Mladši benjamínci - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Všechna utkání

Mladší benjamínci - 1

Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0102 1.9. 10:00 Tatran Litovel Příkazy-Náklo 2:1 (1:0)
BML0202 1.9. 10:00 FK Medlov Tatran Litovel 12:1 (7:0)
BML0301 1.9. 10:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 0:14 (0:9)
BML0402 9.9. 13:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 7:5 (0:0)
BML0502 9.9. 13:00 Tatran Litovel FK Medlov 0:19 (0:0)
BML0601 9.9. 13:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 14:1 (0:0)
BML0702 15.9. 12:30 Tatran Litovel Příkazy-Náklo 3:5 (1:3)
BML0802 15.9. 12:30 FK Medlov Tatran Litovel 16:1 (12:0)
BML0901 15.9. 12:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 1:16 (0:11)
BML1002 23.9. 10:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 8:1 (4:0)
BML1102 23.9. 10:00 Tatran Litovel FK Medlov 3:16 (0:6)
BML1201 23.9. 10:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 12:1 (6:1)

Mladší benjamínci - 2

Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0101 29.9. 09:30 Uničov Tatran Litovel 4:4 (3:-12)
BML0201 29.9. 09:30 Tatran Litovel Sokol Újezd u Uničova 7:2 (3:1)
BML0301 29.9. 09:30 1.OMK Šternberk Tatran Litovel 0:10 (1:5)
BML0401 6.10. 13:00 Tatran Litovel Uničov 7:2 (0:0)
BML0501 6.10. 13:00 Sokol Újezd u Uničova Tatran Litovel 2:4 (0:0)
BML0601 6.10. 13:00 Tatran Litovel 1.OMK Šternberk 4:3 (0:0)
BML0701 14.10. 09:30 Uničov Tatran Litovel 2:5 (1:2)
BML0801 14.10. 09:30 Tatran Litovel Sokol Újezd u Uničova 8:2 (4:0)
BML0901 14.10. 09:30 1.OMK Šternberk Tatran Litovel 0:6 (0:3)
BML1001 21.10. 09:30 Tatran Litovel Uničov 4:5 (0:0)
BML1101 21.10. 09:30 Sokol Újezd u Uničova Tatran Litovel 3:4 (0:0)
BML1201 21.10. 09:30 Tatran Litovel 1.OMK Šternberk 5:3 (0:0)

Mladší benjamínci BML 11-DJ

Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ0103 18.5. 14:00 Velký Týnec Tatran Litovel
BML 11-DJ0303 18.5. 14:00 Tatran Litovel FK Sigma Hodolany
BML 11-DJ0402 18.5. 14:00 Sokol Doloplazy Tatran Litovel
BML 11-DJ0502 18.5. 14:00 Tatran Litovel Uničov
BML 11-DJ0603 26.5. 13:30 Tatran Litovel Velký Týnec
BML 11-DJ0803 26.5. 13:30 FK Sigma Hodolany Tatran Litovel
BML 11-DJ0902 26.5. 13:30 Tatran Litovel Sokol Doloplazy
BML 11-DJ1002 26.5. 13:30 Uničov Tatran Litovel
BML 11-DJ1103 2.6. 10:00 Velký Týnec Tatran Litovel
BML 11-DJ1303 2.6. 10:00 Tatran Litovel FK Sigma Hodolany
BML 11-DJ1402 2.6. 10:00 Sokol Doloplazy Tatran Litovel
BML 11-DJ1502 2.6. 10:00 Tatran Litovel Uničov
BML 11-DJ1603 9.6. 13:00 Tatran Litovel Velký Týnec
BML 11-DJ1803 9.6. 13:00 FK Sigma Hodolany Tatran Litovel
BML 11-DJ1902 9.6. 13:00 Tatran Litovel Sokol Doloplazy
BML 11-DJ2002 9.6. 13:00 Uničov Tatran Litovel
BML 11-DJ2103 15.6. 13:00 Velký Týnec Tatran Litovel
BML 11-DJ2303 15.6. 13:00 Tatran Litovel FK Sigma Hodolany
BML 11-DJ2402 15.6. 13:00 Sokol Doloplazy Tatran Litovel
BML 11-DJ2502 15.6. 13:00 Tatran Litovel Uničov

Události

<<  <>  >>Září 2020
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: