Muži - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Clean4you krajský přebor muži

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A0101 Tatran Všechovice FC Želatovice 3:2 p. (0:0, 2:2 - 4:3)
2018710A1A0102 SK Sulko Zábřeh 1.HFK Olomouc 1:0 (1:0)
2018710A1A0103 4.8. 17:00 Tatran Litovel FK Šternberk 0:4 (0:2)
2018710A1A0104 FK Medlov TJ Sokol Opatovice 3:1 (1:1)
2018710A1A0105 Slovan Černovír Sokol Velké Losiny 0:3 (0:2)
2018710A1A0106 FK Mohelnice FC Kralice na Hané 2:3 p. (1:1, 2:2 - 4:5)
2018710A1A0107 FC Dolany FK Jeseník 2:3 (0:0)
2018710A1A0108 TJ Sigma Lutín FC Hněvotín

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A0201 FC Želatovice FC Hněvotín
2018710A1A0202 FK Jeseník TJ Sigma Lutín 0:4 (0:3)
2018710A1A0203 FC Kralice na Hané FC Dolany 2:3 (0:2)
2018710A1A0204 Sokol Velké Losiny FK Mohelnice 4:0 (3:0)
2018710A1A0205 TJ Sokol Opatovice Slovan Černovír 6:0 (2:0)
2018710A1A0206 FK Šternberk FK Medlov 1:2 (1:0)
2018710A1A0207 12.8. 17:00 1.HFK Olomouc Tatran Litovel 1:3 (1:0)
2018710A1A0208 Tatran Všechovice SK Sulko Zábřeh 1:2 (1:1)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A0301 SK Sulko Zábřeh FC Želatovice 3:1 (1:1)
2018710A1A0302 18.8. 16:30 Tatran Litovel Tatran Všechovice 1:5 (1:1)
2018710A1A0303 FK Medlov 1.HFK Olomouc 5:0 (2:0)
2018710A1A0304 Slovan Černovír FK Šternberk 2:0 (1:0)
2018710A1A0305 FK Mohelnice TJ Sokol Opatovice 3:0 (1:0)
2018710A1A0306 FC Dolany Sokol Velké Losiny 1:2 (0:1)
2018710A1A0307 TJ Sigma Lutín FC Kralice na Hané 2:1 (1:0)
2018710A1A0308 FC Hněvotín FK Jeseník

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A0401 FC Želatovice FK Jeseník 1:0 (0:0)
2018710A1A0402 FC Kralice na Hané FC Hněvotín
2018710A1A0403 Sokol Velké Losiny TJ Sigma Lutín 1:3 (1:1)
2018710A1A0404 TJ Sokol Opatovice FC Dolany 4:0 (2:0)
2018710A1A0405 FK Šternberk FK Mohelnice 0:2 (0:1)
2018710A1A0406 1.HFK Olomouc Slovan Černovír 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)
2018710A1A0407 Tatran Všechovice FK Medlov 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
2018710A1A0408 26.8. 16:30 SK Sulko Zábřeh Tatran Litovel 1:0 p. (0:0, 0:0 - 3:1)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A0501 1.9. 16:00 Tatran Litovel FC Želatovice 0:1 p. (0:0, 0:0 - 3:5)
2018710A1A0502 FK Medlov SK Sulko Zábřeh 2:1 (2:1)
2018710A1A0503 Slovan Černovír Tatran Všechovice 0:5 (0:2)
2018710A1A0504 FK Mohelnice 1.HFK Olomouc 2:1 (2:0)
2018710A1A0505 FC Dolany FK Šternberk 0:2 (0:0)
2018710A1A0506 TJ Sigma Lutín TJ Sokol Opatovice 0:3 (0:1)
2018710A1A0507 FC Hněvotín Sokol Velké Losiny
2018710A1A0508 FK Jeseník FC Kralice na Hané 5:2 (2:1)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A0601 FC Želatovice FC Kralice na Hané 2:1 p. (1:0, 1:1 - 4:2)
2018710A1A0602 Sokol Velké Losiny FK Jeseník 1:3 (1:2)
2018710A1A0603 TJ Sokol Opatovice FC Hněvotín
2018710A1A0604 FK Šternberk TJ Sigma Lutín 3:0 (1:0)
2018710A1A0605 1.HFK Olomouc FC Dolany 1:3 (0:2)
2018710A1A0606 Tatran Všechovice FK Mohelnice 3:2 (1:2)
2018710A1A0607 SK Sulko Zábřeh Slovan Černovír 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:2)
2018710A1A0608 8.9. 16:00 Tatran Litovel FK Medlov 1:0 p. (0:0, 0:0 - 5:4)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A0701 FK Medlov FC Želatovice 3:2 p. (2:2, 2:2 - 5:4)
2018710A1A0702 16.9. 10:00 Slovan Černovír Tatran Litovel 2:0 (1:0)
2018710A1A0703 FK Mohelnice SK Sulko Zábřeh 2:1 (1:0)
2018710A1A0704 FC Dolany Tatran Všechovice 4:0 (1:0)
2018710A1A0705 TJ Sigma Lutín 1.HFK Olomouc 2:0 (1:0)
2018710A1A0706 FC Hněvotín FK Šternberk
2018710A1A0707 FK Jeseník TJ Sokol Opatovice 2:1 (1:0)
2018710A1A0708 FC Kralice na Hané Sokol Velké Losiny 3:2 (1:1)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A0801 FC Želatovice Sokol Velké Losiny 0:1 (0:1)
2018710A1A0802 TJ Sokol Opatovice FC Kralice na Hané 5:1 (2:0)
2018710A1A0803 FK Šternberk FK Jeseník 1:3 (1:2)
2018710A1A0804 1.HFK Olomouc FC Hněvotín
2018710A1A0805 Tatran Všechovice TJ Sigma Lutín 3:1 (2:1)
2018710A1A0806 SK Sulko Zábřeh FC Dolany 2:1 (1:0)
2018710A1A0807 22.9. 15:30 Tatran Litovel FK Mohelnice 2:1 p. (1:0, 1:1 - 5:4)
2018710A1A0808 FK Medlov Slovan Černovír 2:0 (2:0)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A0901 Slovan Černovír FC Želatovice 0:1 (0:0)
2018710A1A0902 FK Mohelnice FK Medlov 0:1 p. (0:0, 0:0 - 1:4)
2018710A1A0903 30.9. 15:30 FC Dolany Tatran Litovel 0:1 (0:1)
2018710A1A0904 TJ Sigma Lutín SK Sulko Zábřeh 4:1 (1:0)
2018710A1A0905 FC Hněvotín Tatran Všechovice p. (:, 3:3 - 3:4)
2018710A1A0906 FK Jeseník 1.HFK Olomouc 5:1 (3:0)
2018710A1A0907 FC Kralice na Hané FK Šternberk 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:2)
2018710A1A0908 Sokol Velké Losiny TJ Sokol Opatovice 4:0 (2:0)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A1001 FC Želatovice TJ Sokol Opatovice 4:0 (3:0)
2018710A1A1002 FK Šternberk Sokol Velké Losiny 3:1 (2:0)
2018710A1A1003 1.HFK Olomouc FC Kralice na Hané 5:2 (2:0)
2018710A1A1004 Tatran Všechovice FK Jeseník 3:1 (1:1)
2018710A1A1005 SK Sulko Zábřeh FC Hněvotín
2018710A1A1006 6.10. 15:00 Tatran Litovel TJ Sigma Lutín 1:3 (1:1)
2018710A1A1007 FK Medlov FC Dolany 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)
2018710A1A1008 Slovan Černovír FK Mohelnice 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A1101 FK Mohelnice FC Želatovice 1:3 (0:2)
2018710A1A1102 FC Dolany Slovan Černovír 2:1 (0:1)
2018710A1A1103 TJ Sigma Lutín FK Medlov 3:0 (2:0)
2018710A1A1104 13.10. 15:00 FC Hněvotín Tatran Litovel
2018710A1A1105 FK Jeseník SK Sulko Zábřeh 2:1 (2:1)
2018710A1A1106 FC Kralice na Hané Tatran Všechovice 2:3 (2:1)
2018710A1A1107 Sokol Velké Losiny 1.HFK Olomouc 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
2018710A1A1108 TJ Sokol Opatovice FK Šternberk 2:3 p. (2:2, 2:2 - 4:5)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A1201 FC Želatovice FK Šternberk 1:0 (0:0)
2018710A1A1202 1.HFK Olomouc TJ Sokol Opatovice 1:3 (0:3)
2018710A1A1203 Tatran Všechovice Sokol Velké Losiny 1:0 (0:0)
2018710A1A1204 SK Sulko Zábřeh FC Kralice na Hané 1:4 (0:1)
2018710A1A1205 20.10. 14:30 Tatran Litovel FK Jeseník 0:3 (0:0)
2018710A1A1206 FK Medlov FC Hněvotín
2018710A1A1207 Slovan Černovír TJ Sigma Lutín 3:5 (2:3)
2018710A1A1208 FK Mohelnice FC Dolany 4:3 (3:3)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A1301 FC Dolany FC Želatovice 2:3 p. (1:2, 2:2 - 0:3)
2018710A1A1302 TJ Sigma Lutín FK Mohelnice 4:2 (2:1)
2018710A1A1303 FC Hněvotín Slovan Černovír
2018710A1A1304 FK Jeseník FK Medlov 4:1 (2:1)
2018710A1A1305 27.10. 14:30 FC Kralice na Hané Tatran Litovel 3:2 (1:1)
2018710A1A1306 Sokol Velké Losiny SK Sulko Zábřeh 0:1 (0:0)
2018710A1A1307 TJ Sokol Opatovice Tatran Všechovice 2:3 p. (1:1, 2:2 - 2:4)
2018710A1A1308 FK Šternberk 1.HFK Olomouc 5:0 (1:0)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A1401 FC Želatovice 1.HFK Olomouc 3:0 (1:0)
2018710A1A1402 Tatran Všechovice FK Šternberk 2:1 (0:0)
2018710A1A1403 SK Sulko Zábřeh TJ Sokol Opatovice 3:1 (2:1)
2018710A1A1404 3.11. 14:00 Tatran Litovel Sokol Velké Losiny 2:1 (0:1)
2018710A1A1405 FK Medlov FC Kralice na Hané 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
2018710A1A1406 Slovan Černovír FK Jeseník 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
2018710A1A1407 FK Mohelnice FC Hněvotín
2018710A1A1408 FC Dolany TJ Sigma Lutín 1:2 (1:1)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A1501 TJ Sigma Lutín FC Želatovice 4:2 (2:1)
2018710A1A1502 FC Hněvotín FC Dolany p. (:, 1:1 - 3:4)
2018710A1A1503 FK Jeseník FK Mohelnice 1:4 (1:2)
2018710A1A1504 FC Kralice na Hané Slovan Černovír 2:3 p. (1:2, 2:2 - 4:5)
2018710A1A1505 Sokol Velké Losiny FK Medlov 0:1 (0:0)
2018710A1A1506 12.9. 16:00 TJ Sokol Opatovice Tatran Litovel 5:1 (1:1)
2018710A1A1507 FK Šternberk SK Sulko Zábřeh 2:0 (1:0)
2018710A1A1508 1.HFK Olomouc Tatran Všechovice 0:5 (0:2)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A1601 FC Želatovice Tatran Všechovice 2:1 p. (0:0, 1:1 - 5:4)
2018710A1A1602 1.HFK Olomouc SK Sulko Zábřeh 2:1 (2:0)
2018710A1A1603 11.11. 14:00 FK Šternberk Tatran Litovel 0:1 p. (0:0, 0:0 - 3:4)
2018710A1A1604 TJ Sokol Opatovice FK Medlov 2:1 p. (1:0, 1:1 - 5:4)
2018710A1A1605 Sokol Velké Losiny Slovan Černovír 8:1 (3:1)
2018710A1A1606 FC Kralice na Hané FK Mohelnice 1:6 (0:3)
2018710A1A1607 FK Jeseník FC Dolany 5:1 (0:1)
2018710A1A1608 FC Hněvotín TJ Sigma Lutín

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A1701 FC Hněvotín FC Želatovice
2018710A1A1702 TJ Sigma Lutín FK Jeseník 2:3 (2:2)
2018710A1A1703 FC Dolany FC Kralice na Hané 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
2018710A1A1704 FK Mohelnice Sokol Velké Losiny 5:4 (2:2)
2018710A1A1705 Slovan Černovír TJ Sokol Opatovice 3:2 p. (2:2, 2:2 - 5:4)
2018710A1A1706 FK Medlov FK Šternberk 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
2018710A1A1707 23.3. 15:00 Tatran Litovel 1.HFK Olomouc 0:1 (0:1)
2018710A1A1708 SK Sulko Zábřeh Tatran Všechovice 3:0 (1:0)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A1801 FC Želatovice SK Sulko Zábřeh 1:2 p. (1:0, 1:1 - 2:4)
2018710A1A1802 30.3. 15:00 Tatran Všechovice Tatran Litovel 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)
2018710A1A1803 1.HFK Olomouc FK Medlov 0:1 (0:0)
2018710A1A1804 FK Šternberk Slovan Černovír 2:0 (1:0)
2018710A1A1805 TJ Sokol Opatovice FK Mohelnice 1:2 (1:1)
2018710A1A1806 Sokol Velké Losiny FC Dolany 8:1 (3:1)
2018710A1A1807 FC Kralice na Hané TJ Sigma Lutín 2:3 p. (1:0, 2:2 - 0:3)
2018710A1A1808 FK Jeseník FC Hněvotín

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A1901 FK Jeseník FC Želatovice 4:0 (1:0)
2018710A1A1902 FC Hněvotín FC Kralice na Hané
2018710A1A1903 TJ Sigma Lutín Sokol Velké Losiny 3:1 (2:1)
2018710A1A1904 FC Dolany TJ Sokol Opatovice 2:3 p. (0:1, 2:2 - 3:4)
2018710A1A1905 FK Mohelnice FK Šternberk 1:2 (1:1)
2018710A1A1906 Slovan Černovír 1.HFK Olomouc 3:1 (2:1)
2018710A1A1907 FK Medlov Tatran Všechovice 1:2 p. (0:0, 1:1 - 6:7)
2018710A1A1908 6.4. 15:30 Tatran Litovel SK Sulko Zábřeh 1:0 (0:0)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A2001 13.4. 15:30 FC Želatovice Tatran Litovel 0:3 (0:1)
2018710A1A2002 SK Sulko Zábřeh FK Medlov 2:0 (1:0)
2018710A1A2003 Tatran Všechovice Slovan Černovír 5:1 (1:1)
2018710A1A2004 1.HFK Olomouc FK Mohelnice 2:0 (0:0)
2018710A1A2005 FK Šternberk FC Dolany 3:0 (0:0)
2018710A1A2006 TJ Sokol Opatovice TJ Sigma Lutín 0:5 (0:2)
2018710A1A2007 Sokol Velké Losiny FC Hněvotín
2018710A1A2008 FC Kralice na Hané FK Jeseník 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A2101 FC Kralice na Hané FC Želatovice 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)
2018710A1A2102 FK Jeseník Sokol Velké Losiny 3:2 p. (2:0, 2:2 - 5:5)
2018710A1A2103 FC Hněvotín TJ Sokol Opatovice
2018710A1A2104 TJ Sigma Lutín FK Šternberk 0:2 (0:0)
2018710A1A2105 FC Dolany 1.HFK Olomouc 1:2 (0:0)
2018710A1A2106 FK Mohelnice Tatran Všechovice 0:1 (0:0)
2018710A1A2107 Slovan Černovír SK Sulko Zábřeh 2:1 (1:1)
2018710A1A2108 21.4. 16:00 FK Medlov Tatran Litovel 3:0 (0:0)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A2201 FC Želatovice FK Medlov 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
2018710A1A2202 27.4. 16:00 Tatran Litovel Slovan Černovír 3:2 (2:2)
2018710A1A2203 SK Sulko Zábřeh FK Mohelnice 1:3 (1:1)
2018710A1A2204 Tatran Všechovice FC Dolany 2:0 (1:0)
2018710A1A2205 1.HFK Olomouc TJ Sigma Lutín 0:2 (0:0)
2018710A1A2206 FK Šternberk FC Hněvotín
2018710A1A2207 TJ Sokol Opatovice FK Jeseník 3:0 (1:0)
2018710A1A2208 Sokol Velké Losiny FC Kralice na Hané 5:2 (2:1)

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A2301 Sokol Velké Losiny FC Želatovice 6:0 (2:0)
2018710A1A2302 FC Kralice na Hané TJ Sokol Opatovice 2:0 (1:0)
2018710A1A2303 FK Jeseník FK Šternberk 0:3 (0:2)
2018710A1A2304 FC Hněvotín 1.HFK Olomouc
2018710A1A2305 TJ Sigma Lutín Tatran Všechovice 2:3 p. (1:0, 2:2 - 2:4)
2018710A1A2306 FC Dolany SK Sulko Zábřeh 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
2018710A1A2307 4.5. 16:30 FK Mohelnice Tatran Litovel 2:5 (0:3)
2018710A1A2308 Slovan Černovír FK Medlov 0:3 (0:1)

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A2401 FC Želatovice Slovan Černovír 2:3 p. (2:2, 2:2 - 4:5)
2018710A1A2402 FK Medlov FK Mohelnice 3:0 (2:0)
2018710A1A2403 11.5. 16:30 Tatran Litovel FC Dolany 3:0 (3:0)
2018710A1A2404 SK Sulko Zábřeh TJ Sigma Lutín 2:1 (1:1)
2018710A1A2405 Tatran Všechovice FC Hněvotín
2018710A1A2406 1.HFK Olomouc FK Jeseník 3:6 (3:3)
2018710A1A2407 FK Šternberk FC Kralice na Hané 2:0 (1:0)
2018710A1A2408 TJ Sokol Opatovice Sokol Velké Losiny 0:1 (0:0)

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A2501 TJ Sokol Opatovice FC Želatovice 4:2 (2:0)
2018710A1A2502 Sokol Velké Losiny FK Šternberk 2:1 (0:0)
2018710A1A2503 FC Kralice na Hané 1.HFK Olomouc 3:1 (3:1)
2018710A1A2504 FK Jeseník Tatran Všechovice 0:6 (0:4)
2018710A1A2505 FC Hněvotín SK Sulko Zábřeh
2018710A1A2506 19.5. 17:00 TJ Sigma Lutín Tatran Litovel 4:0 (2:0)
2018710A1A2507 FC Dolany FK Medlov 0:6 (0:5)
2018710A1A2508 FK Mohelnice Slovan Černovír 0:2 (0:0)

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A2601 FC Želatovice FK Mohelnice 0:1 (0:1)
2018710A1A2602 Slovan Černovír FC Dolany 0:2 (0:1)
2018710A1A2603 FK Medlov TJ Sigma Lutín 3:2 p. (1:1, 2:2 - 9:8)
2018710A1A2604 Tatran Litovel FC Hněvotín
2018710A1A2605 SK Sulko Zábřeh FK Jeseník 6:1 (2:0)
2018710A1A2606 Tatran Všechovice FC Kralice na Hané 6:1 (3:1)
2018710A1A2607 1.HFK Olomouc Sokol Velké Losiny 3:4 p. (1:1, 3:3 - 2:4)
2018710A1A2608 FK Šternberk TJ Sokol Opatovice 4:1 (0:0)

27. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A2701 FK Šternberk FC Želatovice 6:0 (1:0)
2018710A1A2702 TJ Sokol Opatovice 1.HFK Olomouc 1:0 (1:0)
2018710A1A2703 Sokol Velké Losiny Tatran Všechovice 2:4 (1:1)
2018710A1A2704 FC Kralice na Hané SK Sulko Zábřeh 1:0 (1:0)
2018710A1A2705 1.6. 17:00 FK Jeseník Tatran Litovel 4:3 p. (0:1, 3:3 - 4:3)
2018710A1A2706 FC Hněvotín FK Medlov
2018710A1A2707 TJ Sigma Lutín Slovan Černovír 3:0 (0:0)
2018710A1A2708 FC Dolany FK Mohelnice 0:3 (0:1)

28. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A2801 FC Želatovice FC Dolany 0:2 (0:1)
2018710A1A2802 FK Mohelnice TJ Sigma Lutín 1:3 (1:1)
2018710A1A2803 Slovan Černovír FC Hněvotín
2018710A1A2804 FK Medlov FK Jeseník 3:1 (1:1)
2018710A1A2805 8.6. 17:00 Tatran Litovel FC Kralice na Hané 1:0 (0:0)
2018710A1A2806 SK Sulko Zábřeh Sokol Velké Losiny 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
2018710A1A2807 Tatran Všechovice TJ Sokol Opatovice 1:3 (0:2)
2018710A1A2808 1.HFK Olomouc FK Šternberk 1:3 (1:1)

29. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A2901 1.HFK Olomouc FC Želatovice 3:2 p. (1:1, 2:2 - 5:4)
2018710A1A2902 FK Šternberk Tatran Všechovice 1:0 p. (0:0, 0:0 - 5:4)
2018710A1A2903 TJ Sokol Opatovice SK Sulko Zábřeh 0:4 (0:2)
2018710A1A2904 16.6. 17:00 Sokol Velké Losiny Tatran Litovel 3:0 (1:0)
2018710A1A2905 FC Kralice na Hané FK Medlov 0:3 (0:0)
2018710A1A2906 FK Jeseník Slovan Černovír 5:0 (2:0)
2018710A1A2907 FC Hněvotín FK Mohelnice
2018710A1A2908 TJ Sigma Lutín FC Dolany 4:0 (2:0)

30. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018710A1A3001 FC Želatovice TJ Sigma Lutín 0:2 (0:1)
2018710A1A3002 FC Dolany FC Hněvotín
2018710A1A3003 FK Mohelnice FK Jeseník 5:3 (1:2)
2018710A1A3004 Slovan Černovír FC Kralice na Hané 2:0 (0:0)
2018710A1A3005 FK Medlov Sokol Velké Losiny 5:1 (1:0)
2018710A1A3006 8.5. 16:30 Tatran Litovel TJ Sokol Opatovice 1:0 p. (0:0, 0:0 - 7:6)
2018710A1A3007 SK Sulko Zábřeh FK Šternberk 0:4 (0:1)
2018710A1A3008 Tatran Všechovice 1.HFK Olomouc 4:0 (1:0)

Utkání

Muži
8.8. D Bohuňovice
16.8. V Medlov
Starší­ dorost
5.9. D Bělkovice-Lašťany
Starší žáci
6.9. V Haňovice
Mladší žáci
6.9. D Bělkovice-Lašťany

Události

<<  <>  >>Srpen 2020
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: