TJ Tatran Litovel - FK Jeseník 0:3 (0:0)

Zapsal pan Blažek: Litovel nastoupila do utkání bez pěti hráčů základní sestavy(Miklánek, Šrom, Bednář,Krátký, Navrátil). To její hru samozřejmě poznamenalo, ale hráči dobře bojovali a po prvním poločase drželi naději na dobrý výsledek.Bohužel se o něj připravili svými vlastními chybami a hostům to hodně usnadnili!

Ti měli první možnost již ve 3.min.,ale Karakasidis z trestného kopu poslal míč nad branku. Dobrou šanci měl také v 11.min. Bříza a brankář Nakládal měl co dělat, aby míč vyškrábl na rohový kop. Blízko brance byli hosté i v 17.min., kdy Čep vykopával míč z brankové čáry!Po dvaceti minutách vystrčila růžky i Litovel. Ve 22.min. si na centr Juráše naběhl Tomanec a hlavou mířil jen těsně vedle branky. V 36.min. kopal Kvapil tři rohové kopy za sebou a u toho posledního stálo štěstí na straně hostí, když
míč jen těsně minul branku. Hned o tři minuty později hlavičkoval po tr. kopu Kvapila jen těsně nad branku Jindra. Tři minuty před koncem poločasu parádně z 25 m vypálil Heinz, ale Pastucha dokázal míč vytlačit na roh!

Druhý poločas začal pro domácí nešťastně. Po velké minele Juráše ve 48.min. zblízka trefil Kysela a Tatran to potom musel více otevřít. To se mu stalo osudným v 69.minutě. Opět po chybě šel Jeseník dva na jednoho a střelec Woitek poslal hosty do vedení o dvě branky. V 76.min. mohl domácím vykřesat naději střídající Vaněk, který se překvapivě dostal do šance, ale Pastucha jeho nedůraznou střelu vyrazil. Definitivní výsledek hosté stanovili dvě minuty před koncem. Brejk dvojice hráčů zakončil opět Woitek, ale jestli to bylo z ofsajdu se již nikdo nedoví.

V pořadí čtrnáctý zápas podzimní části soutěže odehrajeme v sobotu 27.10. na půdě Kralic. Výkop je naplánován na 14:30.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní