FK Jeseník - TJ Tatran Litovel 3:3 (0:1), 4:3 na penalty

Jeseník měl v prvním poločase z více ze hry a neproměnil několik nadějných šancí. Dvakrát nás výborně zachránil brankář Nakládal, jednou zachraňoval situaci na brankové čáře Jindra. Prosadili jsme se ale paradoxně my, když se střelou zpoza šestnáctky trefil Bohanos. Na začátku druhého poločasu Jeseník poprvé srovnal ze standardní situace. Poté svoji první branku vstřelil Dragon a poslal nás opět do vedení. Druhou branku přidal stejný hráč o tři minuty později z penalty, která byla odpískána po faulu na Bohanose. Ještě pět minut před koncem jsme tak vedli 3:1. Jeseník byl ale efektivní ze standardních situací a vstřelil z nich další dvě branky. Utkání tak dospělo do penalt, ve kterých byli úspěšnější domácí. Za Litovel proměnili Heinz, Kučera a Jindra a neproměnili Dragon, Tomanec a Laža.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta:

"Škoda, k cennému vítězství na půdě Jeseníku jsme měli hodně blízko."

Sestava a statistika z dnešního utkání FK Jeseník - TJ Tatran Litovel 4:3.

Poslední mistrovské utkání na domácím hřišti v této sezóně se uskuteční v sobotu 8. 6. 2019 od 17:00 na Tatraně proti Kralicím na Hané.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní