Mladši benjamínci - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Mladší benjamínci - 1

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Medlov Sokol Vilémov 6:11 (3:7)
1.9. 10:00 Tatran Litovel Příkazy-Náklo 2:1 (1:0)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Vilémov Příkazy-Náklo 13:0 (8:0)
1.9. 10:00 FK Medlov Tatran Litovel 12:1 (7:0)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.9. 10:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 0:14 (0:9)
Příkazy-Náklo FK Medlov 1:15 (0:8)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Vilémov FK Medlov 6:10 (0:0)
9.9. 13:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 7:5 (0:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo Sokol Vilémov 1:6 (0:0)
9.9. 13:00 Tatran Litovel FK Medlov 0:19 (0:0)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.9. 13:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 14:1 (0:0)
FK Medlov Příkazy-Náklo 16:1 (0:0)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Medlov Sokol Vilémov 3:7 (1:4)
15.9. 12:30 Tatran Litovel Příkazy-Náklo 3:5 (1:3)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Vilémov Příkazy-Náklo 10:3 (4:2)
15.9. 12:30 FK Medlov Tatran Litovel 16:1 (12:0)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.9. 12:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 1:16 (0:11)
Příkazy-Náklo FK Medlov 3:10 (0:3)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Vilémov FK Medlov 9:6 (5:4)
23.9. 10:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 8:1 (4:0)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo Sokol Vilémov 5:10 (3:5)
23.9. 10:00 Tatran Litovel FK Medlov 3:16 (0:6)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 10:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 12:1 (6:1)
FK Medlov Příkazy-Náklo 10:5 (2:3)

Mladší benjamínci - 2

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.9. 09:30 Uničov Tatran Litovel 4:4 (3:-12)
1.OMK Šternberk Sokol Újezd u Uničova 2:6 (0:3)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.9. 09:30 Tatran Litovel Sokol Újezd u Uničova 7:2 (3:1)
Uničov 1.OMK Šternberk 13:2 (6:1)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.9. 09:30 1.OMK Šternberk Tatran Litovel 0:10 (1:5)
Sokol Újezd u Uničova Uničov 1:8 (0:3)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.10. 13:00 Tatran Litovel Uničov 7:2 (0:0)
Sokol Újezd u Uničova 1.OMK Šternberk 8:8 (0:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.10. 13:00 Sokol Újezd u Uničova Tatran Litovel 2:4 (0:0)
1.OMK Šternberk Uničov 2:9 (0:0)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.10. 13:00 Tatran Litovel 1.OMK Šternberk 4:3 (0:0)
Uničov Sokol Újezd u Uničova 7:4 (0:0)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.10. 09:30 Uničov Tatran Litovel 2:5 (1:2)
1.OMK Šternberk Sokol Újezd u Uničova 2:13 (1:7)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.10. 09:30 Tatran Litovel Sokol Újezd u Uničova 8:2 (4:0)
Uničov 1.OMK Šternberk 9:2 (4:2)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.10. 09:30 1.OMK Šternberk Tatran Litovel 0:6 (0:3)
Sokol Újezd u Uničova Uničov 6:9 (3:5)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 09:30 Tatran Litovel Uničov 4:5 (0:0)
Sokol Újezd u Uničova 1.OMK Šternberk 3:9 (0:0)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 09:30 Sokol Újezd u Uničova Tatran Litovel 3:4 (0:0)
1.OMK Šternberk Uničov 6:10 (0:0)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 09:30 Tatran Litovel 1.OMK Šternberk 5:3 (0:0)
Uničov Sokol Újezd u Uničova 7:3 (0:0)

Mladší benjamínci BML 11-DJ

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.5. 14:00 Uničov FK Sigma Hodolany
18.5. 14:00 Velký Týnec Tatran Litovel

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.5. 14:00 FK Sigma Hodolany Velký Týnec
18.5. 14:00 Sokol Doloplazy Uničov

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.5. 14:00 Velký Týnec Sokol Doloplazy
18.5. 14:00 Tatran Litovel FK Sigma Hodolany

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.5. 14:00 Sokol Doloplazy Tatran Litovel
18.5. 14:00 Uničov Velký Týnec

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.5. 14:00 Tatran Litovel Uničov
18.5. 14:00 FK Sigma Hodolany Sokol Doloplazy

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.5. 13:30 FK Sigma Hodolany Uničov
26.5. 13:30 Tatran Litovel Velký Týnec

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.5. 13:30 Velký Týnec FK Sigma Hodolany
26.5. 13:30 Uničov Sokol Doloplazy

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.5. 13:30 Sokol Doloplazy Velký Týnec
26.5. 13:30 FK Sigma Hodolany Tatran Litovel

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.5. 13:30 Tatran Litovel Sokol Doloplazy
26.5. 13:30 Velký Týnec Uničov

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.5. 13:30 Uničov Tatran Litovel
26.5. 13:30 Sokol Doloplazy FK Sigma Hodolany

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.6. 10:00 Uničov FK Sigma Hodolany
2.6. 10:00 Velký Týnec Tatran Litovel

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.6. 10:00 FK Sigma Hodolany Velký Týnec
2.6. 10:00 Sokol Doloplazy Uničov

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.6. 10:00 Velký Týnec Sokol Doloplazy
2.6. 10:00 Tatran Litovel FK Sigma Hodolany

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.6. 10:00 Sokol Doloplazy Tatran Litovel
2.6. 10:00 Uničov Velký Týnec

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.6. 10:00 Tatran Litovel Uničov
2.6. 10:00 FK Sigma Hodolany Sokol Doloplazy

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.6. 13:00 FK Sigma Hodolany Uničov
9.6. 13:00 Tatran Litovel Velký Týnec

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.6. 13:00 Velký Týnec FK Sigma Hodolany
9.6. 13:00 Uničov Sokol Doloplazy

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.6. 13:00 Sokol Doloplazy Velký Týnec
9.6. 13:00 FK Sigma Hodolany Tatran Litovel

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.6. 13:00 Tatran Litovel Sokol Doloplazy
9.6. 13:00 Velký Týnec Uničov

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.6. 13:00 Uničov Tatran Litovel
9.6. 13:00 Sokol Doloplazy FK Sigma Hodolany

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.6. 13:00 Uničov FK Sigma Hodolany
15.6. 13:00 Velký Týnec Tatran Litovel

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.6. 13:00 FK Sigma Hodolany Velký Týnec
15.6. 13:00 Sokol Doloplazy Uničov

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.6. 13:00 Velký Týnec Sokol Doloplazy
15.6. 13:00 Tatran Litovel FK Sigma Hodolany

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.6. 13:00 Sokol Doloplazy Tatran Litovel
15.6. 13:00 Uničov Velký Týnec

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.6. 13:00 Tatran Litovel Uničov
15.6. 13:00 FK Sigma Hodolany Sokol Doloplazy

Události

<<  <>  >>Červen 2019
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: