TJ Tatran Litovel - FC Kralice na Hané 1:0 (0:0)

V posledním domácím zápase sezóny jsme byli po celou dobu zápasu aktivnějším týmem. Tempu zápasu neprospělo ani teplo ani defenzivní taktika hostů. Kralice pečlivě bránily na vlastní polovině. Nebezpečné pak byly zejména z brejkových situaci, které se jim ale nepodařilo využít. Branku se dlouho nedařilo vstřelit ani nám, když jsme k tomu měli několik zajímavých příležitostí. Rozhodující moment přišel 10 minut před koncem zápasu, kdy se Jindrovi podařilo vrátit míč ze standardní situace zpět před branku, kde ho do odkryté klece dopravil Baránek.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta:

"Sehráli jsme zápas s historicky nejčastěji hrajícím týmem krajský přebor, co se týká odehraných ročníků v této soutěži. Na zápase, či spíše na soupeři bylo znát, že už mu příliš o moc nejde a my jsme se tomu zhruba po třiceti dobře odehraných minutách trochu přizpůsobili. Náš klíčový hráč měl navíc v týdnu náročný program a my i díky tomu postupem času spíše ztráceli půdu pod nohama, než že bychom oslabeného soupeře doráželi víc a víc. Hosté to ve středu dobře zahustili a nám se hra po stranách moc nevedla. A když se přeci jen něco povedlo, míč přeskočil prázdnou bránu...

Celkově jsem ale spokojen, i tohle hubené vítězství potvrdilo zlepšenou jarní formu, na to, jak neustále po celé jaro hýbeme se sestavou. Do utkání navíc premiérově zasáhl i další dorostenec, který málem i vstoupil do dějin vstřelenou brankou. Myslím, že můžeme být spokojeni."

Sestava a statistika z dnešního utkání TJ Tatran Litovel - FC Kralice na Hané 1:0.

Poslední mistrovské utkání této sezóny odehrajeme na půdě Velkých Losin v sobotu 15. 6. 2019 od 10:30.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní