Muži - utkání 2012/2013

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Olomoucký krajský přebor

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.8. 16:30 Jiskra Oskava FC Želatovice 3:1 (0:1)
11.8. 16:30 FC Kralice na Hané Sokol Konice 0:2 (0:1)
11.8. 10:15 Tatran Litovel Sokol Ústí 2:2 (1:1)
11.8. 16:30 FK Zlaté Hory Sokol Určice 1:1 (1:0)
12.8. 10:00 1.HFK Olomouc B Sokol Lázně Velké Losiny 0:0 (0:0)
12.8. 10:00 FK Opatovice-Všechovice FK Šternberk 1:1 (1:0)
11.8. 16:30 FC Hněvotín FC Dolany 1:1 (0:0)
12.8. 16:30 FK Kozlovice FK Troubky 3:0 (2:0)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.8. 16:30 FC Želatovice FK Troubky 2:2 (2:1)
19.8. 16:30 FC Dolany FK Kozlovice 0:1 (0:0)
18.8. 16:30 FK Šternberk FC Hněvotín 0:2 (0:1)
19.8. 16:30 Sokol Lázně Velké Losiny FK Opatovice-Všechovice 3:1 (1:1)
19.8. 16:30 Sokol Určice 1.HFK Olomouc B 5:1 (4:1)
19.8. 10:00 Sokol Ústí FK Zlaté Hory 1:0 (0:0)
18.8. 16:30 Sokol Konice Tatran Litovel 2:0 (1:0)
18.8. 16:30 Jiskra Oskava FC Kralice na Hané 6:0 (4:0)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.8. 16:30 FC Kralice na Hané FC Želatovice 4:1 (2:1)
25.8. 16:30 Tatran Litovel Jiskra Oskava 2:1 (2:0)
25.8. 16:30 FK Zlaté Hory Sokol Konice 1:3 (1:0)
26.8. 10:00 1.HFK Olomouc B Sokol Ústí 5:1 (3:0)
26.8. 10:00 FK Opatovice-Všechovice Sokol Určice 1:4 (1:1)
25.8. 16:30 FC Hněvotín Sokol Lázně Velké Losiny 2:4 (0:2)
26.8. 16:30 FK Kozlovice FK Šternberk 3:1 (2:1)
26.8. 16:30 FK Troubky FC Dolany 1:1 (0:0)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.9. 16:30 FC Želatovice FC Dolany 5:2 (3:1)
1.9. 16:30 FK Šternberk FK Troubky 2:1 (0:0)
2.9. 16:30 Sokol Lázně Velké Losiny FK Kozlovice 2:2 (2:2)
2.9. 16:30 Sokol Určice FC Hněvotín 1:0 (1:0)
2.9. 10:00 Sokol Ústí FK Opatovice-Všechovice 3:2 (1:1)
1.9. 16:30 Sokol Konice 1.HFK Olomouc B 2:2 (1:1)
1.9. 16:30 Jiskra Oskava FK Zlaté Hory 3:1 (1:1)
1.9. 16:30 FC Kralice na Hané Tatran Litovel 1:3 (1:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.9. 10:15 Tatran Litovel FC Želatovice 0:2 (0:1)
8.9. 16:30 FK Zlaté Hory FC Kralice na Hané 2:2 (1:1)
9.9. 10:00 1.HFK Olomouc B Jiskra Oskava 5:1 (2:1)
9.9. 10:00 FK Opatovice-Všechovice Sokol Konice 1:1 (0:0)
8.9. 16:30 FC Hněvotín Sokol Ústí 1:1 (0:1)
9.9. 16:30 FK Kozlovice Sokol Určice 1:2 (0:2)
9.9. 16:30 FK Troubky Sokol Lázně Velké Losiny 3:2 (2:1)
9.9. 16:30 FC Dolany FK Šternberk 0:4 (0:2)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.9. 16:00 FC Želatovice FK Šternberk 4:2 (1:1)
16.9. 16:00 Sokol Lázně Velké Losiny FC Dolany 0:1 (0:0)
16.9. 16:00 Sokol Určice FK Troubky 3:3 (3:2)
16.9. 10:00 Sokol Ústí FK Kozlovice 1:3 (1:1)
15.9. 16:00 Sokol Konice FC Hněvotín 1:0 (0:0)
15.9. 16:00 Jiskra Oskava FK Opatovice-Všechovice 3:0 (2:0)
15.9. 16:00 FC Kralice na Hané 1.HFK Olomouc B 1:0 (0:0)
15.9. 16:00 Tatran Litovel FK Zlaté Hory 1:1 (0:0)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.9. 16:00 FK Zlaté Hory FC Želatovice 2:0 (1:0)
23.9. 10:00 1.HFK Olomouc B Tatran Litovel 3:0 (2:0)
23.9. 10:00 FK Opatovice-Všechovice FC Kralice na Hané 1:0 (1:0)
22.9. 16:00 FC Hněvotín Jiskra Oskava 1:4 (0:0)
23.9. 16:00 FK Kozlovice Sokol Konice 3:0 (2:0)
23.9. 16:00 FK Troubky Sokol Ústí 1:1 (1:0)
23.9. 16:00 FC Dolany Sokol Určice 2:5 (1:4)
22.9. 16:00 FK Šternberk Sokol Lázně Velké Losiny 5:2 (3:1)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 16:00 FC Želatovice Sokol Lázně Velké Losiny 2:2 (0:0)
30.9. 16:00 Sokol Určice FK Šternberk 6:2 (3:2)
30.9. 10:00 Sokol Ústí FC Dolany 2:0 (0:0)
30.9. 16:00 Sokol Konice FK Troubky 3:1 (1:0)
29.9. 16:00 Jiskra Oskava FK Kozlovice 2:1 (1:1)
29.9. 16:00 FC Kralice na Hané FC Hněvotín 4:3 (3:1)
29.9. 16:00 Tatran Litovel FK Opatovice-Všechovice 3:1 (3:0)
29.9. 16:00 FK Zlaté Hory 1.HFK Olomouc B 2:1 (1:1)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.10. 10:00 1.HFK Olomouc B FC Želatovice 6:1 (3:1)
7.10. 10:00 FK Opatovice-Všechovice FK Zlaté Hory 1:0 (1:0)
6.10. 15:30 FC Hněvotín Tatran Litovel 1:0 (0:0)
17.10. 15:00 FK Kozlovice FC Kralice na Hané 2:1 (0:0)
7.10. 15:30 FK Troubky Jiskra Oskava 1:5 (1:0)
7.10. 15:30 FC Dolany Sokol Konice 0:2 (0:1)
6.10. 15:30 FK Šternberk Sokol Ústí 2:2 (0:1)
7.10. 15:30 Sokol Lázně Velké Losiny Sokol Určice 2:4 (2:3)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.10. 15:00 FC Želatovice Sokol Určice 1:3 (0:2)
14.10. 10:00 Sokol Ústí Sokol Lázně Velké Losiny 0:3 (0:2)
13.10. 15:00 Sokol Konice FK Šternberk 1:3 (0:0)
13.10. 15:00 Jiskra Oskava FC Dolany 3:0 (1:0)
13.10. 15:00 FC Kralice na Hané FK Troubky 2:1 (1:1)
13.10. 15:00 Tatran Litovel FK Kozlovice 4:1 (2:0)
13.10. 15:00 FK Zlaté Hory FC Hněvotín 1:0 (1:0)
14.10. 10:00 1.HFK Olomouc B FK Opatovice-Všechovice 2:1 (0:0)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 10:00 FK Opatovice-Všechovice FC Želatovice 2:2 (1:1)
20.10. 15:00 FC Hněvotín 1.HFK Olomouc B 1:1 (1:1)
21.10. 15:00 FK Kozlovice FK Zlaté Hory 0:1 (0:0)
21.10. 15:00 FK Troubky Tatran Litovel 1:0 (0:0)
21.10. 15:00 FC Dolany FC Kralice na Hané 1:1 (1:0)
20.10. 15:00 FK Šternberk Jiskra Oskava 4:0 (1:0)
21.10. 15:00 Sokol Lázně Velké Losiny Sokol Konice 1:3 (1:1)
21.10. 15:00 Sokol Určice Sokol Ústí 1:1 (0:1)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.10. 14:30 FC Želatovice Sokol Ústí 3:2 (1:2)
17.11. 13:00 Sokol Konice Sokol Určice 0:4 (0:1)
27.10. 14:30 Jiskra Oskava Sokol Lázně Velké Losiny 2:5 (0:2)
27.10. 14:30 FC Kralice na Hané FK Šternberk 2:1 (2:0)
27.10. 14:30 Tatran Litovel FC Dolany 0:0 (0:0)
17.11. 13:00 FK Zlaté Hory FK Troubky 2:2 (0:1)
28.10. 10:00 1.HFK Olomouc B FK Kozlovice 2:3 (1:0)
18.11. 10:00 FK Opatovice-Všechovice FC Hněvotín 0:1 (0:1)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.11. 13:30 FC Hněvotín FC Želatovice 1:0 (0:0)
4.11. 13:30 FK Kozlovice FK Opatovice-Všechovice 2:1 (0:1)
3.11. 13:30 FK Troubky 1.HFK Olomouc B 0:3 (0:2)
4.11. 13:30 FC Dolany FK Zlaté Hory 1:3 (0:1)
3.11. 13:30 FK Šternberk Tatran Litovel 1:1 (0:1)
4.11. 13:30 Sokol Lázně Velké Losiny FC Kralice na Hané 6:2 (1:1)
4.11. 13:30 Sokol Určice Jiskra Oskava 4:0 (3:0)
4.11. 10:00 Sokol Ústí Sokol Konice 0:1 (0:0)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.9. 17:30 FC Želatovice Sokol Konice 3:2 (2:1)
5.9. 17:30 Jiskra Oskava Sokol Ústí 0:1 (0:1)
5.9. 17:30 FC Kralice na Hané Sokol Určice 0:2 (0:1)
5.9. 17:30 Tatran Litovel Sokol Lázně Velké Losiny 4:4 (1:2)
5.9. 17:30 FK Zlaté Hory FK Šternberk 1:4 (0:1)
5.9. 17:30 1.HFK Olomouc B FC Dolany 1:0 (1:0)
5.9. 17:30 FK Opatovice-Všechovice FK Troubky 1:2 (1:0)
5.9. 17:30 FC Hněvotín FK Kozlovice 3:4 (0:2)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.9. 16:00 FK Kozlovice FC Želatovice 1:1 (0:1)
26.9. 16:00 FK Troubky FC Hněvotín 1:2 (1:0)
26.9. 16:00 FC Dolany FK Opatovice-Všechovice 3:1 (2:0)
26.9. 16:00 FK Šternberk 1.HFK Olomouc B 2:1 (2:1)
26.9. 16:00 Sokol Lázně Velké Losiny FK Zlaté Hory 1:4 (1:2)
26.9. 16:00 Sokol Určice Tatran Litovel 1:0 (0:0)
26.9. 10:00 Sokol Ústí FC Kralice na Hané 2:3 (0:1)
26.9. 16:00 Sokol Konice Jiskra Oskava 1:2 (0:1)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.11. 13:30 FC Želatovice Jiskra Oskava 1:4 (1:3)
10.11. 13:30 Sokol Konice FC Kralice na Hané 1:0 (0:0)
11.11. 10:00 Sokol Ústí Tatran Litovel 2:2 (2:2)
11.11. 13:30 Sokol Určice FK Zlaté Hory 4:0 (2:0)
11.11. 13:30 Sokol Lázně Velké Losiny 1.HFK Olomouc B 0:2 (0:0)
10.11. 13:30 FK Šternberk FK Opatovice-Všechovice 1:2 (1:2)
11.11. 13:30 FC Dolany FC Hněvotín 0:0 (0:0)
11.11. 13:30 FK Troubky FK Kozlovice 2:0 (0:0)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.5. 16:30 FK Troubky FC Želatovice 1:0 (0:0)
1.5. 16:30 FK Kozlovice FC Dolany 1:2 (0:1)
1.5. 16:30 FC Hněvotín FK Šternberk 2:0
1.5. 10:00 FK Opatovice-Všechovice Sokol Lázně Velké Losiny 4:0 (1:0)
1.5. 10:00 1.HFK Olomouc B Sokol Určice 3:0 (1:0)
1.5. 16:30 FK Zlaté Hory Sokol Ústí 3:0
1.5. 16:30 Tatran Litovel Sokol Konice 2:0 (1:0)
1.5. 15:30 FC Kralice na Hané Jiskra Oskava 2:4 (0:1)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.5. 16:30 FC Želatovice FC Kralice na Hané 1:0 (0:0)
8.5. 16:30 Jiskra Oskava Tatran Litovel 3:1 (1:0)
8.5. 16:30 Sokol Konice FK Zlaté Hory 2:1 (1:1)
8.5. 10:00 Sokol Ústí 1.HFK Olomouc B 0:0 (0:0)
8.5. 16:30 Sokol Určice FK Opatovice-Všechovice 2:0 (0:0)
8.5. 16:30 Sokol Lázně Velké Losiny FC Hněvotín 1:1 (0:0)
8.5. 16:30 FK Šternberk FK Kozlovice 3:2 (2:1)
8.5. 16:30 FC Dolany FK Troubky 4:2

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.6. 16:30 FC Dolany FC Želatovice 2:1 (1:0)
23.6. 16:30 FK Troubky FK Šternberk 2:0
23.6. 16:30 FK Kozlovice Sokol Lázně Velké Losiny 3:2 (1:2)
22.6. 16:30 FC Hněvotín Sokol Určice 2:3 (0:1)
23.6. 10:00 FK Opatovice-Všechovice Sokol Ústí 1:1 (0:0)
23.6. 10:00 1.HFK Olomouc B Sokol Konice 3:5 (2:1)
22.6. 16:30 FK Zlaté Hory Jiskra Oskava 4:1 (2:1)
22.6. 16:30 Tatran Litovel FC Kralice na Hané 1:3 (0:2)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.5. 17:30 FC Želatovice Tatran Litovel 0:3 (0:1)
22.5. 17:30 FC Kralice na Hané FK Zlaté Hory 3:0
29.5. 17:30 Jiskra Oskava 1.HFK Olomouc B 0:3
7.4. 15:30 Sokol Konice FK Opatovice-Všechovice 1:0 (0:0)
17.4. 17:30 Sokol Ústí FC Hněvotín 0:1
22.5. 17:30 Sokol Určice FK Kozlovice 3:1
7.4. 15:30 Sokol Lázně Velké Losiny FK Troubky 2:1 (2:0)
6.4. 15:30 FK Šternberk FC Dolany 3:0 (1:0)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.4. 16:00 FK Šternberk FC Želatovice 0:1 (0:1)
14.4. 16:00 FC Dolany Sokol Lázně Velké Losiny 2:2 (1:0)
14.4. 16:00 FK Troubky Sokol Určice 2:2 (2:2)
14.4. 16:00 FK Kozlovice Sokol Ústí 1:0 (0:0)
13.4. 16:00 FC Hněvotín Sokol Konice 1:0 (1:0)
14.4. 10:00 FK Opatovice-Všechovice Jiskra Oskava 2:3 (2:0)
14.4. 10:00 1.HFK Olomouc B FC Kralice na Hané 1:2 (1:1)
5.6. 17:30 FK Zlaté Hory Tatran Litovel 2:0 (2:0)

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.4. 16:00 FC Želatovice FK Zlaté Hory 2:0 (1:0)
20.4. 16:00 Tatran Litovel 1.HFK Olomouc B 1:1 (0:0)
20.4. 16:00 FC Kralice na Hané FK Opatovice-Všechovice 3:0 (1:0)
20.4. 16:00 Jiskra Oskava FC Hněvotín 3:1 (1:1)
21.4. 16:00 Sokol Konice FK Kozlovice 0:2 (0:0)
21.4. 10:00 Sokol Ústí FK Troubky 4:0 (2:0)
21.4. 16:00 Sokol Určice FC Dolany 0:1 (0:1)
21.4. 16:00 Sokol Lázně Velké Losiny FK Šternberk 2:0 (0:0)

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 16:00 Sokol Lázně Velké Losiny FC Želatovice 6:1 (5:1)
27.4. 16:00 FK Šternberk Sokol Určice 3:1 (2:1)
28.4. 16:00 FC Dolany Sokol Ústí 0:2 (0:2)
28.4. 16:00 FK Troubky Sokol Konice 2:2 (1:2)
28.4. 16:00 FK Kozlovice Jiskra Oskava 3:0 (2:0)
27.4. 16:00 FC Hněvotín FC Kralice na Hané 2:0 (0:0)
28.4. 16:00 FK Opatovice-Všechovice Tatran Litovel 2:2 (1:0)
28.4. 10:00 1.HFK Olomouc B FK Zlaté Hory 5:2 (3:2)

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.5. 16:30 FC Želatovice 1.HFK Olomouc B 1:2 (0:2)
4.5. 16:30 FK Zlaté Hory FK Opatovice-Všechovice 1:1 (0:0)
4.5. 16:30 Tatran Litovel FC Hněvotín 1:0 (0:0)
4.5. 16:30 FC Kralice na Hané FK Kozlovice 1:3 (1:2)
4.5. 16:30 Jiskra Oskava FK Troubky 4:0 (1:0)
5.5. 16:30 Sokol Konice FC Dolany 2:2 (0:0)
5.5. 10:00 Sokol Ústí FK Šternberk 0:2 (0:0)
5.5. 16:30 Sokol Určice Sokol Lázně Velké Losiny 7:2 (4:0)

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.5. 16:30 Sokol Určice FC Želatovice 1:3 (1:3)
12.5. 16:30 Sokol Lázně Velké Losiny Sokol Ústí 5:1 (2:0)
11.5. 16:30 FK Šternberk Sokol Konice 1:3 (0:2)
12.5. 16:30 FC Dolany Jiskra Oskava 2:2
12.5. 16:30 FK Troubky FC Kralice na Hané 1:0 (1:0)
12.5. 16:30 FK Kozlovice Tatran Litovel 5:1 (2:0)
11.5. 16:30 FC Hněvotín FK Zlaté Hory 1:0 (1:0)
12.5. 10:00 FK Opatovice-Všechovice 1.HFK Olomouc B 1:4 (1:3)

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.5. 16:30 FC Želatovice FK Opatovice-Všechovice 0:1 (0:0)
19.5. 10:00 1.HFK Olomouc B FC Hněvotín 1:0 (0:0)
18.5. 16:30 FK Zlaté Hory FK Kozlovice 1:0 (1:0)
18.5. 16:30 Tatran Litovel FK Troubky 5:1 (3:1)
18.5. 16:30 FC Kralice na Hané FC Dolany 3:1
18.5. 16:30 Jiskra Oskava FK Šternberk 0:1 (0:1)
19.5. 16:30 Sokol Konice Sokol Lázně Velké Losiny 1:1 (0:0)
19.5. 10:00 Sokol Ústí Sokol Určice 2:5 (1:3)

27. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.5. 10:00 Sokol Ústí FC Želatovice 2:0 (1:0)
26.5. 16:30 Sokol Určice Sokol Konice 2:1 (0:0)
26.5. 16:30 Sokol Lázně Velké Losiny Jiskra Oskava 0:2 (0:2)
25.5. 16:30 FK Šternberk FC Kralice na Hané 1:2 (1:0)
26.5. 16:30 FC Dolany Tatran Litovel 2:1 (1:1)
26.5. 16:30 FK Troubky FK Zlaté Hory 2:2 (1:1)
26.5. 16:30 FK Kozlovice 1.HFK Olomouc B 2:2 (0:1)
25.5. 16:30 FC Hněvotín FK Opatovice-Všechovice 1:1 (0:1)

28. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.6. 16:30 FC Želatovice FC Hněvotín 2:2 (2:0)
2.6. 10:00 FK Opatovice-Všechovice FK Kozlovice 1:1 (0:0)
2.6. 10:00 1.HFK Olomouc B FK Troubky 1:1 (0:1)
1.6. 16:30 FK Zlaté Hory FC Dolany 3:4 (3:1)
1.6. 16:30 Tatran Litovel FK Šternberk 1:1 (0:1)
1.6. 16:30 FC Kralice na Hané Sokol Lázně Velké Losiny 1:1 (1:1)
1.6. 16:30 Jiskra Oskava Sokol Určice 2:1 (0:0)
2.6. 16:30 Sokol Konice Sokol Ústí 1:1 (1:0)

29. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.6. 16:30 Sokol Konice FC Želatovice 2:2 (0:1)
9.6. 10:00 Sokol Ústí Jiskra Oskava 4:1 (1:1)
9.6. 16:30 Sokol Určice FC Kralice na Hané 1:2 (1:1)
9.6. 16:30 Sokol Lázně Velké Losiny Tatran Litovel 2:3 (2:2)
8.6. 16:30 FK Šternberk FK Zlaté Hory 5:2 (4:2)
9.6. 16:30 FC Dolany 1.HFK Olomouc B 2:1 (1:0)
9.6. 16:30 FK Troubky FK Opatovice-Všechovice 2:0
9.6. 16:30 FK Kozlovice FC Hněvotín 2:2

30. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.6. 16:30 FC Želatovice FK Kozlovice 0:1 (0:1)
15.6. 16:30 FC Hněvotín FK Troubky 1:0 (1:0)
16.6. 10:00 FK Opatovice-Všechovice FC Dolany 1:2 (1:2)
16.6. 10:00 1.HFK Olomouc B FK Šternberk 1:0 (0:0)
15.6. 16:30 FK Zlaté Hory Sokol Lázně Velké Losiny 4:2 (1:0)
15.6. 16:30 Tatran Litovel Sokol Určice 2:3 (1:2)
15.6. 16:30 FC Kralice na Hané Sokol Ústí 5:3 (3:2)
15.6. 16:30 Jiskra Oskava Sokol Konice 4:0 (2:0)

Události

<<  <>  >>Září 2019
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: