SK Sulko Zábřeh - TJ Tatran Litovel 5:1 (3:0)

Utkání v Zábřehu nám výsledkově vůbec nevyšlo a prohráli jsme 5:1. Soupeř o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, kdy dal v úvodních 10 minutách dva góly a před přestávkou přidal třetí z penalty. Z naší strany svoují brankou pouze korigoval vedení domácích Petr Dragon.

Sestava a statistika z utkání: SK Sulko Zábřeh - TJ Tatran Litovel 5:1

Hodnocení trenéra Kohouta: "Domácí se velmi dobře rehabilitovali po vysoké porážce v Mohelnici, zatímco my jsme od samého úvodu tahali za kratší konec provazu. Byl tam cítit rozdíl v rychlosti, domácí měli kvalitnější kombinaci i lepší pohyb. Větší kvalitu i na lavce a narozdíl od nás jistě i kompletní dresy a trenky...

Ten úvod jsme nezachytili, to domácí posadilo na koně a nám naopak sebralo jakékoliv sebevědomí, abychom 300 divákům předvedli lepší představení.

Kdyby přišel do půle kontaktní gól, mohli jsme utkání ještě zdramatizovat, ale místo toho přišla do šatny penalta, jakou bych sice v životě nepískl, ale třeba si ji rozhodčí obhájí s tím, že tam kontakt byl...

Ve druhé půli už nebylo co ztratit, ještě jsme s tím chtěli něco udělat, ale přišla krásně sehraná brejková situace, kdy jsem po brance Lukáše Oklešťka zatleskal i já. Následně se utkání po prostřídání na obou stranách spíše dohrávalo a na obou stranách mohlo padnout branek ještě více než jen po jedné.

Zranění domácího hráče mě mrzí, přeji mu brzké uzdravení, bohužel podobné situace z prvních tří kol důvěrně známe.

Musím přiznat, že jsem měl po covidové pauze o kvalitu krajského přeboru obavy, ale ukazuje se, že jsem se spletl.

Domácím gratuluji k zaslouženému vítězství, byli lepší a měli i větší kvalitu na trenérském postu.

Pro mě osobně byl dnes moc příjemný pocit poslat alespoň na pár minut svého syna, ať může zakusit atmosféru této kvalitní soutěže před více než 300 diváky. Bude to pro něj dobrá zkušenost. "

Fotky i více podrobností o utkání najdete v článku olomouckého deníku na této adrese: Zábřeh dal doma pětku Litovli, výhru zaplatil škaredým zraněním

Na domácím hřišti se představíme znovu v sobotu 28. 8. 2021 proti Želatovicím. Utkání začne v 16:30. Za dva týdny odehrajeme další kolo v sobotu 4. 9. 2021 od 16:00 v Jeseníku.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní