TJ Tatran Litovel - Sokol Ústí 1:4 (0:1)

Po prvním poločase jsme prohrávali 0:1, na začátku druhého se nám ale podařilo vyrovnat. Soupeř se však brzy opět dostal do vedení a v závěru zápasu přidal další dvě branky. Tímto zápasem tak skončila lichotivá osmizápasová série, během které jsme se soupeřem neprohráli v základní hrací době a z každého zápasu si tak odnesli minimálně bod.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: Cením si, že jsme odehráli poměrně vyrovnanou partii se silným soupeřem. Ústí je hodně ofenzivně laděný tým a věděl jsem, že naši obranu prověří mnohem více než předchozí soupeři. Donutili nás bohužel k chybám, které dokázal i potrestat.

I přesto, že že tomu výsledek moc nenasvědčuje, myslím, že jsme i tak měli šanci nějaký ten bod urvat. Bohužel nám dnes trochu chybělo i to tolik potřebné štěstí a několikrát jsme nastřelili tyč. Myslím, že vyrovnat Honza Baránek na 2:2, bylo by to ještě zajímavé. Je mi ho trochu líto, protože si branku zasloužil, jelikož podal na hrotu vynikající výkon.

Nebyl jsem naopak moc spokojený s podporou střeďáku útočníků a celkovým důrazem při zahrávání standartek. Chyboval jsem dnes i já, protože se střídáním spokojený nejsem a například Juráš ukázal za pár minut, že mohl být v tomto zápase mnohem větším přínosem, než mohl za pár minut stihnout. Přesto považuji naší dnešní porážku za tu, po které můžou hráči  odejít ze hřiště se vztyčenou hlavou.

Sestava a statistika z utkání TJ Tatran Litovel - Sokol Ústí 1:4.

V následujícím 13. kole Krajského přeboru se představíme na půdě nováčka z Lipové, který do soutěže postoupil z 1.A třídy. Nachází se o jedno místo nad námi na 7. příčce se ziskem 25 bodů, tři body před námi. Utkání začne v neděli 27. 10. 2019 od 14:30.