Starší­ dorost - utkání 2012/2013

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

I. třída Olomouckého kraje (Skupina B)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.9. 17:00 FK Brodek u Přerova FC Želatovice 2:4
11.8. 14:00 FK Olomouc-Nové Sady Sokol Horní Moštěnice 6:0
21.9. 16:30 Granitol Moravský Beroun Sokol Určice 2:1
11.8. 16:30 Sokol Tovačov FK Hlubočky 2:6
12.8. 11:00 FC Kostelec n. H. Tatran Litovel 4:2
12.8. 16:30 FK Opatovice-Všechovice SK Náměšť n. H. 6:3
11.8. 16:30 Sokol Doloplazy Spartak VTJ Lipník n. B. 4:2

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.8. 14:00 FC Želatovice Spartak VTJ Lipník n. B. 0:0
19.8. 10:15 SK Náměšť n. H. Sokol Doloplazy 3:3
18.8. 14:15 Tatran Litovel FK Opatovice-Všechovice 2:4
18.8. 14:15 FK Hlubočky FC Kostelec n. H. 3:2
18.8. 14:15 Sokol Určice Sokol Tovačov 1:4
19.8. 14:00 Sokol Horní Moštěnice Granitol Moravský Beroun 3:0
19.8. 16:30 FK Brodek u Přerova FK Olomouc-Nové Sady 1:5

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.8. 14:00 FK Olomouc-Nové Sady FC Želatovice 4:2
25.8. 14:15 Granitol Moravský Beroun FK Brodek u Přerova 6:3
25.8. 16:30 Sokol Tovačov Sokol Horní Moštěnice 0:7
26.8. 11:00 FC Kostelec n. H. Sokol Určice 4:2
25.8. 13:30 FK Opatovice-Všechovice FK Hlubočky 3:0
25.8. 16:30 Sokol Doloplazy Tatran Litovel 8:2
25.8. 13:30 Spartak VTJ Lipník n. B. SK Náměšť n. H. 7:2

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.9. 14:00 FC Želatovice SK Náměšť n. H. 4:2
1.9. 14:15 Tatran Litovel Spartak VTJ Lipník n. B. 4:1
1.9. 14:15 FK Hlubočky Sokol Doloplazy 4:2
2.9. 16:30 Sokol Určice FK Opatovice-Všechovice 0:1
2.9. 14:00 Sokol Horní Moštěnice FC Kostelec n. H. 4:2
2.9. 16:30 FK Brodek u Přerova Sokol Tovačov 3:0
1.9. 14:00 FK Olomouc-Nové Sady Granitol Moravský Beroun 9:2

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.9. 14:15 Granitol Moravský Beroun FC Želatovice 5:2
8.9. 16:30 Sokol Tovačov FK Olomouc-Nové Sady 0:6
9.9. 11:00 FC Kostelec n. H. FK Brodek u Přerova 3:3
8.9. 13:30 FK Opatovice-Všechovice Sokol Horní Moštěnice 9:1
8.9. 14:15 Sokol Doloplazy Sokol Určice 5:0
8.9. 13:30 Spartak VTJ Lipník n. B. FK Hlubočky 2:1
9.9. 14:15 SK Náměšť n. H. Tatran Litovel 1:7

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.9. 13:30 FC Želatovice Tatran Litovel 5:9
15.9. 13:45 FK Hlubočky SK Náměšť n. H. 9:2
15.9. 13:45 Sokol Určice Spartak VTJ Lipník n. B. 0:2
16.9. 13:30 Sokol Horní Moštěnice Sokol Doloplazy 2:2
16.9. 16:00 FK Brodek u Přerova FK Opatovice-Všechovice 3:9
26.9. 16:00 FK Olomouc-Nové Sady FC Kostelec n. H. 3:1
15.9. 13:45 Granitol Moravský Beroun Sokol Tovačov 1:2

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.9. 16:00 Sokol Tovačov FC Želatovice 2:1
23.9. 11:00 FC Kostelec n. H. Granitol Moravský Beroun 8:2
22.9. 13:00 FK Opatovice-Všechovice FK Olomouc-Nové Sady 0:1
22.9. 16:00 Sokol Doloplazy FK Brodek u Přerova 8:3
22.9. 13:00 Spartak VTJ Lipník n. B. Sokol Horní Moštěnice 3:1
23.9. 13:45 SK Náměšť n. H. Sokol Určice 5:2
22.9. 13:45 Tatran Litovel FK Hlubočky 9:1

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 13:30 FC Želatovice FK Hlubočky 6:1
29.9. 13:45 Sokol Určice Tatran Litovel 2:5
30.9. 13:30 Sokol Horní Moštěnice SK Náměšť n. H. 4:2
30.9. 16:00 FK Brodek u Přerova Spartak VTJ Lipník n. B. 3:2
29.9. 13:30 FK Olomouc-Nové Sady Sokol Doloplazy 0:5
29.9. 13:45 Granitol Moravský Beroun FK Opatovice-Všechovice 2:5
29.9. 10:15 Sokol Tovačov FC Kostelec n. H. 3:5

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.10. 11:00 FC Kostelec n. H. FC Želatovice 8:1
6.10. 12:30 FK Opatovice-Všechovice Sokol Tovačov 6:2
6.10. 15:30 Sokol Doloplazy Granitol Moravský Beroun 9:2
6.10. 12:30 Spartak VTJ Lipník n. B. FK Olomouc-Nové Sady 2:1
7.10. 13:15 SK Náměšť n. H. FK Brodek u Přerova 3:3
6.10. 13:15 Tatran Litovel Sokol Horní Moštěnice 4:1
6.10. 13:15 FK Hlubočky Sokol Určice 4:0

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.10. 12:30 FC Želatovice Sokol Určice 12:0
14.10. 12:30 Sokol Horní Moštěnice FK Hlubočky 2:0
14.10. 15:00 FK Brodek u Přerova Tatran Litovel 2:7
13.10. 12:30 FK Olomouc-Nové Sady SK Náměšť n. H. 2:2
13.10. 12:45 Granitol Moravský Beroun Spartak VTJ Lipník n. B. 1:2
13.10. 10:00 Sokol Tovačov Sokol Doloplazy 2:5
14.10. 11:00 FC Kostelec n. H. FK Opatovice-Všechovice 4:4

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.10. 12:00 FK Opatovice-Všechovice FC Želatovice 4:2
20.10. 15:00 Sokol Doloplazy FC Kostelec n. H. 2:2
20.10. 12:00 Spartak VTJ Lipník n. B. Sokol Tovačov 3:0
20.10. 12:45 SK Náměšť n. H. Granitol Moravský Beroun 3:3
20.10. 12:45 Tatran Litovel FK Olomouc-Nové Sady 6:0
20.10. 12:45 FK Hlubočky FK Brodek u Přerova 2:0
20.10. 12:45 Sokol Určice Sokol Horní Moštěnice 0:2

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.10. 12:00 FC Želatovice Sokol Horní Moštěnice 7:3
18.11. 13:00 FK Brodek u Přerova Sokol Určice 3:1
27.10. 12:00 FK Olomouc-Nové Sady FK Hlubočky 3:3
27.10. 12:15 Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel 4:7
27.10. 11:30 Sokol Tovačov SK Náměšť n. H. 5:1
18.11. 11:00 FC Kostelec n. H. Spartak VTJ Lipník n. B. 3:2
27.10. 11:30 FK Opatovice-Všechovice Sokol Doloplazy 3:3

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.11. 12:00 Sokol Doloplazy FC Želatovice 3:0
3.11. 10:30 Spartak VTJ Lipník n. B. FK Opatovice-Všechovice 1:1
4.11. 11:15 SK Náměšť n. H. FC Kostelec n. H. 2:9
3.11. 11:15 Tatran Litovel Sokol Tovačov 7:1
3.11. 11:15 FK Hlubočky Granitol Moravský Beroun 4:3
3.11. 11:15 Sokol Určice FK Olomouc-Nové Sady 4:0
4.11. 11:00 Sokol Horní Moštěnice FK Brodek u Přerova 4:0

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.11. 11:00 FC Želatovice FK Brodek u Přerova 0:5
11.11. 11:00 Sokol Horní Moštěnice FK Olomouc-Nové Sady 1:1
10.11. 11:15 Sokol Určice Granitol Moravský Beroun 1:0
10.11. 11:15 FK Hlubočky Sokol Tovačov 8:0
10.11. 11:15 Tatran Litovel FC Kostelec n. H. 5:1
11.11. 11:15 SK Náměšť n. H. FK Opatovice-Všechovice 0:6
10.11. 10:30 Spartak VTJ Lipník n. B. Sokol Doloplazy 3:5

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.6. 13:30 Spartak VTJ Lipník n. B. FC Želatovice 4:4
22.6. 16:30 Sokol Doloplazy SK Náměšť n. H. 3:7
22.6. 13:30 FK Opatovice-Všechovice Tatran Litovel 1:1
22.6. 14:15 FC Kostelec n. H. FK Hlubočky 2:0
23.6. 14:15 Sokol Tovačov Sokol Určice 0:5
22.6. 14:15 Granitol Moravský Beroun Sokol Horní Moštěnice 1:0
22.6. 14:00 FK Olomouc-Nové Sady FK Brodek u Přerova 6:4

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.5. 14:00 FC Želatovice FK Olomouc-Nové Sady 1:2
8.5. 16:30 FK Brodek u Přerova Granitol Moravský Beroun 7:2
8.5. 14:00 Sokol Horní Moštěnice Sokol Tovačov 2:1
8.5. 14:15 Sokol Určice FC Kostelec n. H. 3:0
8.5. 14:15 FK Hlubočky FK Opatovice-Všechovice 1:3
8.5. 14:15 Tatran Litovel Sokol Doloplazy 4:0 (1:0)
8.5. 14:15 SK Náměšť n. H. Spartak VTJ Lipník n. B. 0:2

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.4. 13:45 SK Náměšť n. H. FC Želatovice 0:1 (0:0)
13.4. 13:00 Spartak VTJ Lipník n. B. Tatran Litovel 4:6 (0:3)
13.4. 16:00 Sokol Doloplazy FK Hlubočky 4:1 (2:1)
13.4. 13:00 FK Opatovice-Všechovice Sokol Určice 2:1 (0:0)
14.4. 11:00 FC Kostelec n. H. Sokol Horní Moštěnice 4:0 (3:0)
14.4. 13:45 Sokol Tovačov FK Brodek u Přerova 2:4 (1:2)
1.5. 14:15 Granitol Moravský Beroun FK Olomouc-Nové Sady 4:4

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.4. 13:30 FC Želatovice Granitol Moravský Beroun 7:0 (1:0)
20.4. 12:30 FK Olomouc-Nové Sady Sokol Tovačov 5:1 (4:0)
21.4. 16:00 FK Brodek u Přerova FC Kostelec n. H. 1:1 (0:0)
21.4. 13:30 Sokol Horní Moštěnice FK Opatovice-Všechovice 1:3 (1:2)
20.4. 13:45 Sokol Určice Sokol Doloplazy 0:3
20.4. 13:45 FK Hlubočky Spartak VTJ Lipník n. B. 2:1 (1:0)
20.4. 13:45 Tatran Litovel SK Náměšť n. H. 6:0 (4:0)

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.4. 13:45 Tatran Litovel FC Želatovice 1:3 (0:2)
27.4. 13:45 SK Náměšť n. H. FK Hlubočky 4:2
27.4. 13:00 Spartak VTJ Lipník n. B. Sokol Určice 2:5 (1:4)
27.4. 16:00 Sokol Doloplazy Sokol Horní Moštěnice 4:1 (3:0)
27.4. 13:00 FK Opatovice-Všechovice FK Brodek u Přerova 3:1
28.4. 11:00 FC Kostelec n. H. FK Olomouc-Nové Sady 1:2 (0:0)
28.4. 16:00 Sokol Tovačov Granitol Moravský Beroun 6:1

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.5. 14:00 FC Želatovice Sokol Tovačov 3:4 (2:4)
4.5. 14:15 Granitol Moravský Beroun FC Kostelec n. H. 6:8 (6:3)
4.5. 14:00 FK Olomouc-Nové Sady FK Opatovice-Všechovice 7:2 (3:0)
5.5. 16:30 FK Brodek u Přerova Sokol Doloplazy 2:2
5.5. 14:00 Sokol Horní Moštěnice Spartak VTJ Lipník n. B. 1:1
4.5. 14:15 Sokol Určice SK Náměšť n. H. 2:1 (0:1)
4.5. 14:15 FK Hlubočky Tatran Litovel 3:3 (2:1)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.5. 14:15 FK Hlubočky FC Želatovice 7:0
11.5. 14:15 Tatran Litovel Sokol Určice 1:2 (1:2)
11.5. 14:15 SK Náměšť n. H. Sokol Horní Moštěnice 1:1
11.5. 13:30 Spartak VTJ Lipník n. B. FK Brodek u Přerova 2:7
11.5. 16:30 Sokol Doloplazy FK Olomouc-Nové Sady 5:2
11.5. 13:30 FK Opatovice-Všechovice Granitol Moravský Beroun 6:0
12.5. 11:00 FC Kostelec n. H. Sokol Tovačov 8:0

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.5. 14:00 FC Želatovice FC Kostelec n. H. 2:4
19.5. 14:15 Sokol Tovačov FK Opatovice-Všechovice 2:6
18.5. 14:15 Granitol Moravský Beroun Sokol Doloplazy 4:7
18.5. 14:00 FK Olomouc-Nové Sady Spartak VTJ Lipník n. B. 7:0
19.5. 16:30 FK Brodek u Přerova SK Náměšť n. H. 3:5
19.5. 14:00 Sokol Horní Moštěnice Tatran Litovel 3:0
18.5. 14:15 Sokol Určice FK Hlubočky 2:1

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.5. 14:15 Sokol Určice FC Želatovice 2:3
25.5. 14:15 FK Hlubočky Sokol Horní Moštěnice 2:1
25.5. 12:15 Tatran Litovel FK Brodek u Přerova 1:4
25.5. 14:15 SK Náměšť n. H. FK Olomouc-Nové Sady 3:1
25.5. 13:30 Spartak VTJ Lipník n. B. Granitol Moravský Beroun 11:1
25.5. 16:30 Sokol Doloplazy Sokol Tovačov 5:2
25.5. 13:30 FK Opatovice-Všechovice FC Kostelec n. H. 3:0

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.6. 14:00 FC Želatovice FK Opatovice-Všechovice 2:4
2.6. 11:00 FC Kostelec n. H. Sokol Doloplazy 1:4
2.6. 14:15 Sokol Tovačov Spartak VTJ Lipník n. B. 2:3
1.6. 14:15 Granitol Moravský Beroun SK Náměšť n. H. 1:2
1.6. 14:00 FK Olomouc-Nové Sady Tatran Litovel 2:1
2.6. 16:30 FK Brodek u Přerova FK Hlubočky 3:5
2.6. 14:00 Sokol Horní Moštěnice Sokol Určice 0:3

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.6. 14:00 Sokol Horní Moštěnice FC Želatovice 0:3
8.6. 14:15 Sokol Určice FK Brodek u Přerova 4:2
8.6. 14:15 FK Hlubočky FK Olomouc-Nové Sady 3:1
8.6. 12:15 Tatran Litovel Granitol Moravský Beroun 7:0
9.6. 14:15 SK Náměšť n. H. Sokol Tovačov 6:0
8.6. 13:30 Spartak VTJ Lipník n. B. FC Kostelec n. H. 1:3
8.6. 16:30 Sokol Doloplazy FK Opatovice-Všechovice 1:1

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.6. 14:00 FC Želatovice Sokol Doloplazy 2:1
15.6. 13:30 FK Opatovice-Všechovice Spartak VTJ Lipník n. B. 6:1
16.6. 11:00 FC Kostelec n. H. SK Náměšť n. H. 6:1
16.6. 14:15 Sokol Tovačov Tatran Litovel 5:4
15.6. 14:15 Granitol Moravský Beroun FK Hlubočky 3:4
15.6. 14:00 FK Olomouc-Nové Sady Sokol Určice 0:0
16.6. 16:30 FK Brodek u Přerova Sokol Horní Moštěnice 4:2

Události

<<  <>  >>Září 2019
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Krátce

29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
 

Facebook

Partneři: