Muži - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Clean4you krajský přebor muži (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A0101 FC Želatovice FK Brodek u Přerova 4:1 (0:1)
2020710A1A0102 FK Jeseník SK Sulko Zábřeh 6:0 (3:0)
2020710A1A0103 TJ Jiskra Rapotín FK Šternberk 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
2020710A1A0104 FK Mohelnice FK Medlov 3:1 (2:1)
2020710A1A0105 8.8. 17:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice 1:2 (0:0)
2020710A1A0106 Sokol Velké Losiny FC Kralice na Hané 3:1 (2:0)
2020710A1A0107 TJ Sigma Lutín FC Dolany 1:0 (0:0)
2020710A1A0108 Sokol Ústí SK Lipová 2:0 (0:0)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A0201 FK Brodek u Přerova SK Lipová 2:4 (1:1)
2020710A1A0202 FC Dolany Sokol Ústí 3:2 (3:0)
2020710A1A0203 FC Kralice na Hané TJ Sigma Lutín 1:2 p. (0:1, 1:1 - 3:4)
2020710A1A0204 Sokol Bohuňovice Sokol Velké Losiny 1:3 (1:1)
2020710A1A0205 16.8. 17:00 FK Medlov Tatran Litovel 1:0 (0:0)
2020710A1A0206 FK Šternberk FK Mohelnice 1:0 (0:0)
2020710A1A0207 SK Sulko Zábřeh TJ Jiskra Rapotín 3:5 (0:1)
2020710A1A0208 FC Želatovice FK Jeseník 1:0 (0:0)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A0301 FK Jeseník FK Brodek u Přerova 4:1 (3:0)
2020710A1A0302 TJ Jiskra Rapotín FC Želatovice 2:1 (0:0)
2020710A1A0303 FK Mohelnice SK Sulko Zábřeh 4:1 (2:0)
2020710A1A0304 22.8. 16:30 Tatran Litovel FK Šternberk 1:4 (0:2)
2020710A1A0305 Sokol Velké Losiny FK Medlov 0:1 p. (0:0, 0:0 - 2:4)
2020710A1A0306 TJ Sigma Lutín Sokol Bohuňovice 1:2 (0:0)
2020710A1A0307 Sokol Ústí FC Kralice na Hané 6:2 (4:1)
2020710A1A0308 SK Lipová FC Dolany 2:0 (0:0)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A0401 FK Brodek u Přerova FC Dolany 4:3 p. (1:1, 3:3 - 5:4)
2020710A1A0402 FC Kralice na Hané SK Lipová 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
2020710A1A0403 Sokol Bohuňovice Sokol Ústí 1:5 (1:0)
2020710A1A0404 FK Medlov TJ Sigma Lutín 1:0 p. (0:0, 0:0 - 4:3)
2020710A1A0405 FK Šternberk Sokol Velké Losiny 3:1 (1:1)
2020710A1A0406 30.8. 16:30 SK Sulko Zábřeh Tatran Litovel 3:1 (1:1)
2020710A1A0407 FC Želatovice FK Mohelnice 4:1 (1:0)
2020710A1A0408 FK Jeseník TJ Jiskra Rapotín 1:2 (0:2)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A0501 TJ Jiskra Rapotín FK Brodek u Přerova 4:1 (2:0)
2020710A1A0502 FK Mohelnice FK Jeseník 2:3 (1:0)
2020710A1A0503 5.9. 16:00 Tatran Litovel FC Želatovice 2:1 (0:1)
2020710A1A0504 Sokol Velké Losiny SK Sulko Zábřeh 1:2 (0:2)
2020710A1A0505 TJ Sigma Lutín FK Šternberk 2:1 (2:1)
2020710A1A0506 Sokol Ústí FK Medlov 1:0 (0:0)
2020710A1A0507 SK Lipová Sokol Bohuňovice 2:1 (2:0)
2020710A1A0508 FC Dolany FC Kralice na Hané 5:2 (4:0)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A0601 FK Brodek u Přerova FC Kralice na Hané 4:2 (3:1)
2020710A1A0602 Sokol Bohuňovice FC Dolany 1:2 p. (1:1, 1:1 - 2:4)
2020710A1A0603 FK Medlov SK Lipová 1:3 (1:1)
2020710A1A0604 FK Šternberk Sokol Ústí 4:1 (1:0)
2020710A1A0605 SK Sulko Zábřeh TJ Sigma Lutín 0:1 (0:0)
2020710A1A0606 FC Želatovice Sokol Velké Losiny 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
2020710A1A0607 12.9. 16:00 FK Jeseník Tatran Litovel 0:1 (0:0)
2020710A1A0608 TJ Jiskra Rapotín FK Mohelnice 1:4 (0:2)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A0701 FK Mohelnice FK Brodek u Přerova
2020710A1A0702 19.9. 15:30 Tatran Litovel TJ Jiskra Rapotín 3:1 (3:1)
2020710A1A0703 Sokol Velké Losiny FK Jeseník
2020710A1A0704 TJ Sigma Lutín FC Želatovice
2020710A1A0705 Sokol Ústí SK Sulko Zábřeh
2020710A1A0706 SK Lipová FK Šternberk
2020710A1A0707 FC Dolany FK Medlov
2020710A1A0708 FC Kralice na Hané Sokol Bohuňovice

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A0801 FK Brodek u Přerova Sokol Bohuňovice
2020710A1A0802 FK Medlov FC Kralice na Hané
2020710A1A0803 FK Šternberk FC Dolany
2020710A1A0804 SK Sulko Zábřeh SK Lipová
2020710A1A0805 FC Želatovice Sokol Ústí
2020710A1A0806 FK Jeseník TJ Sigma Lutín
2020710A1A0807 TJ Jiskra Rapotín Sokol Velké Losiny
2020710A1A0808 27.9. 15:30 FK Mohelnice Tatran Litovel

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A0901 3.10. 15:00 Tatran Litovel FK Brodek u Přerova
2020710A1A0902 Sokol Velké Losiny FK Mohelnice
2020710A1A0903 TJ Sigma Lutín TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A0904 Sokol Ústí FK Jeseník
2020710A1A0905 SK Lipová FC Želatovice
2020710A1A0906 FC Dolany SK Sulko Zábřeh
2020710A1A0907 FC Kralice na Hané FK Šternberk
2020710A1A0908 Sokol Bohuňovice FK Medlov

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A1001 FK Brodek u Přerova FK Medlov
2020710A1A1002 FK Šternberk Sokol Bohuňovice
2020710A1A1003 SK Sulko Zábřeh FC Kralice na Hané
2020710A1A1004 FC Želatovice FC Dolany
2020710A1A1005 FK Jeseník SK Lipová
2020710A1A1006 TJ Jiskra Rapotín Sokol Ústí
2020710A1A1007 FK Mohelnice TJ Sigma Lutín
2020710A1A1008 10.10. 15:00 Tatran Litovel Sokol Velké Losiny

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A1101 Sokol Velké Losiny FK Brodek u Přerova
2020710A1A1102 18.10. 14:30 TJ Sigma Lutín Tatran Litovel
2020710A1A1103 Sokol Ústí FK Mohelnice
2020710A1A1104 SK Lipová TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A1105 FC Dolany FK Jeseník
2020710A1A1106 FC Kralice na Hané FC Želatovice
2020710A1A1107 Sokol Bohuňovice SK Sulko Zábřeh
2020710A1A1108 FK Medlov FK Šternberk

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A1201 FK Brodek u Přerova FK Šternberk
2020710A1A1202 SK Sulko Zábřeh FK Medlov
2020710A1A1203 FC Želatovice Sokol Bohuňovice
2020710A1A1204 FK Jeseník FC Kralice na Hané
2020710A1A1205 TJ Jiskra Rapotín FC Dolany
2020710A1A1206 FK Mohelnice SK Lipová
2020710A1A1207 24.10. 14:30 Tatran Litovel Sokol Ústí
2020710A1A1208 Sokol Velké Losiny TJ Sigma Lutín

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A1301 TJ Sigma Lutín FK Brodek u Přerova
2020710A1A1302 Sokol Ústí Sokol Velké Losiny
2020710A1A1303 1.11. 14:00 SK Lipová Tatran Litovel
2020710A1A1304 FC Dolany FK Mohelnice
2020710A1A1305 FC Kralice na Hané TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A1306 Sokol Bohuňovice FK Jeseník
2020710A1A1307 FK Medlov FC Želatovice
2020710A1A1308 FK Šternberk SK Sulko Zábřeh

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A1401 FK Brodek u Přerova SK Sulko Zábřeh
2020710A1A1402 FC Želatovice FK Šternberk
2020710A1A1403 FK Jeseník FK Medlov
2020710A1A1404 TJ Jiskra Rapotín Sokol Bohuňovice
2020710A1A1405 FK Mohelnice FC Kralice na Hané
2020710A1A1406 7.11. 14:00 Tatran Litovel FC Dolany
2020710A1A1407 Sokol Velké Losiny SK Lipová
2020710A1A1408 TJ Sigma Lutín Sokol Ústí

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A1501 Sokol Ústí FK Brodek u Přerova
2020710A1A1502 SK Lipová TJ Sigma Lutín
2020710A1A1503 FC Dolany Sokol Velké Losiny
2020710A1A1504 28.10. 16:00 FC Kralice na Hané Tatran Litovel
2020710A1A1505 Sokol Bohuňovice FK Mohelnice
2020710A1A1506 FK Medlov TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A1507 FK Šternberk FK Jeseník
2020710A1A1508 SK Sulko Zábřeh FC Želatovice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A1601 FK Brodek u Přerova FC Želatovice
2020710A1A1602 SK Sulko Zábřeh FK Jeseník
2020710A1A1603 FK Šternberk TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A1604 FK Medlov FK Mohelnice
2020710A1A1605 15.11. 14:00 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel
2020710A1A1606 FC Kralice na Hané Sokol Velké Losiny
2020710A1A1607 FC Dolany TJ Sigma Lutín
2020710A1A1608 SK Lipová Sokol Ústí

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A1701 SK Lipová FK Brodek u Přerova
2020710A1A1702 Sokol Ústí FC Dolany
2020710A1A1703 TJ Sigma Lutín FC Kralice na Hané
2020710A1A1704 Sokol Velké Losiny Sokol Bohuňovice
2020710A1A1705 21.3. 15:00 Tatran Litovel FK Medlov
2020710A1A1706 FK Mohelnice FK Šternberk
2020710A1A1707 TJ Jiskra Rapotín SK Sulko Zábřeh
2020710A1A1708 FK Jeseník FC Želatovice

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A1801 FK Brodek u Přerova FK Jeseník
2020710A1A1802 FC Želatovice TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A1803 SK Sulko Zábřeh FK Mohelnice
2020710A1A1804 28.3. 15:00 FK Šternberk Tatran Litovel
2020710A1A1805 FK Medlov Sokol Velké Losiny
2020710A1A1806 Sokol Bohuňovice TJ Sigma Lutín
2020710A1A1807 FC Kralice na Hané Sokol Ústí
2020710A1A1808 FC Dolany SK Lipová

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A1901 FC Dolany FK Brodek u Přerova
2020710A1A1902 SK Lipová FC Kralice na Hané
2020710A1A1903 Sokol Ústí Sokol Bohuňovice
2020710A1A1904 TJ Sigma Lutín FK Medlov
2020710A1A1905 Sokol Velké Losiny FK Šternberk
2020710A1A1906 4.4. 15:30 Tatran Litovel SK Sulko Zábřeh
2020710A1A1907 FK Mohelnice FC Želatovice
2020710A1A1908 TJ Jiskra Rapotín FK Jeseník

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A2001 FK Brodek u Přerova TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A2002 FK Jeseník FK Mohelnice
2020710A1A2003 10.4. 15:30 FC Želatovice Tatran Litovel
2020710A1A2004 SK Sulko Zábřeh Sokol Velké Losiny
2020710A1A2005 FK Šternberk TJ Sigma Lutín
2020710A1A2006 FK Medlov Sokol Ústí
2020710A1A2007 Sokol Bohuňovice SK Lipová
2020710A1A2008 FC Kralice na Hané FC Dolany

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A2101 FC Kralice na Hané FK Brodek u Přerova
2020710A1A2102 FC Dolany Sokol Bohuňovice
2020710A1A2103 SK Lipová FK Medlov
2020710A1A2104 Sokol Ústí FK Šternberk
2020710A1A2105 TJ Sigma Lutín SK Sulko Zábřeh
2020710A1A2106 Sokol Velké Losiny FC Želatovice
2020710A1A2107 18.4. 16:00 Tatran Litovel FK Jeseník
2020710A1A2108 FK Mohelnice TJ Jiskra Rapotín

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A2201 FK Brodek u Přerova FK Mohelnice
2020710A1A2202 25.4. 16:00 TJ Jiskra Rapotín Tatran Litovel
2020710A1A2203 FK Jeseník Sokol Velké Losiny
2020710A1A2204 FC Želatovice TJ Sigma Lutín
2020710A1A2205 SK Sulko Zábřeh Sokol Ústí
2020710A1A2206 FK Šternberk SK Lipová
2020710A1A2207 FK Medlov FC Dolany
2020710A1A2208 Sokol Bohuňovice FC Kralice na Hané

