TJ Tatran Litovel - FC Dolany 3:0 (1:0)

Poslední domácí utkání před zimní pauzou jsme zvládli a potěšili tak naše diváky. Do vedení jsme se dostali už ve 2. minutě, kdy po signálu z rohu uklidil míč pod břevno Petr Dragon. Další branku přidal v druhém poločase hlavou Michal Tomanec a třetí těsně před koncem zápasu také hlavou Honza Baránek.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: "Myslím, že výsledek odpovídá dění na hřišti. Do utkání jsme skvěle vstoupili, Dragi se po návratu do sestavy hned v úvodu prosadil i gólově a myslím, že to bylo takové zadostiučinění za trpělivost.

V úvodu jsme hráli slušně, postupně se však dravost ze hřiště vytrácela a trošku jsme se soupeři přizpůsobili. Dolany rozhodně nehráli odevzdaně, do poslední chvíle se snažili alespoň o korekci výsledku. I druhá naše branka padla po standartce, které se tak dnes pod výsledek významně podepsaly.

Jsem rád, že nám dodala určité uklidnění a na hřiště tak mohli v klidu nastoupit i hráči připravení dnes v rolích náhradníků. Kdy jsem jich měl naposledy k dispozici tolik už si popravdě nevzpomínám, snad v prvním kole. Je to opravdu zvláštní sezóna, kdy jednou chybí i deset hráčů a za 14 dní se vám nevejdou ani kluci na soupisku k utkání.

V závěru jsme přidali ještě třetí branku, po pěti změnách v sestavě a poměrně rozkouskovaném druhém poločase jsem i za to rád. Přes všechny ty půlroční zdravotní patálie, co nás provázeli jsme zvládli zakončit podzim tříbodově a to je důležité. Dosažený počet bodů nás drží na dostřel vysněných míst v tabulce, s dostatečným odstupem od pásma sestupu.

To, že jsme" bodoví sousedé" s mužstvy jako Lutín, Mohelnice, Zábřeh či Jeseník, je pro mě obrovské zadostiučinění. Litovel získala zpět ztracený respekt, za to si všech hráčů, bez kterých by to nešlo, moc vážím. Do Bohuňovic na předehrávku fotbalového jara pojedeme s čistou hlavou, s pokorou, jde o nováčka, který prožívá v krajském přeboru nadmíru povedenou sezónu a těší se pěkné divácké podpoře. Svou kůži přesto neprodáme lacino ani tentokrát."

Sestava a statistika z utkání TJ Tatran Litovel - FC Dolany 3:0 (1:0).

V posledním zápase před zimní přestávkou se představíme na půdě Bohuňovic, které jsme v prvním kole v létě porazili 2:1. Utkání má naplánovaný začátek na neděli 10.11. od 14:00. Zda se utkání odehraje a v jakém termínu ale ještě budeme informovat.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní