TJ Tatran Litovel - TJ Slovan Černovír 1:1 (1:0), 6:7 na penalty

Utkání se lámalo na koncích obou poločasů. Zatímco na konci toho prvního se podařilo vstřelit branku Petru Dragonovi,  soupeř nám to oplatil stejnou mincí před koncem druhého poločasu a utkání tak po remízovém stavu 1:1 dospělo do penalt. V nich byli šťastnější hosté a připsali si bonusový bod do tabulky. Musela o něm však rozhodnout až sedmá série pokutových kopů.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: Abych řekl pravdu,tak mě tentokráte mnohem více trápí zdravotní stav většiny hráčů, než dnešní výsledek. Nemam ve zvyku se vymlouvat na absence hráčů, ale pokud se ke zraněnemu Barankovi, Navratilovi, Bohanosovi, Jurasovi, Kneblovi, pridal neste nemocný Bednář, během zápasu pak Srom a Dragon a na dovolenou odjel Jindra, spolu s tím,že pod praskama hraje Tomanec a zranění omezovalo i Přikryla, tak je to, že jsme měli pár minut od čtvrtého vítězství v řadě, malý zázrak.

Druhý poločas byl spíše boj, hráli v něm i kluci, které jsem sháněl hodinu pred zápasem. Škoda břevna, taky sporné situace v hostující šestnáctce, kdy i pomezni signalizoval penaltu, myslím, že stav 2:0 bychom už ubojovali.

Kazdopadne v celkovém kontextu jsme z posledních čtyř zápasu a maximálnímu možnému zisku 12-ti bodů, získali deset. Jsem za to rád a je to moc dobře především kvůli tomu, že v následujících zápasech nemůžeme počítat s většinou ofenzivnich hráčů.

Jinak musím poděkovat těm pár lidem, jako je můj táta či pan Blažek, kteří dokážou s publika kluky slovem povzbudit, kéž by se takových našlo víc.

Sestava a statistika z utkání TJ Tatran Litovel - TJ Slovan Černovír

V dalším kole Krajského přeboru zajíždíme v sobotu 21.9. do Mohelnice, kde začne zápas v 15:30.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní