TJ Tatran Litovel - FK Medlov 3:4 (2:2)

Krásný přátelský zápas s Medlovem nakonec skončil lépe pro hosty, kteří zvítězili 4:3. Ofenzivní utkání však mohlo klidně skončit také opačně, když bylo na obou stranách spousta šancí a Petr Dragon neproměnil pokutový kop. Na branky bohaté utkání vidělo na tribunách velké množství fanoušků, kterým děkujeme za návštěvu.

Branky: Dragon, Bohanos, Knebl

Sestava: Nakládal - Kvapil, Jindra, Šrom, Tomanec - Šana, P. Heinz, L. Heinz, Bohanos, Kučera - Dragon

Střídali: Knebl, Krátký, Vaca

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta:

"Dnešní utkání nebylo nijak extra svázané taktikou a na výsledku se to projevilo. Padlo hodně gólů a diváci museli odcházet spokojení. Za sebe jsem rád, že jsem se dožil toho, že v Litovli přišlo na přátelský fotbal stejně lidí jako třeba na házenou. Všem divákům díky, potvrzuje se, že "dolní "hřiště má své kouzlo a možná by nebylo od věci zde hrát i mistrovské zápasy.

Myslím si, že jsme ani dnes nepodali špatný výkon, zejména v prvním poločase tam bylo spousta pěkných záběhů za obranu, kterým občas chyběla trochu lepší přihrávka či lepší zakončení. Výsledkově se však utkání lámalo v úvodu druhé půle, do které jsme měli po trochu delší přestávce lepší vstup i díky střídajícímu Kneblovi, který tam udělal pěkný vítr. Odskočit v tu chvíli na rozdíl dvou branek, věřím, že bychom už utkání úspěšně dotáhli do vítězného konce.

Ke konci zápasu pak už šel náš výkon trochu dolů, někteří už toho měli dost. Škoda, že si nemohli užít tohle utkání někteří, co nemohli nastoupit, zvládli bychom to pak možná i v závěru lépe. Přeci jen třeba Dostál, Navrátil, Bednář a Baránek jsou ofenzivní hráči, kteří by oživení a kvalitu na hřiště přinesli.

Vzadu se to také docela protočilo, vzhledem k tomu, že musel ještě do poločasu plnit pracovní povinnosti stoper Jindra. Na druhou stranu zaskakující Krátký odvedl dobrou poctivou práci a svoje si odehrál. Až se uzdraví Miklánek, bude i zde dobrá konkurence a možnost obranu ještě více vyztužit.

V čem si myslím, že byl markantní rozdíl a na čem budeme muset hodně zapracovat, jsou standardní situace. Zatímco soupeř nás z nich nekompromisně vytrestal, my jsme byli v jejich využívání úplně jaloví. Přetaženými rohy na nikoho počínaje, přes stržené či nad břevno poslané přímé kopy, pokutovým kopem konče.

V kvalitě hráčů či předvedené hře jsem na hřišti rozdíl neviděl a že by si hráči něco extra darovali, i vzhledem k několika uděleným kartám také ne, což je pozitivní, jelikož jsme narazili na přední celek krajského přeboru.

Závěrem, kdyby to tu náhodou četli, mi dovolte poděkovat panu Jindrovi staršímu i mladšímu a panu Blažkovi za pomoc se zpravodaji, které jsme zkusili po mnoha letech oživit. Pak Binimu a Simče za pomoc s jejich prodejem. Myslím, že to bylo příjemné oživení stejně jako poločasový pohled na ty malé sportující ratolesti a jejich rodiče. Díky taky tátovi, že v dnešní těžké době pro jakéhokoliv sponzora daroval pět cen do tomboly a k tomu ještě přinesl flašku do obou kabin a děckám co dohráli porozdával čokolády. Klobouk dolů."

Příští týden odehrajeme další utkání, tentokrát proti Července. O přesném termínu vás budeme ještě informovat.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní