TJ Tatran Litovel - Sokol Opatovice 2:0 (1:0)


TJ Tatran Litovel - Sokol Opatovice 2:0 (1:0)
Utkání, do kterého po dlouhých dvou letech bez fotbalu vinou zranění zasáhl také Milan Dokoupil, jsme vyhráli 2:0, když jsme vstřelili po jedné brance v každém z poločasů. Právě Dokoupil měl podíl na první brance. Po dlouhém míči za obranu byl faulován a nařízený pokutový kop proměnil střelou pod břevno Martin Jindra. V průběhu celého zápasu jsme byli aktivnější na míči a odměnou nám pak byla druhá pojišťovací branka. O tu se postaral povedeným lobem brankáře Radek Bednář.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: Pro nás jsou momentálně důležité tři body, nula vzadu, druhá po sobě a série šesti zápasů po sobě, kdy jsme v řadě bodovali. V situaci, kdy kvůli různým absencím točím sestavou každý zápas a nastupují hráči po dlouhých herních pauzách k tomu zdravotně limitováni, je to fajn počin.

Samozřejmě že vím, že je to herně kostrbaté, obzvlášť když máme tvořit hru, ale momentálně si dovolit na krásu hrát nemůžeme. Nemáme na to v mnoha směrech. Byla by fajn nějaká "reprezentační přestávka", abychom se dali zdravotně do do kupy, něco potrénovali a s konkurencí na lavce měli opět patřičnou sílu a údernost.

Co mě dnes ale mrzelo ze všeho nejvíc, že nejsme za celý zápas nebyli schopni vyhrát jediný hlavičkový souboj v soupeřově šestnáctce. Vybojované standardní situace tak vyjdou vniveč. Pohyb jsme také zlepšili až po přestávce, kdy jsem opět po čase musel zvýšit hlas. Celkově myslím byla výhra zasloužená, krom dvou branek dvě nastřelená břevna a několik nedotažených přečíslení.

Zklamala mě divácká návštěva, o to víc díky těm, kteří přišli. Opatovicim přeji do zbytku sezóny vše nejlepší, po zápase hromadně týmově poseděli, i přes opětovnou prohru na nikoho nic nesváděli, hledali chybu u sebe a dostali od vedení makrely a podobně a to se jim v budoucnu vrátí. Bez potrestaného klíčového hráče to mají a budou mít složité, ale pokud jeho ztrátu nahradí týmovým pojetím a bojovností, věřím, že krajský přebor o tenhle sympatický tým nepřijde.


Sestava a statistika z utkání TJ Tatran Litovel - Sokol Opatovice.

VIDEO: Na této adrese můžete zpětně najít sestřih zápasu v Mohelnici z minulého týdne: FK Mohelnice - TJ Tatran Litovel 0:0, na pen. 5:4.

Na další utkání na domácím hřišti nemusí litovelští diváci dlouho čekat. Hned příští týden přivítáme opět na domácím stadionu Sokol Velké Losiny. Utkání začne v sobotu 5. 10. 2019 v 15:00.
25.9.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 197x

Komentáře ke článku

Utkání

Události

<<  <>  >>Červenec 2020
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: