Muži - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Clean4you krajský přebor muži (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A0101 FC Želatovice TJ Sokol Opatovice 4:2 (1:1)
2019710A1A0102 FK Jeseník SK Sulko Zábřeh 0:1 (0:1)
2019710A1A0103 Slovan Černovír FK Šternberk 3:1 (2:0)
2019710A1A0104 FK Mohelnice FK Medlov 2:1 (2:0)
2019710A1A0105 3.8. 17:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice 2:1 (0:1)
2019710A1A0106 Sokol Velké Losiny FC Kralice na Hané 5:0 (2:0)
2019710A1A0107 TJ Sigma Lutín FC Dolany 2:0 (1:0)
2019710A1A0108 Sokol Ústí SK Lipová 4:1 (1:0)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A0201 TJ Sokol Opatovice SK Lipová 1:3 (0:1)
2019710A1A0202 FC Dolany Sokol Ústí 0:4 (0:3)
2019710A1A0203 FC Kralice na Hané TJ Sigma Lutín 0:3 (0:1)
2019710A1A0204 Sokol Bohuňovice Sokol Velké Losiny 3:0 (1:0)
2019710A1A0205 11.8. 17:00 FK Medlov Tatran Litovel 2:1 (0:0)
2019710A1A0206 FK Šternberk FK Mohelnice 5:1 (3:0)
2019710A1A0207 SK Sulko Zábřeh Slovan Černovír 3:1 (2:0)
2019710A1A0208 FC Želatovice FK Jeseník 2:3 (1:2)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A0301 FK Jeseník TJ Sokol Opatovice 5:1 (3:1)
2019710A1A0302 Slovan Černovír FC Želatovice 2:3 p. (1:1, 2:2 - 4:5)
2019710A1A0303 FK Mohelnice SK Sulko Zábřeh 0:1 (0:1)
2019710A1A0304 17.8. 16:30 Tatran Litovel FK Šternberk 1:3 (0:0)
2019710A1A0305 Sokol Velké Losiny FK Medlov 0:2 (0:0)
2019710A1A0306 TJ Sigma Lutín Sokol Bohuňovice 0:1 (0:1)
2019710A1A0307 Sokol Ústí FC Kralice na Hané 2:0 (1:0)
2019710A1A0308 SK Lipová FC Dolany 4:0 (1:0)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A0401 TJ Sokol Opatovice FC Dolany 1:2 (0:0)
2019710A1A0402 FC Kralice na Hané SK Lipová 1:2 (0:1)
2019710A1A0403 Sokol Bohuňovice Sokol Ústí 5:1 (1:0)
2019710A1A0404 FK Medlov TJ Sigma Lutín 3:4 p. (1:0, 3:3 - 4:5)
2019710A1A0405 FK Šternberk Sokol Velké Losiny 1:0 (1:0)
2019710A1A0406 25.8. 16:30 SK Sulko Zábřeh Tatran Litovel 5:1 (1:1)
2019710A1A0407 FC Želatovice FK Mohelnice 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:3)
2019710A1A0408 FK Jeseník Slovan Černovír 4:0 (3:0)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A0501 Slovan Černovír TJ Sokol Opatovice 1:3 (1:1)
2019710A1A0502 FK Mohelnice FK Jeseník 3:1 (1:0)
2019710A1A0503 1.9. 16:00 Tatran Litovel FC Želatovice 2:1 (0:1)
2019710A1A0504 Sokol Velké Losiny SK Sulko Zábřeh 2:3 p. (1:1, 2:2 - 3:5)
2019710A1A0505 TJ Sigma Lutín FK Šternberk 2:4 (2:2)
2019710A1A0506 Sokol Ústí FK Medlov 1:3 (1:2)
2019710A1A0507 SK Lipová Sokol Bohuňovice 0:1 p. (0:0, 0:0 - 1:4)
2019710A1A0508 FC Dolany FC Kralice na Hané 1:2 p. (0:0, 1:1 - 4:5)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A0601 TJ Sokol Opatovice FC Kralice na Hané 4:3 p. (2:1, 3:3 - 3:0)
2019710A1A0602 Sokol Bohuňovice FC Dolany 3:0 (0:0)
2019710A1A0603 FK Medlov SK Lipová 2:1 (1:0)
2019710A1A0604 FK Šternberk Sokol Ústí 4:1 (2:0)
2019710A1A0605 SK Sulko Zábřeh TJ Sigma Lutín 4:0 (2:0)
2019710A1A0606 FC Želatovice Sokol Velké Losiny 4:3 p. (2:3, 3:3 - 4:2)
2019710A1A0607 7.9. 16:00 FK Jeseník Tatran Litovel 1:3 (0:2)
2019710A1A0608 Slovan Černovír FK Mohelnice 2:5 (2:3)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A0701 FK Mohelnice TJ Sokol Opatovice 3:0 (1:0)
2019710A1A0702 14.9. 16:00 Tatran Litovel Slovan Černovír 1:2 p. (1:0, 1:1 - 6:7)
2019710A1A0703 Sokol Velké Losiny FK Jeseník 2:4 (1:3)
2019710A1A0704 TJ Sigma Lutín FC Želatovice 4:1 (1:0)
2019710A1A0705 Sokol Ústí SK Sulko Zábřeh 3:0 (1:0)
2019710A1A0706 SK Lipová FK Šternberk 1:2 (1:1)
2019710A1A0707 FC Dolany FK Medlov 0:2 (0:1)
2019710A1A0708 FC Kralice na Hané Sokol Bohuňovice 3:2 (2:2)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A0801 TJ Sokol Opatovice Sokol Bohuňovice 1:5 (1:5)
2019710A1A0802 FK Medlov FC Kralice na Hané 6:0 (3:0)
2019710A1A0803 FK Šternberk FC Dolany 3:1 (2:0)
2019710A1A0804 SK Sulko Zábřeh SK Lipová 1:2 (1:2)
2019710A1A0805 FC Želatovice Sokol Ústí 0:1 (0:0)
2019710A1A0806 FK Jeseník TJ Sigma Lutín 3:0 (1:0)
2019710A1A0807 Slovan Černovír Sokol Velké Losiny 2:1 p. (1:0, 1:1 - 6:5)
2019710A1A0808 21.9. 15:30 FK Mohelnice Tatran Litovel 1:0 p. (0:0, 0:0 - 5:4)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A0901 28.9. 15:30 Tatran Litovel TJ Sokol Opatovice 2:0 (1:0)
2019710A1A0902 Sokol Velké Losiny FK Mohelnice 0:2 (0:1)
2019710A1A0903 TJ Sigma Lutín Slovan Černovír 6:0 (2:0)
2019710A1A0904 Sokol Ústí FK Jeseník 3:0 (2:0)
2019710A1A0905 SK Lipová FC Želatovice 3:1 (1:0)
2019710A1A0906 FC Dolany SK Sulko Zábřeh 0:1 p. (0:0, 0:0 - 8:9)
2019710A1A0907 FC Kralice na Hané FK Šternberk 0:3 (0:1)
2019710A1A0908 Sokol Bohuňovice FK Medlov 2:1 (1:0)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A1001 TJ Sokol Opatovice FK Medlov 0:2 (0:1)
2019710A1A1002 FK Šternberk Sokol Bohuňovice 4:0 (1:0)
2019710A1A1003 SK Sulko Zábřeh FC Kralice na Hané 2:0 (2:0)
2019710A1A1004 FC Želatovice FC Dolany 2:0 (1:0)
2019710A1A1005 FK Jeseník SK Lipová 2:3 (1:2)
2019710A1A1006 Slovan Černovír Sokol Ústí 2:5 (0:4)
2019710A1A1007 FK Mohelnice TJ Sigma Lutín 1:3 (0:2)
2019710A1A1008 5.10. 15:00 Tatran Litovel Sokol Velké Losiny 2:1 p. (0:0, 1:1 - 5:4)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A1101 Sokol Velké Losiny TJ Sokol Opatovice 4:1 (0:1)
2019710A1A1102 13.10. 15:00 TJ Sigma Lutín Tatran Litovel 0:1 (0:0)
2019710A1A1103 Sokol Ústí FK Mohelnice 2:4 (2:1)
2019710A1A1104 SK Lipová Slovan Černovír 2:1 (0:1)
2019710A1A1105 FC Dolany FK Jeseník 1:5 (1:3)
2019710A1A1106 FC Kralice na Hané FC Želatovice 2:1 (1:0)
2019710A1A1107 Sokol Bohuňovice SK Sulko Zábřeh 3:4 (1:2)
2019710A1A1108 FK Medlov FK Šternberk 0:2 (0:1)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A1201 TJ Sokol Opatovice FK Šternberk 1:6 (0:3)
2019710A1A1202 SK Sulko Zábřeh FK Medlov 3:4 p. (2:0, 3:3 - 1:3)
2019710A1A1203 FC Želatovice Sokol Bohuňovice 0:2 (0:1)
2019710A1A1204 FK Jeseník FC Kralice na Hané 1:0 (0:0)
2019710A1A1205 Slovan Černovír FC Dolany 4:0 (2:0)
2019710A1A1206 FK Mohelnice SK Lipová 4:2 (0:1)
2019710A1A1207 19.10. 14:30 Tatran Litovel Sokol Ústí 1:4 (0:1)
2019710A1A1208 Sokol Velké Losiny TJ Sigma Lutín 3:4 (3:2)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A1301 TJ Sigma Lutín TJ Sokol Opatovice 4:1 (2:1)
2019710A1A1302 Sokol Ústí Sokol Velké Losiny 2:1 p. (1:0, 1:1 - 4:3)
2019710A1A1303 27.10. 14:30 SK Lipová Tatran Litovel 3:2 p. (0:0, 2:2 - 4:3)
2019710A1A1304 FC Dolany FK Mohelnice 0:2 (0:0)
2019710A1A1305 FC Kralice na Hané Slovan Černovír 7:0 (3:0)
2019710A1A1306 Sokol Bohuňovice FK Jeseník 2:1 p. (0:1, 1:1 - 5:4)
2019710A1A1307 FK Medlov FC Želatovice 4:3 (1:2)
2019710A1A1308 FK Šternberk SK Sulko Zábřeh 3:2 (1:1)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A1401 TJ Sokol Opatovice SK Sulko Zábřeh 1:0 (0:0)
2019710A1A1402 FC Želatovice FK Šternberk 1:4 (0:0)
2019710A1A1403 FK Jeseník FK Medlov 1:2 (0:0)
2019710A1A1404 Slovan Černovír Sokol Bohuňovice 2:4 (1:3)
2019710A1A1405 FK Mohelnice FC Kralice na Hané 2:3 (0:1)
2019710A1A1406 2.11. 14:00 Tatran Litovel FC Dolany 3:0 (1:0)
2019710A1A1407 Sokol Velké Losiny SK Lipová 0:1 p. (0:0, 0:0 - 3:4)
2019710A1A1408 TJ Sigma Lutín Sokol Ústí 1:3 (1:1)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A1501 Sokol Ústí TJ Sokol Opatovice 5:1 (5:1)
2019710A1A1502 SK Lipová TJ Sigma Lutín 2:1 (2:1)
2019710A1A1503 FC Dolany Sokol Velké Losiny 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
2019710A1A1504 11.9. 16:00 FC Kralice na Hané Tatran Litovel 1:2 (1:1)
2019710A1A1505 Sokol Bohuňovice FK Mohelnice 3:2 p. (2:2, 2:2 - 5:4)
2019710A1A1506 FK Medlov Slovan Černovír 5:0 (5:0)
2019710A1A1507 FK Šternberk FK Jeseník 5:1 (5:1)
2019710A1A1508 SK Sulko Zábřeh FC Želatovice 1:3 (1:3)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A1601 TJ Sokol Opatovice FC Želatovice 1:2 p. (1:1, 1:1 - 5:6)
2019710A1A1602 SK Sulko Zábřeh FK Jeseník 3:1 (1:1)
2019710A1A1603 FK Šternberk Slovan Černovír 3:0 (2:0)
2019710A1A1604 FK Medlov FK Mohelnice 4:3 (1:0)
2019710A1A1605 10.11. 14:00 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel 2:3 (0:3)
2019710A1A1606 FC Kralice na Hané Sokol Velké Losiny 1:2 (0:0)
2019710A1A1607 FC Dolany TJ Sigma Lutín 0:2 (0:0)
2019710A1A1608 SK Lipová Sokol Ústí 3:2 p. (2:2, 2:2 - 6:5)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A1701 SK Lipová TJ Sokol Opatovice
2019710A1A1702 Sokol Ústí FC Dolany
2019710A1A1703 TJ Sigma Lutín FC Kralice na Hané
2019710A1A1704 Sokol Velké Losiny Sokol Bohuňovice
2019710A1A1705 21.3. 15:00 Tatran Litovel FK Medlov
2019710A1A1706 FK Mohelnice FK Šternberk
2019710A1A1707 Slovan Černovír SK Sulko Zábřeh
2019710A1A1708 FK Jeseník FC Želatovice

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A1801 TJ Sokol Opatovice FK Jeseník
2019710A1A1802 FC Želatovice Slovan Černovír
2019710A1A1803 SK Sulko Zábřeh FK Mohelnice
2019710A1A1804 29.3. 15:00 FK Šternberk Tatran Litovel
2019710A1A1805 FK Medlov Sokol Velké Losiny
2019710A1A1806 Sokol Bohuňovice TJ Sigma Lutín
2019710A1A1807 FC Kralice na Hané Sokol Ústí
2019710A1A1808 FC Dolany SK Lipová

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A1901 FC Dolany TJ Sokol Opatovice
2019710A1A1902 SK Lipová FC Kralice na Hané
2019710A1A1903 Sokol Ústí Sokol Bohuňovice
2019710A1A1904 TJ Sigma Lutín FK Medlov
2019710A1A1905 Sokol Velké Losiny FK Šternberk
2019710A1A1906 4.4. 15:30 Tatran Litovel SK Sulko Zábřeh
2019710A1A1907 FK Mohelnice FC Želatovice
2019710A1A1908 Slovan Černovír FK Jeseník

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A2001 TJ Sokol Opatovice Slovan Černovír
2019710A1A2002 FK Jeseník FK Mohelnice
2019710A1A2003 11.4. 15:30 FC Želatovice Tatran Litovel
2019710A1A2004 SK Sulko Zábřeh Sokol Velké Losiny
2019710A1A2005 FK Šternberk TJ Sigma Lutín
2019710A1A2006 FK Medlov Sokol Ústí
2019710A1A2007 Sokol Bohuňovice SK Lipová
2019710A1A2008 FC Kralice na Hané FC Dolany

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A2101 FC Kralice na Hané TJ Sokol Opatovice
2019710A1A2102 FC Dolany Sokol Bohuňovice
2019710A1A2103 SK Lipová FK Medlov
2019710A1A2104 Sokol Ústí FK Šternberk
2019710A1A2105 TJ Sigma Lutín SK Sulko Zábřeh
2019710A1A2106 Sokol Velké Losiny FC Želatovice
2019710A1A2107 18.4. 16:00 Tatran Litovel FK Jeseník
2019710A1A2108 FK Mohelnice Slovan Černovír

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A2201 TJ Sokol Opatovice FK Mohelnice
2019710A1A2202 26.4. 10:00 Slovan Černovír Tatran Litovel
2019710A1A2203 FK Jeseník Sokol Velké Losiny
2019710A1A2204 FC Želatovice TJ Sigma Lutín
2019710A1A2205 SK Sulko Zábřeh Sokol Ústí
2019710A1A2206 FK Šternberk SK Lipová
2019710A1A2207 FK Medlov FC Dolany
2019710A1A2208 Sokol Bohuňovice FC Kralice na Hané

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A2301 Sokol Bohuňovice TJ Sokol Opatovice
2019710A1A2302 FC Kralice na Hané FK Medlov
2019710A1A2303 FC Dolany FK Šternberk
2019710A1A2304 SK Lipová SK Sulko Zábřeh
2019710A1A2305 Sokol Ústí FC Želatovice
2019710A1A2306 TJ Sigma Lutín FK Jeseník
2019710A1A2307 Sokol Velké Losiny Slovan Černovír
2019710A1A2308 2.5. 16:30 Tatran Litovel FK Mohelnice

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A2401 10.5. 10:00 TJ Sokol Opatovice Tatran Litovel
2019710A1A2402 FK Mohelnice Sokol Velké Losiny
2019710A1A2403 Slovan Černovír TJ Sigma Lutín
2019710A1A2404 FK Jeseník Sokol Ústí
2019710A1A2405 FC Želatovice SK Lipová
2019710A1A2406 SK Sulko Zábřeh FC Dolany
2019710A1A2407 FK Šternberk FC Kralice na Hané
2019710A1A2408 FK Medlov Sokol Bohuňovice

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A2501 FK Medlov TJ Sokol Opatovice
2019710A1A2502 Sokol Bohuňovice FK Šternberk
2019710A1A2503 FC Kralice na Hané SK Sulko Zábřeh
2019710A1A2504 FC Dolany FC Želatovice
2019710A1A2505 SK Lipová FK Jeseník
2019710A1A2506 Sokol Ústí Slovan Černovír
2019710A1A2507 TJ Sigma Lutín FK Mohelnice
2019710A1A2508 17.5. 17:00 Sokol Velké Losiny Tatran Litovel

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A2601 TJ Sokol Opatovice Sokol Velké Losiny
2019710A1A2602 23.5. 17:00 Tatran Litovel TJ Sigma Lutín
2019710A1A2603 FK Mohelnice Sokol Ústí
2019710A1A2604 Slovan Černovír SK Lipová
2019710A1A2605 FK Jeseník FC Dolany
2019710A1A2606 FC Želatovice FC Kralice na Hané
2019710A1A2607 SK Sulko Zábřeh Sokol Bohuňovice
2019710A1A2608 FK Šternberk FK Medlov

27. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A2701 FK Šternberk TJ Sokol Opatovice
2019710A1A2702 FK Medlov SK Sulko Zábřeh
2019710A1A2703 Sokol Bohuňovice FC Želatovice
2019710A1A2704 FC Kralice na Hané FK Jeseník
2019710A1A2705 FC Dolany Slovan Černovír
2019710A1A2706 SK Lipová FK Mohelnice
2019710A1A2707 31.5. 17:00 Sokol Ústí Tatran Litovel
2019710A1A2708 TJ Sigma Lutín Sokol Velké Losiny

28. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A2801 TJ Sokol Opatovice TJ Sigma Lutín
2019710A1A2802 Sokol Velké Losiny Sokol Ústí
2019710A1A2803 6.6. 17:00 Tatran Litovel SK Lipová
2019710A1A2804 FK Mohelnice FC Dolany
2019710A1A2805 Slovan Černovír FC Kralice na Hané
2019710A1A2806 FK Jeseník Sokol Bohuňovice
2019710A1A2807 FC Želatovice FK Medlov
2019710A1A2808 SK Sulko Zábřeh FK Šternberk

29. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A2901 SK Sulko Zábřeh TJ Sokol Opatovice
2019710A1A2902 FK Šternberk FC Želatovice
2019710A1A2903 FK Medlov FK Jeseník
2019710A1A2904 Sokol Bohuňovice Slovan Černovír
2019710A1A2905 FC Kralice na Hané FK Mohelnice
2019710A1A2906 14.6. 17:00 FC Dolany Tatran Litovel
2019710A1A2907 SK Lipová Sokol Velké Losiny
2019710A1A2908 Sokol Ústí TJ Sigma Lutín

30. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019710A1A3001 TJ Sokol Opatovice Sokol Ústí
2019710A1A3002 TJ Sigma Lutín SK Lipová
2019710A1A3003 Sokol Velké Losiny FC Dolany
2019710A1A3004 6.5. 16:30 Tatran Litovel FC Kralice na Hané
2019710A1A3005 FK Mohelnice Sokol Bohuňovice
2019710A1A3006 Slovan Černovír FK Medlov
2019710A1A3007 FK Jeseník FK Šternberk
2019710A1A3008 FC Želatovice SK Sulko Zábřeh

Události

<<  <>  >>Září 2020
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: