Mladší žáci - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

II. třída ml. žáků - Olomouc, sk. D

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712F1D0101 Sokol Pňovice Olešnice 4:1 (3:1)
2017712F1D0102 SK Haňovice Sokol Náklo 0:8 (0:3)
2017712F1D0103 3.9. 10:00 Troubelice Tatran Litovel 1:1 p. (0:1, 1:1 - 3:4)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712F1D0201 10.9. 09:00 Olešnice Tatran Litovel 0:9 (0:4)
2017712F1D0202 Sokol Náklo Troubelice 4:2 (3:1)
2017712F1D0203 Sokol Pňovice SK Haňovice 3:0 (1:0)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712F1D0301 SK Haňovice Olešnice 12:0 (4:0)
2017712F1D0302 Troubelice Sokol Pňovice 3:1 (2:1)
2017712F1D0303 26.9. 16:30 Tatran Litovel Sokol Náklo 1:3 (1:2)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712F1D0401 Olešnice Sokol Náklo 0:14 (0:6)
2017712F1D0402 23.9. 13:30 Sokol Pňovice Tatran Litovel 0:3 (0:1)
2017712F1D0403 SK Haňovice Troubelice 0:6 (0:3)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712F1D0501 Troubelice Olešnice 6:0 (2:0)
2017712F1D0502 30.9. 10:15 Tatran Litovel SK Haňovice 4:1 (1:0)
2017712F1D0503 Sokol Náklo Sokol Pňovice 6:0 (4:0)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712F1D0601 Olešnice Sokol Pňovice 1:6 (0:3)
2017712F1D0602 Sokol Náklo SK Haňovice 12:2 (2:1)
2017712F1D0603 7.10. 10:00 Tatran Litovel Troubelice 1:2 (1:2)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712F1D0701 15.10. 10:00 Tatran Litovel Olešnice 9:1 (4:0)
2017712F1D0702 Troubelice Sokol Náklo 1:6 (1:2)
2017712F1D0703 SK Haňovice Sokol Pňovice 4:0 (3:0)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712F1D0801 Olešnice SK Haňovice 1:2 (0:2)
2017712F1D0802 Sokol Pňovice Troubelice 2:2 p. (1:2, 2:2 - 3:2)
2017712F1D0803 21.10. 10:30 Sokol Náklo Tatran Litovel 2:1 (1:1)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712F1D0901 Sokol Náklo Olešnice 10:0 (3:0)
2017712F1D0902 11.11. 10:00 Tatran Litovel Sokol Pňovice 3:0 (1:0)
2017712F1D0903 Troubelice SK Haňovice 5:0 (2:0)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712F1D1001 Olešnice Troubelice 0:3 (0:1)
2017712F1D1002 4.11. 11:45 SK Haňovice Tatran Litovel 0:6 (0:3)
2017712F1D1003 Sokol Pňovice Sokol Náklo 0:2 (0:0)

Okresní přebor - ŽML - sk. B

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ŽML0101 1.OMK Šternberk Troubelice 6:8 (2:6)
ŽML0102 7.4. 10:00 Tatran Litovel Sigma Lutín 1:0 (0:0)
ŽML0103 Chválkovice Velký Týnec 1:2 (0:1)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ŽML0201 Troubelice Velký Týnec 1:6 (0:3)
ŽML0202 Sigma Lutín Chválkovice 3:2 (2:0)
ŽML0203 14.4. 10:00 1.OMK Šternberk Tatran Litovel 1:1 p. (0:1, 1:1 - 4:3)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ŽML0301 21.4. 09:00 Tatran Litovel Troubelice 2:1 p. (1:0, 1:1 - 13:12)
ŽML0302 Chválkovice 1.OMK Šternberk 8:2 (8:2)
ŽML0303 Velký Týnec Sigma Lutín 4:2 (2:1)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ŽML0401 Troubelice Sigma Lutín 4:5 (1:3)
ŽML0402 1.OMK Šternberk Velký Týnec 1:9 (0:5)
ŽML0403 28.4. 09:00 Tatran Litovel Chválkovice 2:3 (2:2)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ŽML0501 Chválkovice Troubelice 5:4 (3:3)
ŽML0502 8.5. 10:00 Velký Týnec Tatran Litovel 4:1 (2:0)
ŽML0503 Sigma Lutín 1.OMK Šternberk 5:3 (2:1)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ŽML0601 Troubelice 1.OMK Šternberk 0:7 (0:4)
ŽML0602 13.5. 11:30 Sigma Lutín Tatran Litovel 6:8 (4:5)
ŽML0603 Velký Týnec Chválkovice 2:0 (1:0)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ŽML0701 Velký Týnec Troubelice 5:0 (3:0)
ŽML0702 Chválkovice Sigma Lutín 6:3 (2:0)
ŽML0703 19.5. 09:30 Tatran Litovel 1.OMK Šternberk 2:1 (2:1)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ŽML0801 27.5. 10:00 Troubelice Tatran Litovel 4:2 (4:1)
ŽML0802 1.OMK Šternberk Chválkovice 4:2 (2:2)
ŽML0803 Sigma Lutín Velký Týnec 0:2 (0:1)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ŽML0901 Sigma Lutín Troubelice 4:2 (3:1)
ŽML0902 Velký Týnec 1.OMK Šternberk 7:1 (4:0)
ŽML0903 3.6. 12:30 Chválkovice Tatran Litovel 1:1 p. (1:0, 1:1 - 4:5)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ŽML1001 Troubelice Chválkovice 5:7 (4:2)
ŽML1002 9.6. 09:30 Tatran Litovel Velký Týnec 0:4 (0:2)
ŽML1003 1.OMK Šternberk Sigma Lutín 7:2 (3:2)

Události

<<  <>  >>Září 2020
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: