Starší benjamínci - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

BST 08-A (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.9. 09:00 Tatran Litovel Troubelice 1:8 (1:5)
3.9. 09:00 FK Šternberk TJ Medlov 2:4 (1:3)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.9. 09:00 Troubelice TJ Medlov 11:2 (0:0)
3.9. 09:00 Tatran Litovel FK Šternberk 6:7 (0:0)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.9. 09:00 FK Šternberk Troubelice 0:6 (0:3)
3.9. 09:00 TJ Medlov Tatran Litovel 11:2 (4:1)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.9. 09:30 Troubelice Tatran Litovel 4:0 (2:0)
9.9. 09:30 TJ Medlov FK Šternberk 6:2 (3:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.9. 09:30 TJ Medlov Troubelice 6:4 (3:1)
9.9. 09:30 FK Šternberk Tatran Litovel 10:3 (5:1)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.9. 09:30 Troubelice FK Šternberk 3:7 (1:4)
9.9. 09:30 Tatran Litovel TJ Medlov 1:9 (0:4)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 10:00 Tatran Litovel Troubelice 4:2 (0:0)
17.9. 10:00 FK Šternberk TJ Medlov 4:11 (0:0)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 10:00 Troubelice TJ Medlov 5:11 (0:0)
17.9. 10:00 Tatran Litovel FK Šternberk 4:7 (0:0)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 10:00 FK Šternberk Troubelice 5:6 (0:0)
17.9. 10:00 TJ Medlov Tatran Litovel 7:3 (0:0)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 10:00 Troubelice Tatran Litovel 6:4 (3:2)
23.9. 10:00 TJ Medlov FK Šternberk 15:2 (7:0)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 10:00 TJ Medlov Troubelice 6:7 (3:4)
23.9. 10:00 FK Šternberk Tatran Litovel 3:4 (0:2)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 10:00 Troubelice FK Šternberk 7:5 (3:3)
23.9. 10:00 Tatran Litovel TJ Medlov 1:7 (1:4)

BST 08-B1 (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 09:00 FK Slavonín Slatinice 3:8 (0:0)
30.9. 09:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 2:5 (0:0)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 09:00 Slatinice Sokol Vilémov 2:2 (0:0)
30.9. 09:00 FK Slavonín Tatran Litovel 0:6 (0:0)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 09:00 Tatran Litovel Slatinice 3:1 (0:0)
30.9. 09:00 Sokol Vilémov FK Slavonín 6:2 (0:0)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.10. 09:00 Slatinice FK Slavonín 5:3 (0:0)
8.10. 09:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 4:8 (0:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.10. 09:00 Sokol Vilémov Slatinice 2:3 (2:1)
8.10. 09:00 Tatran Litovel FK Slavonín 5:1 (0:0)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.10. 09:00 Slatinice Tatran Litovel 3:3 (0:0)
8.10. 09:00 FK Slavonín Sokol Vilémov 1:8 (0:0)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 13:00 FK Slavonín Slatinice 4:6 (2:3)
15.10. 13:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 3:2 (1:2)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 13:00 Slatinice Sokol Vilémov 2:2 (2:0)
15.10. 13:00 FK Slavonín Tatran Litovel 4:5 (1:2)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 13:00 Tatran Litovel Slatinice 5:3 (2:1)
15.10. 13:00 Sokol Vilémov FK Slavonín 5:3 (2:2)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 09:30 Slatinice FK Slavonín 6:4 (0:0)
21.10. 09:30 Sokol Vilémov Tatran Litovel 5:1 (0:0)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 09:30 Sokol Vilémov Slatinice 1:2 (0:0)
21.10. 09:30 Tatran Litovel FK Slavonín 3:5 (0:0)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 09:30 Slatinice Tatran Litovel 4:2 (0:0)
21.10. 09:30 FK Slavonín Sokol Vilémov 3:6 (0:0)

Starší benjamínci (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.4. 09:30 Sokol Bohuňovice FK Hlubočky 3:7 (1:4)
15.4. 09:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 5:2 (4:2)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.4. 09:30 FK Hlubočky Sokol Vilémov 3:3 (3:2)
15.4. 09:30 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel 0:6 (0:3)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.4. 09:30 Tatran Litovel FK Hlubočky 7:3 (4:1)
15.4. 09:30 Sokol Vilémov Sokol Bohuňovice 7:1 (4:0)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.4. 09:30 FK Hlubočky Sokol Bohuňovice 1:1
22.4. 09:30 Sokol Vilémov Tatran Litovel 1:1

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.4. 09:30 Sokol Vilémov FK Hlubočky 3:2
22.4. 09:30 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice 6:2

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.4. 09:30 FK Hlubočky Tatran Litovel 1:6
22.4. 09:30 Sokol Bohuňovice Sokol Vilémov 0:6

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 12:30 Sokol Bohuňovice FK Hlubočky 4:4
29.4. 12:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 0:4

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 12:30 FK Hlubočky Sokol Vilémov 2:2
29.4. 12:30 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel 5:1

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 12:30 Tatran Litovel FK Hlubočky 2:6
29.4. 12:30 Sokol Vilémov Sokol Bohuňovice 3:2

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.5. 12:00 FK Hlubočky Sokol Bohuňovice 6:0
5.5. 12:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 4:1

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.5. 12:00 Sokol Vilémov FK Hlubočky 3:3
5.5. 12:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice 4:4

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.5. 12:00 FK Hlubočky Tatran Litovel 3:6
5.5. 12:00 Sokol Bohuňovice Sokol Vilémov 0:3

Utkání

Muži
11.11. V Šternberk 1:0 p.
30.3. D HFK Olomouc
Starší­ dorost
3.11. V volno - NEPLATNÝ TÝM
31.3. V Příkazy-Náklo
Starší žáci
3.11. D Haňovice 3:4 p.
Mladší žáci
3.11. D Haňovice 2:1 p.
Starší benjamínci
21.10. V Dolany 6:0
21.10. V Bohuňovice 8:1
21.10. D Šternberk 2:2
Mladši benjamínci
21.10. V Újezd u Uničova 4:3
21.10. D Šternberk 5:3
21.10. D Uničov 4:5

Události

<<  <>  >>Listopad 2018
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: