FC Kralice na Hané - TJ Tatran Litovel 3:2 (1:1)

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: Na mužstvu leží deka určité tíhy zodpovědnosti, nelze mu vytknout snahu nebo nasazení, ale opakuje se nám zápas co zápas to samé. Místo abychom v poločase vedli 3:1, nastoupíme do druhé půle a záhy je to 1:3. Dovolím si tvrdit, že herně za soupeři nezaostáváme, ale produktivita nás sráží, do toho umožnime soupeři skórovat až příliš snadno.

Přesto jsem na hráčích, kteří dnes k utkání jeli, v kabině i na hřišti viděl, že chtějí situaci zlomit, že jim neni lhostejná. Za to jim moc děkuji. Tohle mužstvo má na mnohem lepší výsledky, které když ve svém snažení vytrvá, dříve či později přijdou. Musí ale zůstat pohromadě a držet při sobě, ať už u toho budu já, či kdokoliv jiný, kdo by dokázal litovelskemu mužstvu pomoct k lepším výsledkům, kluci si je zaslouží.

Sestava a statistiky dnešního utkání: FC Kralice na Hané - TJ Tatran Litovel 3:2 (1:1)

Poslední domácí utkání podzimní části sezóny odehrajeme na Tatraně v sobotu 3.11. od 14:00 proti Velkým Losinám.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní