HFK Olomouc B - TJ Tatran Litovel 1:3 (1:0)

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: Jsem šťastný, že jsme v rámci krajského přeboru mohli zavítat do tak krásného areálu, jakým disponuje Holice. Myslím, že výsledek tak nějak odpovídá i dění na hřišti. Do poločasu byl mladý a běhavý tým Holice nebezpečnější, jejich kolmé přihrávky za obranu pořádně provětraly naše krajní obránce. My jsme hrozili převážně ze standartek, většinu našich střel stihl soupeř zablokovat či srazit na roh. Bohužel pak přišel opět gól do šatny, kdy sérii chyb obránců završilo i zaváhání brankáře, který však jinak chytal spolehlivě. V poločase jsme si něco řekli,navíc hned v úvodu druhé půle odvedl dobrou práci Navrátil a vyrovnávací branka nám dodala více odvahy i sebevědomí. Soupeř naopak od té doby ztrácel čím dál více půdu pod nohama. Výsledkem byly další dvě pěkné branky, které nám přinesly první důležité vítězství a body do tabulky. Pro psychiku mužstva to bylo nesmírně cenné vítězství. V úterý odehrajeme pohárové utkání v Příkazích a zahrají si chlapci, kteří doposud kryli záda základní jedenáctce. Za svůj přístup si to zaslouží.

Po brance do šatny v prvním poločase jsme předvedli obrat zápasu a po brankách Šroma z penalty, naší nové posily Michaela Tomance a Svaťu Bohanose vezeme z Holice cenné tři body.

Statistiky, branky a sestava z dnešního utkání: HFK Olomouc - Tatran Litovel 1:3

V úterý odehrajeme utkání Hanáckého poháru proti Příkazím. Výkop je naplánován na 17:30 v Příkazích.

Další mistrovské utkání odehrajeme na domácím hřišti z důvodu víkendové svatby jednoho z hráčů netradičně v pátek 17.8. v 17:30 na Tatraně. Soupeřem nám bude mužstvo Všechovic.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní