TJ Slovan Černovír - TJ Tatran Litovel 2:0 (1:0)

Nedělní dopolední utkání skončilo i přes naši územní převahu vítězstvím soupeře, který byl mnohem efektivnější v šancích.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta:

Další prohra mě mrzí, byl to poměrně důležitý zápas tzv.o šest bodů, ale je důležité umět prohru přijmout. Soupeř vyhrál zaslouženě, vytvořil si více brankových příležitostí a výborně bránil. My jsme hráli v první půli myslím slušný fotbal a soupeři se herně vyrovnali, ale ve druhém poločase jsme na výkon z prvního poločasu už nenavázali a o nějakém vytvoření si tlaku ve snaze o vyrovnání vůbec nelze mluvit. Nasazení hráčům moc vytknout nemůžu, ale chybí nám kvalitnější řešení finální fáze. Není náhoda, že jsme snad v posledních pěti zápasech ze hry nevstřelili branku. Vzhledem k tomu, že pak vzadu povětšinou nějakou chybu vyrobíme a v téhle kvalitní soutěži soupeři mají kvalitní hráče, kteří nás dovedou potrestat, jsou výsledky jaké jsou. Přesto svým hráčům věřím, vidím na nich, že jim to není jedno, věřím, že se výsledkově zvedneme. Zároveň bych chtěl vyzvednout přínos Petra Dragona a Vojty Nakládala.

Sestava a statistika zde: Černovír -  Litovel 2:0.

O další body do tabulky budeme mít možnost zabojovat na domácím hřišti proti Mohelnici. Utkání začne v sobotu 22.9. od 15:30 na Tatraně.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní