Starší­ dorost - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

II. třída dorostu (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A0101 Libina-Troubelice Příkazy-Náklo
2019712C1A0102 Sokol Pňovice Grygov-Brodek u Př.
2019712C1A0103 Tršice-Velký Újezd SK Bělkovice-Lašťany
2019712C1A0104 7.6. 10:00 Drahanovice-Náměšť Tatran Litovel
2019712C1A0105 Lutín-Slatinice FK Hlubočky

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A0201 Příkazy-Náklo FK Hlubočky
2019712C1A0202 13.6. 10:30 Tatran Litovel Lutín-Slatinice
2019712C1A0203 SK Bělkovice-Lašťany Drahanovice-Náměšť
2019712C1A0204 Grygov-Brodek u Př. Tršice-Velký Újezd
2019712C1A0205 Libina-Troubelice Sokol Pňovice

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A0301 Sokol Pňovice Příkazy-Náklo
2019712C1A0302 Tršice-Velký Újezd Libina-Troubelice
2019712C1A0303 Drahanovice-Náměšť Grygov-Brodek u Př.
2019712C1A0304 Lutín-Slatinice SK Bělkovice-Lašťany
2019712C1A0305 20.6. 10:00 FK Hlubočky Tatran Litovel

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A0401 25.8. 10:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 0:4 (0:1)
2019712C1A0402 SK Bělkovice-Lašťany FK Hlubočky 2:2 p. (2:1, 2:2 - 3:4)
2019712C1A0403 Grygov-Brodek u Př. Lutín-Slatinice 0:4 (0:2)
2019712C1A0404 Libina-Troubelice Drahanovice-Náměšť 3:0 (1:0)
2019712C1A0405 Sokol Pňovice Tršice-Velký Újezd 0:6 (0:6)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A0501 Tršice-Velký Újezd Příkazy-Náklo 4:2 (1:1)
2019712C1A0502 Drahanovice-Náměšť Sokol Pňovice 6:3 (3:2)
2019712C1A0503 Lutín-Slatinice Libina-Troubelice 1:2 (1:1)
2019712C1A0504 FK Hlubočky Grygov-Brodek u Př. 2:1 (0:0)
2019712C1A0505 31.8. 09:45 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany 2:1 (1:0)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A0601 Příkazy-Náklo SK Bělkovice-Lašťany 2:1 (1:0)
2019712C1A0602 7.9. 13:30 Grygov-Brodek u Př. Tatran Litovel 2:1 (0:0)
2019712C1A0603 Libina-Troubelice FK Hlubočky 0:1 (0:1)
2019712C1A0604 Sokol Pňovice Lutín-Slatinice 0:5 (0:2)
2019712C1A0605 Tršice-Velký Újezd Drahanovice-Náměšť 9:3 (4:2)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A0701 Drahanovice-Náměšť Příkazy-Náklo 1:2 (1:0)
2019712C1A0702 Lutín-Slatinice Tršice-Velký Újezd 3:0 (1:0)
2019712C1A0703 FK Hlubočky Sokol Pňovice 14:0 (6:0)
2019712C1A0704 14.9. 10:00 Tatran Litovel Libina-Troubelice 6:2 (2:1)
2019712C1A0705 SK Bělkovice-Lašťany Grygov-Brodek u Př. 2:0 (1:0)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A0801 Příkazy-Náklo Grygov-Brodek u Př. 2:1 (1:0)
2019712C1A0802 Libina-Troubelice SK Bělkovice-Lašťany 1:6 (1:3)
2019712C1A0803 22.9. 10:00 Sokol Pňovice Tatran Litovel 0:3 (0:3)
2019712C1A0804 Tršice-Velký Újezd FK Hlubočky 6:2 (4:1)
2019712C1A0805 Drahanovice-Náměšť Lutín-Slatinice 4:4 p. (3:2, 4:4 - 2:3)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A0901 Lutín-Slatinice Příkazy-Náklo 1:4 (1:4)
2019712C1A0902 FK Hlubočky Drahanovice-Náměšť 6:0 (2:0)
2019712C1A0903 28.9. 10:00 Tatran Litovel Tršice-Velký Újezd 3:6 (2:2)
2019712C1A0904 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Pňovice 10:1 (5:0)
2019712C1A0905 Grygov-Brodek u Př. Libina-Troubelice 1:1 p. (1:0, 1:1 - 3:4)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A1001 Příkazy-Náklo Libina-Troubelice 4:1 (2:1)
2019712C1A1002 Grygov-Brodek u Př. Sokol Pňovice 5:0 (2:0)
2019712C1A1003 SK Bělkovice-Lašťany Tršice-Velký Újezd 7:0 (2:0)
2019712C1A1004 5.10. 10:00 Tatran Litovel Drahanovice-Náměšť 5:0 (3:0)
2019712C1A1005 FK Hlubočky Lutín-Slatinice 4:1 (3:0)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A1101 FK Hlubočky Příkazy-Náklo 4:1 (1:0)
2019712C1A1102 12.10. 11:30 Lutín-Slatinice Tatran Litovel 1:1 p. (0:0, 1:1 - 3:1)
2019712C1A1103 Drahanovice-Náměšť SK Bělkovice-Lašťany 1:5 (0:1)
2019712C1A1104 Tršice-Velký Újezd Grygov-Brodek u Př. 1:2 (0:2)
2019712C1A1105 Sokol Pňovice Libina-Troubelice 2:2 p. (0:2, 2:2 - 3:4)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A1201 Příkazy-Náklo Sokol Pňovice 15:0 (8:0)
2019712C1A1202 Libina-Troubelice Tršice-Velký Újezd 0:1 (0:0)
2019712C1A1203 Grygov-Brodek u Př. Drahanovice-Náměšť 1:1 p. (1:0, 1:1 - 1:3)
2019712C1A1204 SK Bělkovice-Lašťany Lutín-Slatinice 4:0 (3:0)
2019712C1A1205 19.10. 10:00 Tatran Litovel FK Hlubočky 2:0 (0:0)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A1301 27.10. 10:00 Tatran Litovel Příkazy-Náklo 2:0 (1:0)
2019712C1A1302 FK Hlubočky SK Bělkovice-Lašťany 2:1 (1:1)
2019712C1A1303 Lutín-Slatinice Grygov-Brodek u Př. 2:0 (1:0)
2019712C1A1304 Drahanovice-Náměšť Libina-Troubelice 1:4 (1:2)
2019712C1A1305 Tršice-Velký Újezd Sokol Pňovice 6:3 (1:3)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A1401 Příkazy-Náklo Tršice-Velký Újezd 4:0 (1:0)
2019712C1A1402 Sokol Pňovice Drahanovice-Náměšť 0:1 (0:1)
2019712C1A1403 Libina-Troubelice Lutín-Slatinice 3:0 (2:0)
2019712C1A1404 Grygov-Brodek u Př. FK Hlubočky 2:1 (1:1)
2019712C1A1405 2.11. 10:00 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel 0:2 (0:1)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A1501 SK Bělkovice-Lašťany Příkazy-Náklo 3:3 p. (1:2, 3:3 - 4:3)
2019712C1A1502 16.11. 10:00 Tatran Litovel Grygov-Brodek u Př. 3:1 (1:0)
2019712C1A1503 FK Hlubočky Libina-Troubelice 2:2 p. (0:1, 2:2 - 5:6)
2019712C1A1504 Lutín-Slatinice Sokol Pňovice 5:0 (2:0)
2019712C1A1505 Drahanovice-Náměšť Tršice-Velký Újezd 0:3 (0:3)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A1601 Příkazy-Náklo Drahanovice-Náměšť 10:1 (7:0)
2019712C1A1602 Tršice-Velký Újezd Lutín-Slatinice 3:0 (1:0)
2019712C1A1603 Sokol Pňovice FK Hlubočky 1:5 (1:1)
2019712C1A1604 10.11. Libina-Troubelice Tatran Litovel 4:3 (3:1)
2019712C1A1605 Grygov-Brodek u Př. SK Bělkovice-Lašťany 5:0 (3:0)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A1701 Grygov-Brodek u Př. Příkazy-Náklo
2019712C1A1702 SK Bělkovice-Lašťany Libina-Troubelice
2019712C1A1703 21.3. 12:30 Tatran Litovel Sokol Pňovice
2019712C1A1704 FK Hlubočky Tršice-Velký Újezd
2019712C1A1705 Lutín-Slatinice Drahanovice-Náměšť

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A1801 Příkazy-Náklo Lutín-Slatinice
2019712C1A1802 Drahanovice-Náměšť FK Hlubočky
2019712C1A1803 28.3. 10:00 Tršice-Velký Újezd Tatran Litovel
2019712C1A1804 Sokol Pňovice SK Bělkovice-Lašťany
2019712C1A1805 Libina-Troubelice Grygov-Brodek u Př.

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A1901 Libina-Troubelice Příkazy-Náklo
2019712C1A1902 Sokol Pňovice Grygov-Brodek u Př.
2019712C1A1903 Tršice-Velký Újezd SK Bělkovice-Lašťany
2019712C1A1904 5.4. 13:00 Drahanovice-Náměšť Tatran Litovel
2019712C1A1905 Lutín-Slatinice FK Hlubočky

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A2001 Příkazy-Náklo FK Hlubočky
2019712C1A2002 11.4. 09:00 Tatran Litovel Lutín-Slatinice
2019712C1A2003 SK Bělkovice-Lašťany Drahanovice-Náměšť
2019712C1A2004 Grygov-Brodek u Př. Tršice-Velký Újezd
2019712C1A2005 Libina-Troubelice Sokol Pňovice

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A2101 Sokol Pňovice Příkazy-Náklo
2019712C1A2102 Tršice-Velký Újezd Libina-Troubelice
2019712C1A2103 Drahanovice-Náměšť Grygov-Brodek u Př.
2019712C1A2104 Lutín-Slatinice SK Bělkovice-Lašťany
2019712C1A2105 18.4. 13:30 FK Hlubočky Tatran Litovel

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A2201 26.4. 10:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel
2019712C1A2202 SK Bělkovice-Lašťany FK Hlubočky
2019712C1A2203 Grygov-Brodek u Př. Lutín-Slatinice
2019712C1A2204 Libina-Troubelice Drahanovice-Náměšť
2019712C1A2205 Sokol Pňovice Tršice-Velký Újezd

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A2301 Tršice-Velký Újezd Příkazy-Náklo
2019712C1A2302 Drahanovice-Náměšť Sokol Pňovice
2019712C1A2303 Lutín-Slatinice Libina-Troubelice
2019712C1A2304 FK Hlubočky Grygov-Brodek u Př.
2019712C1A2305 2.5. 10:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A2401 Příkazy-Náklo SK Bělkovice-Lašťany
2019712C1A2402 9.5. 10:00 Grygov-Brodek u Př. Tatran Litovel
2019712C1A2403 Libina-Troubelice FK Hlubočky
2019712C1A2404 Sokol Pňovice Lutín-Slatinice
2019712C1A2405 Tršice-Velký Újezd Drahanovice-Náměšť

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A2501 Drahanovice-Náměšť Příkazy-Náklo
2019712C1A2502 Lutín-Slatinice Tršice-Velký Újezd
2019712C1A2503 FK Hlubočky Sokol Pňovice
2019712C1A2504 16.5. 10:30 Tatran Litovel Libina-Troubelice
2019712C1A2505 SK Bělkovice-Lašťany Grygov-Brodek u Př.

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A2601 Příkazy-Náklo Grygov-Brodek u Př.
2019712C1A2602 Libina-Troubelice SK Bělkovice-Lašťany
2019712C1A2603 24.5. 11:00 Sokol Pňovice Tatran Litovel
2019712C1A2604 Tršice-Velký Újezd FK Hlubočky
2019712C1A2605 Drahanovice-Náměšť Lutín-Slatinice

27. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2019712C1A2701 Lutín-Slatinice Příkazy-Náklo
2019712C1A2702 FK Hlubočky Drahanovice-Náměšť
2019712C1A2703 30.5. 10:30 Tatran Litovel Tršice-Velký Újezd
2019712C1A2704 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Pňovice
2019712C1A2705 Grygov-Brodek u Př. Libina-Troubelice

Utkání

Muži
23.5. D Lutín
31.5. V Ústí
Starší­ dorost
24.5. V Pňovice
30.5. D Tršice-Velký Újezd
Starší žáci
2.11. D Šternberk 10:0
Mladší žáci
2.11. D Příkazy-Náklo 3:4

Události

<<  <>  >>Květen 2020
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: