Starší­ dorost - zápasy 2017/2018

<< Tým Zápasy Tabulky Soupiska Statistika Články Fotogalerie >>
Jen utkání domácího týmu

II. třída dorostu - Olomouc

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Pňovice-Štěpánov FK Slavonín 0:1  (0:1)
SK Šumvald Grygov 9:1  (6:0)
Červenka FC Hněvotín 0:15  (0:8)
FC Dolany Sokol Drahanovice 6:2  (4:1)
6.9. 17:30 Lutín-Slatinice Tatran Litovel 6:4  (2:2)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Velký Újezd 2:1  (1:0)
Příkazy-Náklo TJ Granitol Moravský Beroun 7:2  (1:0)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín TJ Granitol Moravský Beroun 0:0  p. (0:0, 0:0 - 2:4)
Sokol Velký Újezd Příkazy-Náklo 4:3  (1:1)
28.9. 10:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany 1:3  (1:3)
Sokol Drahanovice Lutín-Slatinice 7:1  (4:0)
FC Hněvotín FC Dolany 11:1  (4:0)
Grygov Červenka 1:2  (0:1)
Pňovice-Štěpánov SK Šumvald 0:1  (0:0)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Šumvald FK Slavonín 2:0  (0:0)
Červenka Pňovice-Štěpánov 8:4  (4:3)
FC Dolany Grygov 1:6  (0:3)
Lutín-Slatinice FC Hněvotín 0:4  (0:3)
SK Bělkovice-Lašťany Sokol Drahanovice 7:0  (3:0)
20.8. 14:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 4:2  (0:1)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Velký Újezd 0:1  (0:0)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Velký Újezd 2:0  (1:0)
26.8. 13:45 Tatran Litovel TJ Granitol Moravský Beroun 1:2  (1:0)
Sokol Drahanovice Příkazy-Náklo 0:10  (0:5)
FC Hněvotín SK Bělkovice-Lašťany 5:1  (2:4)
Grygov Lutín-Slatinice 2:1  (0:1)
Pňovice-Štěpánov FC Dolany 4:0  (4:0)
SK Šumvald Červenka 8:1  (3:0)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Červenka FK Slavonín 0:1  (0:0)
FC Dolany SK Šumvald 3:6  (1:3)
Lutín-Slatinice Pňovice-Štěpánov 1:2  (0:1)
SK Bělkovice-Lašťany Grygov 9:1  (5:0)
Příkazy-Náklo FC Hněvotín 4:2  (4:1)
TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Drahanovice 4:0  (3:0)
3.9. 16:00 Sokol Velký Újezd Tatran Litovel 3:0  (1:0)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.9. 13:30 FK Slavonín Tatran Litovel 4:0  (1:0)
Sokol Drahanovice Sokol Velký Újezd 0:1  (0:1)
FC Hněvotín TJ Granitol Moravský Beroun 6:3  (3:2)
Grygov Příkazy-Náklo 0:2  (0:1)
Pňovice-Štěpánov SK Bělkovice-Lašťany 3:2  (2:0)
SK Šumvald Lutín-Slatinice 7:0  (4:0)
Červenka FC Dolany 2:2  p. (1:1, 2:2 - 4:3)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Dolany FK Slavonín 2:4  (1:2)
Lutín-Slatinice Červenka 4:1  (2:0)
SK Bělkovice-Lašťany SK Šumvald 1:0  (0:0)
Příkazy-Náklo Pňovice-Štěpánov 4:2  (2:1)
TJ Granitol Moravský Beroun Grygov 7:3  (3:1)
Sokol Velký Újezd FC Hněvotín 2:3  (1:1)
17.9. 12:45 Tatran Litovel Sokol Drahanovice 3:1  (1:0)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Sokol Drahanovice 3:0  (1:0)
24.9. 13:00 FC Hněvotín Tatran Litovel 14:1  (8:0)
Grygov Sokol Velký Újezd 1:0  (0:0)
Pňovice-Štěpánov TJ Granitol Moravský Beroun 2:3  (1:3)
SK Šumvald Příkazy-Náklo 6:2  (3:0)
Červenka SK Bělkovice-Lašťany 0:11  (0:4)
FC Dolany Lutín-Slatinice 3:1  (2:0)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Lutín-Slatinice FK Slavonín 1:5  (1:2)
SK Bělkovice-Lašťany FC Dolany 6:2  (4:1)
Příkazy-Náklo Červenka 3:0  (2:0)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Šumvald 2:4  (0:4)
Sokol Velký Újezd Pňovice-Štěpánov 2:2  p. (1:1, 2:2 - 5:6)
1.10. 12:15 Tatran Litovel Grygov 2:4  (2:1)
Sokol Drahanovice FC Hněvotín 0:5  (0:2)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín FC Hněvotín 2:4  (1:2)
Grygov Sokol Drahanovice 0:0  p. (0:0, 0:0 - 8:7)
7.10. 15:00 Pňovice-Štěpánov Tatran Litovel 2:2  p. (1:0, 2:2 - 5:6)
SK Šumvald Sokol Velký Újezd 3:1  (0:1)
Červenka TJ Granitol Moravský Beroun 1:10  (1:4)
FC Dolany Příkazy-Náklo 1:4  (0:2)
Lutín-Slatinice SK Bělkovice-Lašťany 0:6  (0:2)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
SK Bělkovice-Lašťany FK Slavonín - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun FC Dolany - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd Červenka - : -  (- : -)
14.10. 12:15 Tatran Litovel SK Šumvald - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
FC Hněvotín Grygov - : -  (- : -)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Grygov - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov FC Hněvotín - : -  (- : -)
SK Šumvald Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
21.10. 12:00 Červenka Tatran Litovel - : -  (- : -)
FC Dolany Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Příkazy-Náklo - : -  (- : -)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Příkazy-Náklo FK Slavonín - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
28.10. 11:45 Tatran Litovel FC Dolany - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice Červenka - : -  (- : -)
FC Hněvotín SK Šumvald - : -  (- : -)
Grygov Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Grygov SK Šumvald - : -  (- : -)
FC Hněvotín Červenka - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice FC Dolany - : -  (- : -)
4.11. 11:15 Tatran Litovel Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Příkazy-Náklo - : -  (- : -)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
TJ Granitol Moravský Beroun FK Slavonín - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
31.3. 13:00 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
FC Dolany FC Hněvotín - : -  (- : -)
Červenka Grygov - : -  (- : -)
SK Šumvald Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Šumvald - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Červenka - : -  (- : -)
Grygov FC Dolany - : -  (- : -)
FC Hněvotín Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
8.4. 15:30 Tatran Litovel Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Velký Újezd FK Slavonín - : -  (- : -)
14.4. 13:00 TJ Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany FC Hněvotín - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice Grygov - : -  (- : -)
FC Dolany Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Červenka SK Šumvald - : -  (- : -)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Červenka - : -  (- : -)
SK Šumvald FC Dolany - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
Grygov SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
FC Hněvotín Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
22.4. 16:00 Tatran Litovel Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 16:00 Tatran Litovel FK Slavonín - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun FC Hněvotín - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo Grygov - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice SK Šumvald - : -  (- : -)
FC Dolany Červenka - : -  (- : -)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín FC Dolany - : -  (- : -)
Červenka Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
SK Šumvald SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
Grygov TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
FC Hněvotín Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
6.5. 13:00 Sokol Drahanovice Tatran Litovel - : -  (- : -)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Sokol Drahanovice FK Slavonín - : -  (- : -)
13.5. 16:30 Tatran Litovel FC Hněvotín - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd Grygov - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo SK Šumvald - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Červenka - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice FC Dolany - : -  (- : -)

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
FC Dolany SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Červenka Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
SK Šumvald TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
19.5. 14:15 Grygov Tatran Litovel - : -  (- : -)
FC Hněvotín Sokol Drahanovice - : -  (- : -)

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FC Hněvotín FK Slavonín - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice Grygov - : -  (- : -)
27.5. 17:00 Tatran Litovel Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd SK Šumvald - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Červenka - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo FC Dolany - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany Lutín-Slatinice - : -  (- : -)

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
FC Dolany TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Červenka Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
3.6. 14:45 SK Šumvald Tatran Litovel - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
Grygov FC Hněvotín - : -  (- : -)

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
Grygov FK Slavonín - : -  (- : -)
FC Hněvotín Pňovice-Štěpánov - : -  (- : -)
Sokol Drahanovice SK Šumvald - : -  (- : -)
10.6. 17:00 Tatran Litovel Červenka - : -  (- : -)
Sokol Velký Újezd FC Dolany - : -  (- : -)
TJ Granitol Moravský Beroun Lutín-Slatinice - : -  (- : -)
Příkazy-Náklo SK Bělkovice-Lašťany - : -  (- : -)

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
FK Slavonín Příkazy-Náklo - : -  (- : -)
SK Bělkovice-Lašťany TJ Granitol Moravský Beroun - : -  (- : -)
Lutín-Slatinice Sokol Velký Újezd - : -  (- : -)
16.6. 15:00 FC Dolany Tatran Litovel - : -  (- : -)
Červenka Sokol Drahanovice - : -  (- : -)
SK Šumvald FC Hněvotín - : -  (- : -)
Pňovice-Štěpánov Grygov - : -  (- : -)

Události

<<  <>  >>Říjen 2017
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: