Dorost: Tovačov - Litovel 5:4 (2:3)

Dorosti se rozloučili se sezónou prohrou v Tovačově.

Poslední zápas se odehrával ne příliš v dobrém počasí pro fotbal. Bylo teplo a hlavně dusno. Začátek začal v poklidu, první gól vstřelili Domácí, když se důrazem prosadili ve vápně. My jsme si nic nenechali líbit a po chvíli jsem vyrovnali stav zápasu. Pak se zase prosadili Domácí, ale my jsme zase vyrovnali. A do konce prvního poločasu jsme dali gól na 3:2. Druhý poločas začal stejně, jak skončil druhý, tím že jsem zvýšili vedení na 4:2. Ale to bylo vše co jsme dokázali. Soupeř si vytvářel více šancí a nakonec otočil stav zápasu na 5:4. Se sezónou jsme se rozloučili prohrou, ale nic na tom nemění, že jsme nezklamali a skončili jsme na pomyslném třetím místě.

A především děkujeme Jiřímu Kohoutovi, že nás vedl a minulou sezónu nás dovedl na první příčku tabulky. Ještě jednou Děkujeme!!
16.6.2013 | Tomáš Pěruška | Přečteno: 1349x