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A2301 Sokol Bohuňovice FK Brodek u Přerova
2020710A1A2302 FC Kralice na Hané FK Medlov
2020710A1A2303 FC Dolany FK Šternberk
2020710A1A2304 SK Lipová SK Sulko Zábřeh
2020710A1A2305 Sokol Ústí FC Želatovice
2020710A1A2306 TJ Sigma Lutín FK Jeseník
2020710A1A2307 Sokol Velké Losiny TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A2308 2.5. 16:30 Tatran Litovel FK Mohelnice

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A2401 9.5. 16:30 FK Brodek u Přerova Tatran Litovel
2020710A1A2402 FK Mohelnice Sokol Velké Losiny
2020710A1A2403 TJ Jiskra Rapotín TJ Sigma Lutín
2020710A1A2404 FK Jeseník Sokol Ústí
2020710A1A2405 FC Želatovice SK Lipová
2020710A1A2406 SK Sulko Zábřeh FC Dolany
2020710A1A2407 FK Šternberk FC Kralice na Hané
2020710A1A2408 FK Medlov Sokol Bohuňovice

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A2501 FK Medlov FK Brodek u Přerova
2020710A1A2502 Sokol Bohuňovice FK Šternberk
2020710A1A2503 FC Kralice na Hané SK Sulko Zábřeh
2020710A1A2504 FC Dolany FC Želatovice
2020710A1A2505 SK Lipová FK Jeseník
2020710A1A2506 Sokol Ústí TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A2507 TJ Sigma Lutín FK Mohelnice
2020710A1A2508 16.5. 17:00 Sokol Velké Losiny Tatran Litovel

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A2601 FK Brodek u Přerova Sokol Velké Losiny
2020710A1A2602 23.5. 17:00 Tatran Litovel TJ Sigma Lutín
2020710A1A2603 FK Mohelnice Sokol Ústí
2020710A1A2604 TJ Jiskra Rapotín SK Lipová
2020710A1A2605 FK Jeseník FC Dolany
2020710A1A2606 FC Želatovice FC Kralice na Hané
2020710A1A2607 SK Sulko Zábřeh Sokol Bohuňovice
2020710A1A2608 FK Šternberk FK Medlov

27. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A2701 FK Šternberk FK Brodek u Přerova
2020710A1A2702 FK Medlov SK Sulko Zábřeh
2020710A1A2703 Sokol Bohuňovice FC Želatovice
2020710A1A2704 FC Kralice na Hané FK Jeseník
2020710A1A2705 FC Dolany TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A2706 SK Lipová FK Mohelnice
2020710A1A2707 30.5. 17:00 Sokol Ústí Tatran Litovel
2020710A1A2708 TJ Sigma Lutín Sokol Velké Losiny

28. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A2801 FK Brodek u Přerova TJ Sigma Lutín
2020710A1A2802 Sokol Velké Losiny Sokol Ústí
2020710A1A2803 6.6. 17:00 Tatran Litovel SK Lipová
2020710A1A2804 FK Mohelnice FC Dolany
2020710A1A2805 TJ Jiskra Rapotín FC Kralice na Hané
2020710A1A2806 FK Jeseník Sokol Bohuňovice
2020710A1A2807 FC Želatovice FK Medlov
2020710A1A2808 SK Sulko Zábřeh FK Šternberk

29. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A2901 SK Sulko Zábřeh FK Brodek u Přerova
2020710A1A2902 FK Šternberk FC Želatovice
2020710A1A2903 FK Medlov FK Jeseník
2020710A1A2904 Sokol Bohuňovice TJ Jiskra Rapotín
2020710A1A2905 FC Kralice na Hané FK Mohelnice
2020710A1A2906 13.6. 17:00 FC Dolany Tatran Litovel
2020710A1A2907 SK Lipová Sokol Velké Losiny
2020710A1A2908 Sokol Ústí TJ Sigma Lutín

30. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020710A1A3001 FK Brodek u Přerova Sokol Ústí
2020710A1A3002 TJ Sigma Lutín SK Lipová
2020710A1A3003 Sokol Velké Losiny FC Dolany
2020710A1A3004 5.5. 16:30 Tatran Litovel FC Kralice na Hané
2020710A1A3005 FK Mohelnice Sokol Bohuňovice
2020710A1A3006 TJ Jiskra Rapotín FK Medlov
2020710A1A3007 FK Jeseník FK Šternberk
2020710A1A3008 FC Želatovice SK Sulko Zábřeh

Události

<<  <>  >>Září 2020
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: