Sokol Bělotín - TJ Tatran Litovel 3:1 (3:1)


Sokol Bělotín - TJ Tatran Litovel 3:1 (3:1)
V Bělotíně jsme prohráli 1:3, když první dvě branky soupeře padly v úvodních osmi minutách zápasu. Poté se hra srovnala a padlo po jedné brance na obou stranách. Jedinou naši branku vstřelil Jáchym Fidler.

Utkání hodnotí trenér Ladislav Gallo: Včera v Bělotíně jsem si nedělal iluze co se týká výsledku a po zjištění koho budu mít k dispozici, ani s tím co předvedeme. Až na výsledek , opak byl pravdou!!! Nebýt dvou naprosto školáckých zaváhání v úvodu utkání, tak to mohlo být i výsledkově celkem zajímavé.

Kluky jsem pochválil, že to za vedení domácích 3:0 nezabalili a makali až do konce . Domácí mají velmi dobře poskládaný tým uvažující nad postupem do divize a naší kluci za nimi o moc nezaostávali, jsem na ně hrdý. Ano , domácí si vytvořili velmi dobré příležitosti , ke konci i několik tutovek, ale naši kluci je všechny vyřešili v čele s výborným Martinem Šimkem, no a kdyby Dan Smrček 15. min. před koncem snížil ve velké příležitosti na 3:2 tak to mohlo být ještě zajímavé. Prostě , včera náš výkon byl výkon mužstva KP a pokud tento výkon zopakujeme proti Losinám ......máme šanci.


V utkání nastoupil David Laža po 40.

Celkem jsme se s Bělotínem utkali 3x. Poprve to bylo 26.9.2009 v Litovli a v KP jsme vyhráli 5:2. Máme tedy 1 víť. a 2 prohry. Skóre je pasívní 6:7.

Sestava a statistika z utkání Sokol Bělotín - TJ Tatran Litovel 3:1 (3:1).

Další zápas odehrajeme doma a to v sobotu 4. listopadu v 10:30 proti Velkým Losinám a bude se jednat o poslední zápas podzimní části sezony.
30.10.2023 | Tatran Litovel | Přečteno: 124x