TJ Tatran Litovel - FK Šternberk 1:3 (0:0)

Favorizovanému Šternberku jsme na domácím hřišti podlehli 1:3. Po bezbrankovém prvním poločase, kdy byl soupeř lepším týmem, ale nám se dařilo dobře bránit, jsme inkasovali hned ve 2. minutě druhého poločasu. V průběhu druhého poločasu jsme si také dokázali vytvořit nadějné příležitosti k brance, ale do sítě se trefoval jen soupeř. Výsledek tak za nepříznivého stavu korigoval na 1:3 gólem v nastavení Martin Jindra.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: Výsledek asi odpovídá dění na hřišti. Narazili jsme na kvalitního soupeře, který svou kvalitu ukázal především v prvním poločase a výborným presinkem nás takřka k ničemu nepustili a své hráče jsem v poločasové pauze dlouho neviděl tak vyřízené.

Přesto jsem díky udržení poločasové remízi věřil, že jejich tlak trochu povolí a stát se může cokoliv, bohužel přišla rychlá laciná branka a pak jsme to museli více otevřít a soupeř toho zkušeně využil. V dalších stoprocentních šancích trefili ještě dvakrát tyč, takže vyhráli zcela zaslouženě. V takovém zápase abychom bodově uspěli, musíme být maximálně produktivní, s takovým soupeřem si vytvoříme 3-4 šance a ty musíme proměnit, pak by se dalo o něčem přemýšlet, soupeř by znervózněl a nám narostly křídla. To se nestalo.

Navíc to dnes nebyl ani brankářův den, ale věřím, že nám to v sezóně Vojta vrátí. Bojovnost byla dnes všech v pořádku, včetně střídajících hráčů, kluci pracuji v tréninku poctivě, pokud nepoleví, výsledky i body přijdou, i přes ten těžký los v úvodu nám nesmí chybět hlavně trpělivost. Dnes to chtělo z naší strany více tvrdosti a důrazu, takovéhle zápasy nejde vyhrávat bez jediné žluté karty. Pokud dá člověk takovým hráčům, jako je Kasal v Medlove, či Togel v Šternberku prostor a čas, oni vás vytrestají a přesně to se stalo.

Sestava a statistika z utkání TJ Tatran Litovel - FK Šternberk 1:3 (0:0).

Článek o utkání v Olomouckém deníku: TJ Tatran Litovel - FK Šternberk 1:3 (0:0).

Další utkání této sezóny odehrajeme v neděli 25.8. od 16:30 v Zábřehu, který si zatím připsal do tabulky 9 bodů za 3 výhry ve 3 zápasech.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní