FK Šternberk - TJ Tatran Litovel 0:0, 3:4 na penalty

Z předehrávky jarního kola ve Šternberku si odvážíme dva body za vítězství po penaltách!
Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta:

Pro nás jsou to dnes "zlaté" dva body. Nám vyšel první poločas a soupeře, který nás na jaře vyškolil 4:0, jsme v něm do šancí vůbec nepouštěli, sami pak měli po standardní situaci k brance po nastřeleném břevně i trochu blíže, ale vzhledem k průběhu druhé půle jsme za dva body všichni moc rádi. V té nám dělali domácí především díky šikovným Togelovi a Hustému obrovské problémy, i přes to, že měli po vyloučení o hráče méně. V tu chvíli se projevovala kvalita Šternberka, nám chyběl v tu chvíli někdo, kdo by hru uklidnil a dal jí řád.

Bez inkasované branky jsme pak přežili hlavně díky výborné formě brankáře Nakládala, který nás dnes výrazně podržel a dal tak zapomenout na zaváhání z Hněvotína. Trochu mě mrzí, že jsem dnes v druhé půli lépe nereagoval na dění na hřišti, střídání dnes byla taková zmatečná, ale ty body, které jsme dnes vysloveně ukopali, mi jakýkoliv smutek vynahrazují. Bude se nám přezimovávat mnohem klidněji.

Sestava a statistika ze zápasu zde: FK Šternberk - TJ Tatran Litovel 0:0, 3:4 na penalty.

Fotogalerie ze zápasu: Fotogalerie.

Po důležitých 5 bodech z posledních dvou zápasů přezimujeme v tabulce na 12. místě se ziskem 17 bodů. Kolik bodů nám schází do klidného středu tabulky nebo na čelo se můžete přesvědčit zde : Tabulka krajského přeboru po podzimní části soutěže.

Zajímá-li vás, kolik kdo odehrál minut, kolik dal gólů nebo nasbíral karet, navštivte naši statistiku: Statistika mužů po podzimu.

Děkujeme vám všem za projevenou přízeň a návštěvu našich zápasů! V jarní části soutěže se budeme snažit přinést vám více radosti ze hry i výsledků, a to především na domácím hřišti, kde se nám často nevedlo tak, jak bychom si my i vy představovali. Sledujte naše stránky pro novinky ze zimní přípravy!

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní