Mladši benjamínci - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

BML 10-A (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0101 3.9. 12:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 3:5 (2:2)
0102 3.9. 12:00 Uničov Sokol Újezd u Uničova 13:3 (6:1)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0201 3.9. 12:00 Sokol Vilémov Sokol Újezd u Uničova 16:0 (7:0)
0202 3.9. 12:00 Tatran Litovel Uničov 7:3 (4:2)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0301 3.9. 12:00 Uničov Sokol Vilémov 6:8 (3:3)
0302 3.9. 12:00 Sokol Újezd u Uničova Tatran Litovel 1:7 (1:3)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0401 9.9. 09:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 10:0 (4:0)
0402 9.9. 09:00 Sokol Újezd u Uničova Uničov 1:9 (1:4)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0501 9.9. 09:00 Sokol Újezd u Uničova Sokol Vilémov 2:10 (1:6)
0502 9.9. 09:00 Uničov Tatran Litovel 11:1 (6:1)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0601 9.9. 09:00 Sokol Vilémov Uničov 10:4 (5:2)
0602 9.9. 09:00 Tatran Litovel Sokol Újezd u Uničova 3:2 (2:1)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0701 17.9. 09:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 0:4 (0:1)
0702 17.9. 09:30 Uničov Sokol Újezd u Uničova 8:1 (3:1)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0801 17.9. 09:30 Sokol Vilémov Sokol Újezd u Uničova 20:1 (11:1)
0802 17.9. 09:30 Tatran Litovel Uničov 5:6 (3:2)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0901 17.9. 09:30 Uničov Sokol Vilémov 0:5 (0:3)
0902 17.9. 09:30 Sokol Újezd u Uničova Tatran Litovel 1:3 (0:1)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1001 23.9. 10:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 0:0 (0:0)
1002 23.9. 10:00 Sokol Újezd u Uničova Uničov 0:0 (0:0)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1101 23.9. 10:00 Sokol Újezd u Uničova Sokol Vilémov 0:0 (0:0)
1102 23.9. 10:00 Uničov Tatran Litovel 0:0 (0:0)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1201 23.9. 10:00 Sokol Vilémov Uničov 0:0 (0:0)
1202 23.9. 10:00 Tatran Litovel Sokol Újezd u Uničova 0:0 (0:0)

BML 10-A1 (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0101 30.9. 09:30 Uničov FK Šternberk 2:22 (1:10)
BML0102 30.9. 09:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 3:11 (1:5)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0201 30.9. 09:30 FK Šternberk Sokol Vilémov 15:1 (5:1)
BML0202 30.9. 09:30 Uničov Tatran Litovel 8:3 (2:2)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0301 30.9. 09:30 Tatran Litovel FK Šternberk 0:16 (0:9)
BML0302 30.9. 09:30 Sokol Vilémov Uničov 11:4 (5:2)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0401 8.10. 12:00 FK Šternberk Uničov 18:2 (8:0)
BML0402 8.10. 12:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 10:1 (5:0)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0501 8.10. 12:00 Sokol Vilémov FK Šternberk 4:8 (3:5)
BML0502 8.10. 12:00 Tatran Litovel Uničov 6:5 (3:4)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0601 8.10. 12:00 FK Šternberk Tatran Litovel 14:1 (6:1)
BML0602 8.10. 12:00 Uničov Sokol Vilémov 7:15 (3:9)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0701 15.10. 10:00 Uničov FK Šternberk 2:7 (0:3)
BML0702 15.10. 10:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 0:9 (0:4)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0801 15.10. 10:00 FK Šternberk Sokol Vilémov 3:5 (1:2)
BML0802 15.10. 10:00 Uničov Tatran Litovel 5:2 (2:0)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0901 15.10. 10:00 Tatran Litovel FK Šternberk 2:10 (0:6)
BML0902 15.10. 10:00 Sokol Vilémov Uničov 14:1 (4:0)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML1001 22.10. 13:00 FK Šternberk Uničov 8:0 (4:0)
BML1002 22.10. 13:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 4:1 (2:0)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML1101 22.10. 13:00 Sokol Vilémov FK Šternberk 3:6 (1:3)
BML1102 22.10. 13:00 Tatran Litovel Uničov 0:4 (0:2)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML1201 22.10. 13:00 FK Šternberk Tatran Litovel 12:0 (7:0)
BML1202 22.10. 13:00 Uničov Sokol Vilémov 4:14 (0:5)

Mladší benjamínci (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML01 8.4. 09:30 Tatran Litovel Sigma Olomouc 2:16 (1:7)
BML02 8.4. 09:30 Sigma Lutín Velký Týnec 9:1 (3:0)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML03 8.4. 09:30 Sigma Olomouc Velký Týnec 11:3 (8:2)
BML04 8.4. 09:30 Tatran Litovel Sigma Lutín 0:14 (0:9)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML05 8.4. 09:30 Sigma Lutín Sigma Olomouc 9:6 (7:2)
BML06 8.4. 09:30 Velký Týnec Tatran Litovel 5:4 (1:1)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML07 21.4. 10:00 Sigma Olomouc Tatran Litovel 16:3
BML08 21.4. 10:00 Velký Týnec Sigma Lutín 0:4

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML09 21.4. 10:00 Velký Týnec Sigma Olomouc 2:14
BML10 21.4. 10:00 Sigma Lutín Tatran Litovel 10:1

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML11 21.4. 10:00 Sigma Olomouc Sigma Lutín 7:3
BML12 21.4. 10:00 Tatran Litovel Velký Týnec 2:2

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML13 28.4. 09:30 Tatran Litovel Sigma Olomouc 5:11
BML14 28.4. 09:30 Sigma Lutín Velký Týnec 5:3

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML15 28.4. 09:30 Sigma Olomouc Velký Týnec 8:3
BML16 28.4. 09:30 Tatran Litovel Sigma Lutín 1:6

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML17 28.4. 09:30 Sigma Lutín Sigma Olomouc 8:4
BML18 28.4. 09:30 Velký Týnec Tatran Litovel 2:5

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML19 6.5. 09:00 Sigma Olomouc Tatran Litovel 19:2
BML20 6.5. 09:00 Velký Týnec Sigma Lutín 7:3

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML21 6.5. 09:00 Velký Týnec Sigma Olomouc 5:6
BML22 6.5. 09:00 Sigma Lutín Tatran Litovel 6:3

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML23 6.5. 09:00 Sigma Olomouc Sigma Lutín 3:3
BML24 6.5. 09:00 Tatran Litovel Velký Týnec 2:6

Utkání

Muži
8.8. D Bohuňovice 1:2
16.8. V Medlov
Starší­ dorost
5.9. D Bělkovice-Lašťany
Starší žáci
6.9. V Haňovice
Mladší žáci
6.9. D Bělkovice-Lašťany

Události

<<  <>  >>Srpen 2020
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: