Sigma Lutín - TJ Tatran Litovel 0:1 (0:0)

Do Lutína jsme jeli v kombinované sestavě a s jedním dorostencem v sestavě. Zápas jsme zvládli skvělým týmovým organizovaným výkonem a poctivou prací každého hráče pro tým. Rozhodující branku utkání vstřelil v 54. minutě zápasu Martin Jindra.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: Musím přiznat, že jsem dnes před zápasem v jakýkoliv bodový zisk moc nevěřil. K dlouhodobým marodům přibyly další omluvenky a tak jsme znovu vzali zavděk pomoci z dorostu v podobě Míšu Knebla a poprvé si zahrál v základu odchovanec Tom Laža.

Poslední dva výsledky Lutína budily respekt, dnes ale neměla Sigma svůj den a my toho dokonale využili. Jednalo se celkově myslím o vyrovnaný zápas, kdy domácí měli mírnou převahu až cirka v posledních dvaceti minutách, kdy byli blízko vyrovnání především při šanci kanonýra Lose, který trestuhodně přestřelil z bezprostřední blízkosti.

Otázkou však také je, jak by se utkání vyvíjelo, kdyby proměnili velikou příležitost v samotném úvodu utkání. Takhle nám bez inkasovaného gólu stále žila naděje na body a mí hráči ji srdnatým výkonem živili do poslední minuty, včetně čtyřminutového nastavení. Byl to z naší strany bojovný výkon, jsem moc rád, že u nás nedošlo k nějakému bodovému uspokojení a hráči se k tomu postavili zodpovědně, byť byli někteří limitováni zraněním.

Chtěli jsme být nebezpeční ze standartních situací, to se nám poměrně dařilo a z jedné z nich se i prosadili gólově. Další tentokráte venkovní body mi udělaly obrovskou radost, myslím, že jsme nimi skvěle uctili památku pana Malíka, který naše zápasy pravidelně navštěvoval. Vezeme se na určité vlně, je jasné, že to tak nebude donekonečna, ale hráči momentálně  zaslouží veliké uznání za to,co tomu obětují.

Sestava a statistika z utkání Sigma Lutín - TJ Tatran Litovel 0:1 (0:0).

V následujícím mistrovském utkání se představíme opět na domácím hřišti a to v sobotu 19.10.2019 od 14:30 proti Sokolu Ústí, které do Krajského přeboru sestoupilo z Divize.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní