
Doma | ||||||||||
Tým | U | V | R | P | Skóre | B | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK Bohdíkov | 7 | 7 | 0 | 0 | 17:1 | 21 | |||
2. | Tatran Litovel | 6 | 6 | 0 | 0 | 22:5 | 17 | |||
3. | Sokol Konice | 6 | 5 | 0 | 1 | 16:6 | 15 | |||
4. | 1.FC Maletín | 6 | 5 | 0 | 1 | 26:9 | 15 | |||
5. | SK Řetězárna Česká Ves | 7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 14 | |||
6. | Sokol Paseka | 6 | 4 | 0 | 2 | 16:12 | 12 | |||
7. | Sokol Bohuňovice | 7 | 4 | 0 | 3 | 13:10 | 12 | |||
8. | SK Bělkovice-Lašťany | 7 | 4 | 0 | 3 | 11:12 | 12 | |||
9. | SK Náměšť n. H. | 7 | 4 | 0 | 3 | 20:17 | 11 | |||
10. | Chválkovice | 7 | 4 | 0 | 3 | 12:11 | 10 | |||
11. | FK Slavonín | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:14 | 9 | |||
12. | SK Haňovice | 7 | 3 | 0 | 4 | 12:20 | 9 | |||
13. | TJ Granitol Moravský Beroun | 6 | 2 | 0 | 4 | 19:22 | 7 | |||
14. | FK Hlubočky | 6 | 2 | 0 | 4 | 16:18 | 6 |
Venku | ||||||||||
Tým | U | V | R | P | Skóre | B | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chválkovice | 6 | 4 | 0 | 2 | 15:11 | 13 | |||
2. | Tatran Litovel | 7 | 3 | 0 | 4 | 17:8 | 13 | |||
3. | FK Hlubočky | 7 | 4 | 0 | 3 | 14:16 | 11 | |||
4. | Sokol Paseka | 7 | 4 | 0 | 3 | 18:16 | 11 | |||
5. | 1.FC Maletín | 7 | 3 | 0 | 4 | 15:14 | 10 | |||
6. | FK Slavonín | 7 | 3 | 0 | 4 | 11:17 | 8 | |||
7. | Sokol Konice | 7 | 2 | 0 | 5 | 12:16 | 7 | |||
8. | Sokol Bohuňovice | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:11 | 6 | |||
9. | SK Náměšť n. H. | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:15 | 6 | |||
10. | SK Haňovice | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:15 | 5 | |||
11. | FK Bohdíkov | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:9 | 4 | |||
12. | SK Řetězárna Česká Ves | 6 | 1 | 0 | 5 | 13:24 | 3 | |||
13. | TJ Granitol Moravský Beroun | 7 | 1 | 0 | 6 | 17:33 | 3 | |||
14. | SK Bělkovice-Lašťany | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:25 | 3 |
Podzim | ||||||||||
Tým | U | V | R | P | Skóre | B | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tatran Litovel | 13 | 9 | 0 | 4 | 39:13 | 30 | |||
2. | 1.FC Maletín | 13 | 8 | 0 | 5 | 41:23 | 25 | |||
3. | FK Bohdíkov | 13 | 8 | 0 | 5 | 21:10 | 25 | |||
4. | Chválkovice | 13 | 8 | 0 | 5 | 27:22 | 23 | |||
5. | Sokol Paseka | 13 | 8 | 0 | 5 | 34:28 | 23 | |||
6. | Sokol Konice | 13 | 7 | 0 | 6 | 28:22 | 22 | |||
7. | Sokol Bohuňovice | 13 | 6 | 0 | 7 | 20:21 | 18 | |||
8. | SK Náměšť n. H. | 13 | 6 | 0 | 7 | 31:32 | 17 | |||
9. | FK Hlubočky | 13 | 6 | 0 | 7 | 30:34 | 17 | |||
10. | FK Slavonín | 13 | 6 | 0 | 7 | 26:31 | 17 | |||
11. | SK Řetězárna Česká Ves | 13 | 6 | 0 | 7 | 28:34 | 17 | |||
12. | SK Bělkovice-Lašťany | 13 | 5 | 0 | 8 | 18:37 | 15 | |||
13. | SK Haňovice | 13 | 5 | 0 | 8 | 18:35 | 14 | |||
14. | TJ Granitol Moravský Beroun | 13 | 3 | 0 | 10 | 36:55 | 10 |