Muži - články 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Příprava: TJ Tatran Litovel - 1. FC Olešnice 2:1 (1:1)
V atraktivním přípravném zápase po dlouhé době bez fotbalu jsme zvítězili 2:1 nad Olešnicí. Prvním, vyrovnávací branku vstřelil díky své zarputilosti Honza Baránek. V druhém poločase pak po přihrávce od Jirky Šany rozhodl o našem vítězství střelou pod břevno Petr Dragon.
25.5.2020 | Tatran Litovel | Přečteno: 19x | Komentáře:

V neděli odehrajeme přípravné utkání proti Olešnici
V neděli 24. 5. 2020 odehrajeme první přípravné utkání proti Olešnici. Utkání začne v 16:00 a bude pro vás připraveno občerstvení včetně dobrot z udírny.
20.5.2020 | Tatran Litovel | Přečteno: 100x | Komentáře:

V rámci přípravného turnaje jsme prozatím jednou remizovali a jednou prohráli
Během přípravy na jarní část sezóny se účastníme turnaje v Mohelnici. Minulý víkend jsme v rámci turnaje podlehli Moravské Třebové 0:4 a o tomto víkendu jsme remizovali s Rapotínem 2:2. Branky vstřelili Tomáš Přikryl a Petr Dragon. Čekají nás ještě tři zápasy proti Mohelnici (29.2. 13:00), Zábřehu (7.3. 11:00) a Maletínu (14.3. 11:00). První mistrovské utkání odehrajeme na domácím hřišti v sobotu 21. 3. 2020 od 15:00 proti Medlovu.
24.2.2020 | Tatran Litovel | Přečteno: 146x | Komentáře:

Přehled zimní přípravy mužů
Příprava na jarní část sezóny začíná oficiálně prvním tréninkem v patek 24. 1. 2020. V rámci přípravy se zúčastníme turnaje v Mohelnici. Turnaje se zúčastní 6 mužstev. Soupeřem nám v herním stylu každý s každým během turnaje budou mužstva Mohelnice, Zábřeh, Rapotín, Moravská Třebová a Maletín. Rozpis zápasů naleznete níže v článku. První mistrovské utkání odehrajeme na domácím hřišti v sobotu 21. 3. 2020 od 15:00 proti Medlovu.
9.1.2020 | Tatran Litovel | Přečteno: 370x | Komentáře:

TJ Sokol Bohuňovice - TJ Tatran Litovel 2:3 (0:3)
Podzimní část sezóny jsme zakončili vítězstvím v Bohuňovicích! O našem vítězství jsme rozhodli už v prvním poločase, který jsme ovládli 3:0. Nejdříve se z těžkého úhlu prosadil Tomáš Přikryl, druhou branku přidal po přihrávce Petra Dragona Libor Navrátil a z třetí branky se radoval Jirka Šana, který svůj dobrý výkon pečetil hezkou střelou z 25 metrů pod břevno. Hosté v průběhu druhého poločasu sice dvakrát snížili, dohnat náš náskok už ale nedokázali.
5.11.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 221x | Komentáře:

TJ Tatran Litovel - FC Dolany 3:0 (1:0)
Poslední domácí utkání před zimní pauzou jsme zvládli a potěšili tak naše diváky. Do vedení jsme se dostali už ve 2. minutě, kdy po signálu z rohu uklidil míč pod břevno Petr Dragon. Další branku přidal v druhém poločase hlavou Michal Tomanec a třetí těsně před koncem zápasu také hlavou Honza Baránek.
30.10.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 252x | Komentáře:

SK Lipová - TJ Tatran Litovel 2:2 (0:0), 4:3 na penalty
V Lipové jsme doslova urvali bod za remízu 2:2. Poté, co se domácí dostali do vedení po sporné penaltě 5 minut před koncem, se nám týmovým výkonem a velkou bojovností podařilo minutu před koncem vyrovnat. Do vedení nás v druhém poločase poslal Martin Miklánek, euforickou brankou minutu před koncem odšpuntoval naši radost střídající Dan Juráš.
21.10.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 202x | Komentáře:

TJ Tatran Litovel - Sokol Ústí 1:4 (0:1)
Po prvním poločase jsme prohrávali 0:1, na začátku druhého se nám ale podařilo vyrovnat. Soupeř se však brzy opět dostal do vedení a v závěru zápasu přidal další dvě branky. Tímto zápasem tak skončila lichotivá osmizápasová série, během které jsme se soupeřem neprohráli v základní hrací době a z každého zápasu si tak odnesli minimálně bod.
15.10.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 164x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  >  >>