TJ Medlov - TJ Tatran Litovel 3:0 (0:0)

Druhé venkovní utkání v řadě jsme odehráli v Medlově. Za hezkého počasí a slušné divácké návštěvy jsme bohužel dokázali dobře odehrát jen první poločas, který skončil bezbrankovou remízou. V druhém poločase jsme pak inkasovali jako první. Domácí hráči pak zkušeně využili příležitostí k brejkům a zvýšili své vedení na konečných 3:0.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta:

Jestli dnes někoho vyzdvihnout, tak snad jen Toma Lažu, který nám obětavě přijel pomoct i po odehraném zápasu dorostu, pak Bohanose a Šroma, kteří nastoupili se zdravotními problémy. Celkově jako tým jsme ale selhali. Výsledek i dnes odpovídá dění na hřišti. Bránu soupeře jsme ohrozili pouze jednou, když na nebezpečnou standartku Miklánka nedosáhl "o chlup" hlavou Martin Jindra.

Moc jsem si přál navázat na velice dobře odbráněné předchozí tři zápasy, ale byly tam vynucené změny v sestavě a na celkovém projevu to bylo znát. Soupeř nás navíc předčil v pohybu a osobních soubojích, působil i mnohem namotivovaněji.
První půl jsme ještě s odřenýma ušima zvládly alespoň výsledkově, ale po vystřídání Šroma a šťastném gólu domácích už byl následně výsledek pouze otázkou výše skóre, protože u většiny hráčů už došlo k odevzdání. Je to škoda, protože úvod druhé půle ukázal, že se soupeřem hrát šlo a případný vstřelený gól by mohl pro změnu zamávat se sebevědomím jejich.

Dále mě moc mrzí, že v deštivém počasí před mizernou návštěvou v Želatovicích předvedeme výborný výkon a následně před pěknou návštěvou v krásnem počasí herně selžeme a nevytvoříme si takřka nic. Je ovšem nutné si také přiznat, že soupeř nám tentokráte taky nic nedovolil. My navíc nedokázali eliminovat jeho klíčové hráče.

Je potřeba opět zpozornět a vrátit se k poctivé dřině po celých devadesát minut, prohrát s týmem Medlova, který disponuje mnohem širším kádrem není žádná tragédie, pro každého trenéra by ale bylo v budoucnu i na téhle úrovni fajn, kdyby hráči jezdili na dovolené třeba v červenci, či srpnu, na zápasy anglické či italské ligy pak snad jde jezdit i v zimních měsících. To strašně těžko "koušu", protože podmínky pro fotbal mají kluci momentálně úplně jinde, než měli předchozí generace, žádná škvára, ale dvě tréninkové travnaté plochy, komplet klubové oblečení na trénink i zápas, šampóny vyskládané na stole a mohl bych pokračovat. Už o tomhle se nám běhajícím dříve po hřišti v gumových kopačkách ani nezdálo a přestože máme dodnes škváru v kolenou, tak jsme na zápas týmu byli schopni i utéct z rodinné svatby.

Závěrem bych ještě vyzdvihl rozhodčího utkání, který zvládl utkání bez zbytečných karet a jakékoliv výraznější chyby, kterou by mu dali jistě aktéři utkání sežrat.

Sestava a statistika z dnešního zápasu zde: TJ Medlov - TJ Tatran Litovel 3:0

V dalším kole se představíme konečně opět před domácími fanoušky. V sobotu 27. 4. od 16:00 přivítáme Černovír. Těšíme se na vaši podporu!