Mladší žáci - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

II. třída ml. žáků - Olomouc, sk. D

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Pňovice Olešnice 4:1 (3:1)
SK Haňovice Sokol Náklo 0:8 (0:3)
3.9. 10:00 Troubelice Tatran Litovel 1:1 p. (0:1, 1:1 - 3:4)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.9. 09:00 Olešnice Tatran Litovel 0:9 (0:4)
Sokol Náklo Troubelice 4:2 (3:1)
Sokol Pňovice SK Haňovice 3:0 (1:0)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Haňovice Olešnice 12:0 (4:0)
Troubelice Sokol Pňovice 3:1 (2:1)
26.9. 16:30 Tatran Litovel Sokol Náklo 1:3 (1:2)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Olešnice Sokol Náklo 0:14 (0:6)
23.9. 13:30 Sokol Pňovice Tatran Litovel 0:3 (0:1)
SK Haňovice Troubelice 0:6 (0:3)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Troubelice Olešnice 6:0 (2:0)
30.9. 10:15 Tatran Litovel SK Haňovice 4:1 (1:0)
Sokol Náklo Sokol Pňovice 6:0 (4:0)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Olešnice Sokol Pňovice 1:6 (0:3)
Sokol Náklo SK Haňovice 12:2 (2:1)
7.10. 10:00 Tatran Litovel Troubelice 1:2 (1:2)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 10:00 Tatran Litovel Olešnice 9:1 (4:0)
Troubelice Sokol Náklo 1:6 (1:2)
SK Haňovice Sokol Pňovice 4:0 (3:0)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Olešnice SK Haňovice 1:2 (0:2)
Sokol Pňovice Troubelice 2:2 p. (1:2, 2:2 - 3:2)
21.10. 10:30 Sokol Náklo Tatran Litovel 2:1 (1:1)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Náklo Olešnice 10:0 (3:0)
11.11. 10:00 Tatran Litovel Sokol Pňovice 3:0 (1:0)
Troubelice SK Haňovice 5:0 (2:0)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Olešnice Troubelice 0:3 (0:1)
4.11. 11:45 SK Haňovice Tatran Litovel 0:6 (0:3)
Sokol Pňovice Sokol Náklo 0:2 (0:0)

Okresní přebor - ŽML - sk. B

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.OMK Šternberk Troubelice 6:8 (2:6)
7.4. 10:00 Tatran Litovel Sigma Lutín 1:0 (0:0)
Chválkovice Velký Týnec 1:2 (0:1)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Troubelice Velký Týnec 1:6 (0:3)
Sigma Lutín Chválkovice 3:2 (2:0)
14.4. 10:00 1.OMK Šternberk Tatran Litovel 1:1 p. (0:1, 1:1 - 4:3)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.4. 09:00 Tatran Litovel Troubelice 2:1 p. (1:0, 1:1 - 13:12)
Chválkovice 1.OMK Šternberk 8:2 (8:2)
Velký Týnec Sigma Lutín 4:2 (2:1)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Troubelice Sigma Lutín 4:5 (1:3)
1.OMK Šternberk Velký Týnec 1:9 (0:5)
28.4. 09:00 Tatran Litovel Chválkovice 2:3 (2:2)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Chválkovice Troubelice 5:4 (3:3)
8.5. 10:00 Velký Týnec Tatran Litovel 4:1 (2:0)
Sigma Lutín 1.OMK Šternberk 5:3 (2:1)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Troubelice 1.OMK Šternberk 0:7 (0:4)
13.5. 11:30 Sigma Lutín Tatran Litovel 6:8 (4:5)
Velký Týnec Chválkovice 2:0 (1:0)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Velký Týnec Troubelice 5:0 (3:0)
Chválkovice Sigma Lutín 6:3 (2:0)
19.5. 09:30 Tatran Litovel 1.OMK Šternberk 2:1 (2:1)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.5. 10:00 Troubelice Tatran Litovel
1.OMK Šternberk Chválkovice
Sigma Lutín Velký Týnec

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sigma Lutín Troubelice
Velký Týnec 1.OMK Šternberk
3.6. 12:30 Chválkovice Tatran Litovel

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Troubelice Chválkovice
9.6. 09:30 Tatran Litovel Velký Týnec
1.OMK Šternberk Sigma Lutín

Události

<<  <>  >>Květen 2018
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: