SK Sulko Zábřeh - TJ Tatran Litovel 5:1 (1:1)

Ve čtvrtém kole jsme Zábřehu podlehli 1:5. Vyrovnaný první poločas nabídl dvě penaltové situace, po jedné na každé straně. Za Litovel byl úspěšným střelcem Martin Jindra, za hosty pak netradičně brankář Toman. Druhý poločas nám vůbec nevyšel, opět jsme inkasovali hned ve 2. minutě druhého poločasu a poté dostali další tři góly. Šanci napravit tento výsledek budeme mít za týden doma proti Želatovicím. Důležitá informace - utkání je přeloženo na neděli 1.9. od 16:00.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: Výsledek dnešního utkání je pro mě velkým zklamáním. I přes různé absence a změny v sestavě jsme měli na to v Zábřehu bodovat, šancí jsme si na to vytvořili dost, ale zatím co domácí s nimi naložili excelentně, my je zahodili a tím vyšla celá naše snaha vniveč.

Výsledek je krutý, ale historie se neptá. Domácím jsme naivním a zbytečným faulem v šestnáctce darovali vyrovnání, v druhém poločase jsme pak nezachytili úvod a nedůsledným bráněním soupeři notně usnadnili cestu za dalšími třemi body. Za stavu 3:1 jsme se ještě mohli vrátit do zápasu, ale znovu zůstalo jen u šance, kterou prostě musíme dávat.

Chyby si řekneme, budeme na nich na tréninku pracovat, ale dokud nebude přístup všech k mistrovskému zápasu stoprocentní a zodpovědný, vychází celá ta tréninková snaha vniveč.

Sestava a statistika z utkání SK Sulko Zábřeh - TJ Tatran Litovel 5:1.

V dalším kole Krajského přeboru se představíme opět na domácím hřišti a to v přeloženém termínu v neděli 1.9. od 16:00 na Tatraně.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní