Starší­ dorost - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

II. třída dorostu (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A0101 Kostelec na Hané volno - NEPLATNÝ TÝM
2018712C1A0102 FC Dolany Sokol Velký Újezd 4:1 (1:0)
2018712C1A0103 27.4. 13:00 Tatran Litovel Slatinice-Lutín 2:3 (2:1)
2018712C1A0104 Příkazy-Náklo Drahanovice-Náměšť 6:1 (2:0)
2018712C1A0105 SK Bělkovice-Lašťany FK Hlubočky 2:1 (1:0)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A0201 volno - NEPLATNÝ TÝM FK Hlubočky
2018712C1A0202 Drahanovice-Náměšť SK Bělkovice-Lašťany 2:2 p. (1:1, 2:2 - 4:3)
2018712C1A0203 Slatinice-Lutín Příkazy-Náklo 2:3 (1:0)
2018712C1A0204 1.5. 17:30 Sokol Velký Újezd Tatran Litovel 1:1 p. (0:0, 1:1 - 7:6)
2018712C1A0205 Kostelec na Hané FC Dolany 0:1 (0:0)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A0301 FC Dolany volno - NEPLATNÝ TÝM
2018712C1A0302 4.5. 10:00 Tatran Litovel Kostelec na Hané 0:2 (0:0)
2018712C1A0303 Příkazy-Náklo Sokol Velký Újezd
2018712C1A0304 SK Bělkovice-Lašťany Slatinice-Lutín
2018712C1A0305 FK Hlubočky Drahanovice-Náměšť

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A0401 volno - NEPLATNÝ TÝM Drahanovice-Náměšť
2018712C1A0402 Slatinice-Lutín FK Hlubočky 12:3 (4:1)
2018712C1A0403 Sokol Velký Újezd SK Bělkovice-Lašťany 3:1 (1:0)
2018712C1A0404 Kostelec na Hané Příkazy-Náklo 0:1 (0:1)
2018712C1A0405 25.8. 16:30 FC Dolany Tatran Litovel 8:1 (5:0)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A0501 1.9. Tatran Litovel volno - NEPLATNÝ TÝM
2018712C1A0502 Příkazy-Náklo FC Dolany 1:3 (1:2)
2018712C1A0503 SK Bělkovice-Lašťany Kostelec na Hané 1:2 p. (1:1, 1:1 - 4:5)
2018712C1A0504 FK Hlubočky Sokol Velký Újezd 0:6 (0:0)
2018712C1A0505 Drahanovice-Náměšť Slatinice-Lutín 0:6 (0:1)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A0601 volno - NEPLATNÝ TÝM Slatinice-Lutín
2018712C1A0602 Sokol Velký Újezd Drahanovice-Náměšť 6:1 (2:0)
2018712C1A0603 Kostelec na Hané FK Hlubočky 7:0 (4:0)
2018712C1A0604 FC Dolany SK Bělkovice-Lašťany 4:0 (2:0)
2018712C1A0605 8.9. 13:15 Tatran Litovel Příkazy-Náklo 4:0 (2:0)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A0701 Příkazy-Náklo volno - NEPLATNÝ TÝM
2018712C1A0702 15.9. 15:30 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel 2:0 (1:0)
2018712C1A0703 FK Hlubočky FC Dolany 1:11 (0:5)
2018712C1A0704 Drahanovice-Náměšť Kostelec na Hané 1:5 (0:4)
2018712C1A0705 Slatinice-Lutín Sokol Velký Újezd 2:1 (2:1)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A0801 volno - NEPLATNÝ TÝM Sokol Velký Újezd
2018712C1A0802 Kostelec na Hané Slatinice-Lutín 0:3 (0:0)
2018712C1A0803 FC Dolany Drahanovice-Náměšť 9:0 (6:0)
2018712C1A0804 22.9. 12:45 Tatran Litovel FK Hlubočky 8:0 (3:0)
2018712C1A0805 Příkazy-Náklo SK Bělkovice-Lašťany 4:2 (1:2)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A0901 SK Bělkovice-Lašťany volno - NEPLATNÝ TÝM
2018712C1A0902 FK Hlubočky Příkazy-Náklo 1:9 (0:6)
2018712C1A0903 30.9. 13:00 Drahanovice-Náměšť Tatran Litovel 1:3 (0:2)
2018712C1A0904 Slatinice-Lutín FC Dolany 3:6 (1:3)
2018712C1A0905 Sokol Velký Újezd Kostelec na Hané 3:0 (2:0)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A1001 volno - NEPLATNÝ TÝM Kostelec na Hané
2018712C1A1002 Sokol Velký Újezd FC Dolany 3:2 p. (1:1, 2:2 - 4:3)
2018712C1A1003 6.10. 12:45 Slatinice-Lutín Tatran Litovel 2:1 p. (0:1, 1:1 - 5:3)
2018712C1A1004 Drahanovice-Náměšť Příkazy-Náklo 1:8 (0:3)
2018712C1A1005 FK Hlubočky SK Bělkovice-Lašťany 1:7 (1:4)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A1101 FK Hlubočky volno - NEPLATNÝ TÝM
2018712C1A1102 SK Bělkovice-Lašťany Drahanovice-Náměšť 4:2 (2:0)
2018712C1A1103 Příkazy-Náklo Slatinice-Lutín 4:2 (0:2)
2018712C1A1104 13.10. 10:00 Tatran Litovel Sokol Velký Újezd 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
2018712C1A1105 FC Dolany Kostelec na Hané 2:3 p. (2:1, 2:2 - 3:4)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A1201 volno - NEPLATNÝ TÝM FC Dolany
2018712C1A1202 21.10. 10:00 Kostelec na Hané Tatran Litovel 3:1 (2:0)
2018712C1A1203 Sokol Velký Újezd Příkazy-Náklo 1:2 p. (1:0, 1:1 - 4:5)
2018712C1A1204 Slatinice-Lutín SK Bělkovice-Lašťany 0:1 (0:1)
2018712C1A1205 Drahanovice-Náměšť FK Hlubočky 1:0 p. (0:0, 0:0 - 4:3)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A1301 Drahanovice-Náměšť volno - NEPLATNÝ TÝM
2018712C1A1302 FK Hlubočky Slatinice-Lutín 2:3 p. (1:0, 2:2 - 2:4)
2018712C1A1303 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Velký Újezd 2:4 (0:3)
2018712C1A1304 Příkazy-Náklo Kostelec na Hané 3:1 (0:1)
2018712C1A1305 27.10. 10:00 Tatran Litovel FC Dolany 2:1 p. (0:1, 1:1 - 4:1)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A1401 3.11. volno - NEPLATNÝ TÝM Tatran Litovel
2018712C1A1402 FC Dolany Příkazy-Náklo 2:0 (1:0)
2018712C1A1403 Kostelec na Hané SK Bělkovice-Lašťany 1:2 (0:2)
2018712C1A1404 Sokol Velký Újezd FK Hlubočky 1:0 (0:0)
2018712C1A1405 Slatinice-Lutín Drahanovice-Náměšť 2:1 p. (1:0, 1:1 - 5:4)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A1501 Slatinice-Lutín volno - NEPLATNÝ TÝM
2018712C1A1502 Drahanovice-Náměšť Sokol Velký Újezd 3:5 (1:2)
2018712C1A1503 FK Hlubočky Kostelec na Hané 1:5 (0:1)
2018712C1A1504 SK Bělkovice-Lašťany FC Dolany 2:1 (0:0)
2018712C1A1505 21.4. 10:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 2:3 (1:1)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A1601 volno - NEPLATNÝ TÝM Příkazy-Náklo
2018712C1A1602 30.3. 10:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany 4:0 (2:0)
2018712C1A1603 FC Dolany FK Hlubočky 2:0 (0:0)
2018712C1A1604 Kostelec na Hané Drahanovice-Náměšť 8:0 (4:0)
2018712C1A1605 Sokol Velký Újezd Slatinice-Lutín 3:5 (2:3)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A1701 Sokol Velký Újezd volno - NEPLATNÝ TÝM
2018712C1A1702 Slatinice-Lutín Kostelec na Hané 3:2 (1:2)
2018712C1A1703 Drahanovice-Náměšť FC Dolany 0:8 (0:1)
2018712C1A1704 6.4. 10:00 FK Hlubočky Tatran Litovel 1:3 (0:1)
2018712C1A1705 SK Bělkovice-Lašťany Příkazy-Náklo 2:1 (1:0)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2018712C1A1801 volno - NEPLATNÝ TÝM SK Bělkovice-Lašťany
2018712C1A1802 Příkazy-Náklo FK Hlubočky 12:0 (5:0)
2018712C1A1803 13.4. 10:00 Tatran Litovel Drahanovice-Náměšť 3:1 (1:0)
2018712C1A1804 FC Dolany Slatinice-Lutín 2:0 (2:0)
2018712C1A1805 Kostelec na Hané Sokol Velký Újezd 3:0 (1:0)

Utkání

Muži
8.8. D Bohuňovice 1:2
16.8. V Medlov
Starší­ dorost
5.9. D Bělkovice-Lašťany
Starší žáci
6.9. V Haňovice
Mladší žáci
6.9. D Bělkovice-Lašťany

Události

<<  <>  >>Srpen 2020
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: